دوربین مداربسته و سیستم‌ نظارت تصویری

دوربین مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری هوشمند، یکی از اصلی‌ترین بخش‌های سیستم‌های امنیتی مدرن در دنیای امروز هستند که در محیط کسب و کارهایی مثل فرودگاه‌ها، مراکز خرید، شرکت‌ها و …. به منظور برقراری امنیت و جلوگیری از وقوع جرم استفاده می‌شوند. وظیفه اصلی سیستم های نظارت تصویری ارسال و جمع آوری اطلاعات صوتی و ویدیویی از آن محیط است تا با خیالی آسوده‌تر بتوان آن مکان را مدیریت وکنترل نمود.

از مهمترین مزایای سیستم نظارت تصویری که می توان به آن اشاره نمود:

بازاریابی دیجیتال

دوربین مداربسته

کاربرد صنعتی در محل ها یا مراحلی از کار که
حضور فیزیکی انسان خطرناک،دشوار یا حتی غیر ممکن

دوربین مداربسته

نظارت تصویری و حفاظت و حراست از مراکز تجاری، سازمان هاو …
به منظور جلوگیری از ارتکاب جرم

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته دارای سرعت انتقال تصویر و کیفیت بالا

کنترل ترافیک شهری و جاده‌های بین شهری با دوربین مداربسته

دوربین‌های آنالوگ

 امروزه بیشتر در سیستم‌های دوربین مداربسته و نظارت تصویری مورد استفاده قرار گرفته‌اند.کیفیت این دوربین ها همانگونه که از نامشان پیداست تابعی از امواج آنالوگ است. امواج آنالوگ همواره در معرض نویز قرار دارد. نویز های مختلف الکترومغناتیسی و نویز های ناشی از نوسانات برق همواره یکی از تهدیدات جدی بر کیفیت دوربین های مداربسته آنالوگ می باشند. به همین دلیل استفاده از کابل ها و تجهیزات با کیفیت بالا روی کیفیت تصویر در این نوع دوربین ها تاثیر بسزایی دارد.

دوربین های تحت شبکه IP

 اگر محیط کسب و کار شما، به حساسیت بیشتری برای بررسی نیاز دارد و می‌خواهید تصاویر را با جزئیات بیشتر و کیفیت بالا ببینید، لازم است از دوربین تحت شبکه (IP) برای سیستم‌های نظارت تصویری استفاده کنید. این دوربین ها همانگونه که از نامشان پیداست از امواج کاملا دیجیتال برای تحلیل و ارسال داده های تصویر و صدا استفاده می کنند. یعنی برخلاف دوربین های آنالوگ، این دوربین های مداربسته  از همان ابتدای دریافت تصاویر امواج را دیجیتال می کنند. ضمن بکارگیری از امواج دیجیتال ، آنها تحت بستر شبکه کنترل و مرتبط می شوند.

راه اندازی ویپ

مشاوره و نیاز سنجی نصب دوربین مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری

گروه فناوری سپنتام ، با ارائه راهکارهایی مبتنی بر هوشمند سازی کسب و کارها، اولین وظیفه اصلی خود را ارائه مشاوره صحیح و کاربردی به مشتریان می‌داند. تیم کارآزموده و باتجربه سپنتام با انجام نیازسنجی‌های اولیه، بهترین پیشنهادات را برای استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری در کسب و کار شما امکان سنجی و در نهایت پیاده‌سازی می‌نماید.
راه اندازی ویپ