راه اندازی کلاس آنلاین

هدف از ارائه سیستم‌های کلاس مجازی، علاوه بر دسترسی راحت‌تر کاربران به کلاس‌های آنلاین بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی ، فراهم آوردن امکان اشتراک فایل، نمایش اسلاید، ارتباط صوتی و تصویری و همچنین استفاده از تخته وایت برد مجازی برای اساتید محترم است.

کلاس‌های آنلاین

Online Classroom

برگزاری وبینار

Webinar

راه اندازی وبینار

برای همگام بودن در جهت تکنولوژی و استفاده بهینه از راهکارهای نوین فناوری، زیرساخت‌ و سرویس‌های آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز فراهم شده است که راه حل بسیار مناسبی برای برگزاری وبینارها و جلسات آنلاین است که باتوجه به استفاده از سرورهای داخلی، جلسات شما بالاترین کیفیت و سرعت را خواهد داشت.

آنلاین مارکت

در حال حاضر استفاده از روش های سنتی پاسخگوی نیازها و انتظارات مشتریان نبوده و این چنین مجموعه ها کم کم جایگاه خود را در عرصه رقابت و جذب مشتری از دست خواهند داد، استفاده از سیستم‌های آنلاین  راه حل بسیار مناسبی برای تبدیل مشتریان جدید به مشتریان دائمی و وفادار، و جذب مشتریان جدید برای مجموعه می باشد.

مارکت آنلاین

Online market

سامانه‌های هوشمند

Shastochar

سامانه شستُ چار

با بکارگیری سیستم متمرکزی در ثبت دقیق فرآیندهای سفارش ، پیگیری ، پاسخگویی و نظرسنجی مشتریان و ارائه گزارشات تحلیلی سودمندمدیریتی ، به صاحبان فود کورت ها و مجموعه های غذایی چند منظوره کمک می کند تا تصمیمات ارزشمند و موثری را در توسعه کسب و کار خود بگیرند.