طراحی سایت

با یک وب سایت بهینه شده، مخاطبان خود را پیدا کرده و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید.

طراحی سایت مشهد

اینترنت معدن طلایی از فرصت‌ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. از این قدرت به نفع خود استفاده کنید. با خدمات طراحی سایت گروه فناوری سپنتام همین امروز وارد دنیای دیجیتال شوید و از قابلیت‌های بازار مورد نظر خودتان بهره‌مند شوید. خدماتی که در اختیارتان خواهیم گذاشت از طراحی و توسعه وب سایت (Web Design) تا بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری از سایت، متنوع خواهند بود.

با یک طراحی کارآمد برای وب سایت خود،
نشان دهید که برند شما در ایده و خلاقیت پیشرو است.

در دنیای دیجیتال امروز، ارتباط با مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه بسیار حائز اهمیت است تا در نتیجه آن بتوانید از پتانسیل بازارهای جدید استفاده کنید و کسب و کارتان را رونق ببخشید. آمارها نشان می‌دهد که شمار کاربران فعال اینترنت در سراسر جهان حدود ۴.۵۷ میلیارد نفر است که ۵۹ درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند. در این جامعه آنلاین، ۵۳ درصد از کاربران قبل از تعامل با یک برند تحقیق می‌کنند تا مطمئن شوند که تصمیم درستی گرفته‌اند.

مطالعه‌ای که توسط Episerver انجام شده حاکی از آن است که ۹۲ درصد از مصرف کنندگان با اهداف مختلفی از وب سایت یک برند بازدید می‌کنند و قصد آن‌ها صرفاٌ خرید کردن نیست.

این اهداف شامل تحقیق پیرامون محصول یا خدمات، مقایسه و بررسی کسب و کار است. این نتایج گواه آن است که مصرف کنندگان به یکباره اقدام به خرید نمی‌کنند.

با توجه به تنوع بازار آنلاین / marketplace (بستری که به فروشندگان کالاهای مختلف امکان می‌دهد تا محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشند)، تنها اقدام منطقی برای خریداران آنلاین ارزیابی و مقایسه برندها با هدف یافتن بهترین پیشنهادات، قیمت‌ها و قابلیت‌ها می باشد.

بدون حضور در وب، فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف و افزایش محبوبیت برند خود را از دست می‌دهید. با طراحی سایت سفارشی و کاربرپسند اعتماد مصرف کننده را جلب کنید و بازار را در دست بگیرید.

همین امروز برای مشاوره با آژانس طراحی سایت مشهد سپنتام تماس بگیرید تا برای شما وب سایتی طراحی کنیم که ترافیک (حجم بازدیدکنندگان از وب سایت) مطلوبی را به سایت شما منتقل کرده و نرخ تبدیل (تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری) را افزایش دهد.

طراحی متمایز وب سایت شما نشان دهنده کیفیت شرکت شماست
و کسب و کارتان را رونق می‌بخشد

طراحی وب سایت

حضور در عرصه دیجیتال به معنای صرفاً ساختن یک وب سایت و در انتظار مشتری ماندن نیست. وب سایت شما زیرساخت آنلاین شرکت شماست. این وب سایت به عنوان نخستین نقطه تماس با مشتری و وسیله‌ای برای تبدیل آن‌ها به مشتری بالفعل عمل می‌کند. بنابراین، لازم است که در موتورهای جستجو از رتبه بالایی برخوردار باشد، از رقبا متمایز شود و با نیاز بازدیدکنندگان مرتبط باشد.

آمار نشان می‌دهد که طراحی وب سایت و ناوبری سایت (مسیر حرکت بازدیدکنندگان در صفحات) بر ۹۴ درصد از برداشت‌های اولیه (بازدید دوباره) تأثیر می‌گذارد. موتورهای جستجو همچنین توجه ویژه‌ای به وب سایت‌های دارای طراحی جذاب و محتوای ساختاریافته دارند. همچنین ۷۵ درصد اعتبار سایت از طراحی صفحات وب ناشی می‌شود.

لازم است که به عنوان صاحب یک کسب و کار، برای وب سایت‌تان یک طراحی ریسپانسیو (طراحی واکنشگرا) داشته باشید؛ به گونه‌ای که برای موتورهای جستجو و کاربران جذاب باشد. اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف هنگام جستجوی آنلاین شرکت شما، یک پلتفرم تجاری قانونی را مشاهده می‌کنند. در غیر این صورت، خطر از دست دادن اعتماد مشتریان احتمالی وجود خواهد داشت و ممکن است آن‌ها را از تعامل با برند خود منصرف کنید.

با سرمایه گذاری بر روی طراحی  سایت ریسپانسیو اعتماد و اطمینان را برای محصولات یا خدمات خود به ارمغان آورید. شرکت طراحی سایت ما خدمات طراحی سایت مشهد مبتنی بر سئو ارائه می‌دهد که هدف آن افزایش رتبه صفحات سایت شما در نتایج جستجو، بیشتر دیده شدن در بسترهای آنلاین و تبدیل بازدیدکنندگان از سایت به مشتریان دست به نقد است.

آخرین پروژه‌های طراحی سایت سپنتام

سایت گالری اخلاقی

سایت فولاد فرتاک سورین

سایت پیست 24

هدف ما رشد کسب و کار آنلاین شما به صورت بهینه و مقرون به صرفه است.

چرا کسب و کار شما به طراحی سایت ریسپانسیو نیاز دارد؟

آینده وب سایت خود را تضمین کنید و ترافیک دریافتی موبایل سایت خود را افزایش دهید.

هنوز در مورد طراحی سایت یا بهینه سازی طراحی سایت فعلی خود مردد هستید؟ فرقی نمی‌کند که صاحب یک استارتاپ یا یک شرکت بزرگ باشید، برای تبلیغ برند خود و عرض اندام در این بازار رقابتی آنلاین به طراحی سایت ریسپانسیو نیاز دارید.

امروزه بسیاری از مشاغل برای ترغیب بازدیدکنندگان و به حداکثر رساندن نرخ تبدیل از طراحی وب ریسپانسیو استفاده می‌کنند. با این حال، علیرغم محبوبیت روزافزون آن، بسیاری از شرکت‌ها هنوز به طراحی صفحات وب استاتیک (سایت استاتیک در طول فعالیتش چندان تغییری نمی‌کند) رضایت می‌دهند. از قافله عقب نمانید. با خدمات طراحی وب شخصی سازی شده بهترین تجربه کاربری آنلاین را به مشتریان هدف خود ارائه دهید.

طراحی سایت رسپانسیو

مطالعات نشان می‌دهد که تقریباً ۳.۵ میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد. بر اساس یکی از نظرسنجی‌های eMarketer بزرگسالان در ایران به طور متوسط روزانه ۲ ساعت و ۵۵ دقیقه را صرف تلفن همراه خود می‌کنند. با افزایش روزافزون استفاده از موبایل در موقعیت‌های جغرافیایی گوناگون و میان گروه‌های سنی مختلف، ضروری است که طراحی سایت فعلی خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده‌ای از کاربران اینترنت بهینه سازی کنید.

مزایای رقابتی طراحی سایت ریسپانسیو

وسایل ارتباطی دیجیتال دارای صفحه نمایش‌هایی با اندازه‌های مختلف هستند. بنابراین ضروری است که طراحی صفحه وب شما به گونه‌ای انجام شود که قابلیت سازگاری با انواع وسایل ارتباطی موجود و آینده را داشته باشد. با طراحی سایت واکنش گرا، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سازگار با نیازهای مشتری و مشخصه‌های دستگاه‌هایی است که استفاده می‌کنند.
در اینجا دلایل بیشتری ارائه شده است تا اطمینان پیدا کنید که خدمات طراحی سایت سپنتام ارزش سرمایه گذاری را دارند.

افزایش رتبه در صفحه نتایج جستجو

موتورهای جستجو با شاخص‌هایی مانند سرعت، قابلیت استفاده و محتوای وب سایت به ارزش گذاری وب سایت شما می پرازند. وب سایت‌هایی که برای موتورهای جستجو بهینه شده باشند با طراحی ریسپانسیو در جستجوهایی که نام برند را در برمی گیرند و یا آن را شامل نمی‌شوند نتایج مطلوبی خواهند داشت. با کمک شرکت طراحی سایت وردپرس مشهد ما، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما از دستورالعمل‌های موتورهای جستجو پیروی کرده و امتیازات خوبی برای کارایی آن کسب می‌کند.

کاهش هزینه‌های نگهداری

با طراحی سایت ریسپانسیو، فقط به یک نسخه از وب سایت خود نیاز دارید که برای همه دستگاه ها بهینه شده است. این ویژگی فرآیند زمان بر برنامه نویسی برای سیستم‌های مختلف را حذف می‌کند و ارتقاء و مدیریت سایت شما را ساده می‌سازد. مهم‌تر از آن، طراحی سایت ریسپانسیو سازگار با موبایل، هزینه‌های ارتقاء و نگهداری وب را کاهش می‌دهد.

بیشتر دیده شدن

سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت مبتنی بر نرخ تبدیل، راهی مقرون به صرفه برای حضور در بستر آنلاین و بیشتر دیده شدن شماست. وب سایتی که بهینه سازی شده باشد بیشتر در معرض دید کاربران قرار گرفته و کاربران مناسبی را جذب می‌کند. با آژانس طراحی وب ما همراه شوید و خیالتان راحت باشد که مشتریان ایده‌آل شما در زمان مناسب و با هر دستگاه یا مرورگری که در اختیار داشته باشند کسب و کارتان را خواهند دید.

کسب مشتریان بالقوه و ترافیک بیشتر

گزارش eMarketer نشان می‌دهد که ۶۹ درصد از مصرف کنندگان برای بررسی محصول از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. این رقم ۵۲.۶ درصد از ترافیک جهانی وب را تشکیل می‌دهد. شرکت طراحی سایت ما فاکتورهای لازم برای جلب اعتماد مشتری را در سایت شما اعمال می‌کند. ما وب سایت‌تان را به گونه‌ای بهینه می‌کنیم که با موبایل‌ها و مرورگرهای مختلف سازگار باشد. به این ترتیب سایت شما را به دستگاهی پول‌ساز تبدیل می‌کنیم.

دسترسی به مشتریان بیشتر

دسترسی به مشتریان بیشتر

وبگردی از طریق موبایل به گزینه محبوب کاربران آنلاین تبدیل شده به گونه‌ای که از نسخه دسکتاپ پیشی گرفته است. داده‌های Comscore نشان می‌دهد که ۷۰ درصد از کل زمان استفاده از رسانه‌های دیجیتال در ایران صرف گوشی‌های هوشمند می‌شود. با انتخاب خدمات طراحی سایت وردپرس مشهد ما یک وب سایت ریسپانسیو خواهید داشت که صرف نظر از نوع دستگاه، تجربه مثبتی را برای کاربران آنلاین فراهم می‌کند.

افزایش نرخ تبدیل

بر اساس آمار Smart Insights نرخ تبدیل خرده فروشی جهانی در دستگاه‌های تلفن همراه ۱.۸۲ درصد است. از خدمات طراحی وب وردپرس مشهد سپنتام استفاده کنید تا سایت شما سازگاری بیشتری با موبایل پیدا کرده و نرخ تبدیل افزایش یابد. طراحی وب ریسپانسیو نه تنها مشتریان شما را به سمت قیف فروش سوق می‌دهد، بلکه مکمل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و کمپین‌های تبلیغات کلیکی شما نیز می‌باشد.

بهینه سازی تجربه کاربری

بهینه سازی تجربه کاربری

از هر ۱۰ خریدار، ۶ نفر معتقدند که تجربه‌ای که از خرید محصولات یک وب‌سایت در نسخه موبایل دارند تأثیر زیادی بر انتخاب برند دارد. با توجه به اینکه ۳۰ درصد از جستجوهای گوگل از طریق تلفن‌های همراه انجام می‌شود، داشتن یک طراحی سایت واکنش گرا برای دستیابی به موفقیت آنلاین ضروری است. خدمات طراحی وب وردپرس سپنتام به بازدیدکنندگان صفحه شما یک تجربه مثبت و جذاب از تلفن همراه ارائه می‌دهند.

افزایش شهرت برند

افزایش شهرت برند

تجربه کاربری بهینه شده تصویر بهتری از برندتان ایجاد کرده و اعتماد آنلاین را افزایش می‌دهد. مطالعه تحقیقاتی Smart Insights نشان می‌دهد که ۶۵ درصد از مشتریانی که تجربه کاربری بی‌نقصی از نسخه موبایل وب سایت داشتند، دیدگاه بهتری نسبت به آن مشاغل پیدا کردند. با طراحی وب ریسپانسیو، دیگر نگران دیده شدن و ناوبری وب سایت خود نخواهید بود. خدماتی که برای طراحی وب وردپرس ارائه می‌دهیم از طریق طراحی سایت کاربرپسند، هویت کسب و کار شما را ساخته و آن را تقویت می‌کنند.

برای تخمین هزینه طراحی سایت سوالی دارید؟

چگونه طراحی سایت ریسپانسیو تجربه کاربری بهتری ارا ئه می دهد؟

عملکرد سایت خود را ارتقاء دهید و تعامل بی نظیری با نام برندتان ایجاد کنید.

طراحی وب سایت رسپانسیو

نقش مهم طراحی سایت ریسپانسیو در بهبود تجربه کاربری را نمی‌توان بیش از حد مورد تأکید قرار داد. طراحی سایت ریسپانسیو به شما این امکان را می‌دهد که تجربه یکسانی از میزان وضوح تصویر در صفحه نمایش‌های مختلف داشته باشید. در این نوع طراحی عناصر غیر ضروری صفحه حذف می‌شوند و کاربران آنلاین تجربه‌ای عالی خواهند داشت. خواه صاحب یک کسب و کار یا یک بازاریاب باشید، استفاده از خدمات طراحی سایت وردپرس برای شما یک مزیت به شمار می‌رود.

اخیراً گوگل Core Web Vitals را معرفی کرده است؛ مجموعه‌ای از معیارهای اندازه گیری جدید که سرعت و تجربه کاربری بلادرنگ وب سایت‌ها را اندازه گیری می‌کند. این عوامل با هدف تعیین امتیاز تجربه کاربری صفحه وب سایت به سیگنال‌های موجود آن اضافه می‌شوند. Core Web Vitals همچنین بخشی از یک به‌روزرسانی الگوریتم اصلی Google (از مارس ۲۰۲۱ اعمال شده است) خواهد بود که روش جدیدی برای ارزیابی و رتبه‌بندی سایت‌ها بر اساس تجربه کاربر از صفحه می‌باشد.

خدمات طراحی وب مشهد سپنتام بر روی بهینه سازی وب سایت شما برای داشتن تجربه کاربری بهتر و دستیابی به موفقیت بلند مدت متمرکز است. آژانس طراحی سایت مشهد ما تضمین می‌کند که وب سایت شما تمام بخش‌های Core Web Vitals گوگل را دارد:

کور وب ویتال (Core Web Vital) چیست

در گروه فناوری سپنتام، ما ۱۰۱ درصد به موفقیت دیجیتالی شما متعهد هستیم. با آژانس طراحی سایت ما می‌توانید انتظار داشته باشید که طراحی سایت شما مناسب موتورهای جستجو بوده، در همه دستگاه‌ها کار کرده، بازدیدکنندگان را جذب کند و هویت منحصر به فرد برند شما را به نمایش بگذارد.

فرآیند طراحی وب

۶ اصل اساسی طراحی وب برای ایجاد وب سایتی جذاب و اصولی

فرآیند طراحی وب مدرن جایی است که هنر، فناوری و روانشناسی با هم تلاقی می کنند و در مدت زمان پیاده سازی پروژه با ظهور روندهای جدید تکامل می یابد. این ترکیبی از زیرکی فنی، شناخت HCD (طراحی انسان محور) و چشم به هنر است. اگر این فرآیند به خوبی اجرا شود، توجه بازدیدکننده و تبدیل آن به مشتری به سرعت افزایش می یابد.

با تمرکز بر هدف شرکت، هدف برند و تجربه کاربری با کیفیت، می‌توانید داستانی جذاب برای جلب و حفظ مشتریان بسازید. نکته کلیدی این است که فرآیندی را دنبال کنید که با استراتژی کلی کسب و کار شما همسو باشد. طراحی وب خوب چیزی بیش از زیبایی شناسی جذاب ارائه می دهد: به بازدید کنندگان کمک می‌کند تا محصول، شرکت و برند را از طریق شاخص های مختلف درک کنند.

فرایند تولید وب سایت:

شناسایی و کشف هدف

مرحله اولیه که در آن طراح و مشتری برای درک عمیق مشکلات کاربر و تعریف اهداف مشترک ملاقات می کنند. سوالاتی که مطرح می شوند عبارتند از:

 • مخاطب هدف کیست؟
 • مخاطبان وب سایت انتظار مشاهده چه چیزی را دارند؟
 • هدف اصلی وب سایت چیست؟
 • چه پیامی باید منتقل شود؟
 • رقبا در صورت وجود چه کاری انجام می دهند و چگونه باید آن‌ها را متمایز کنیم؟
 • چگونه این اهداف را اندازه گیری خواهید کرد؟

تعریف محدوده

پس از شناسایی دقیق و کشف اهداف، سپس باید محدوده را تعریف کنید. در ابتدای کار – بسیاری از ایده ها جالب به نظر می رسند – اما برای دریافت یازخورد مناسب آنچه برای پروژه مهم و ضروری است باید مشخص سازی شود. این مورد به شما کمک می کند تا یک جدول زمانی بسازید.

این جدول زمانی باید نشان دهد که هر مرحله از فرآیند چقدر طول می کشد. مطمئناً با گسترش این فرآیند، تاریخ ها تغییر خواهند کرد، اما اهداف روشن به تعیین ضرب الاجل های واقعی و قابل دستیابی کمک می کند. یک جدول زمانی به خوبی تعریف شده باید شامل فعالیت هایی برای ویژگی ها و صفحات وب باشد که باید در بازه زمانی مشخصی اجرا شوند.

شروع طراحی

اکنون طراحی شروع می شود! این قسمت جایی است که طراح شروع به طوفان فکری، ساختن طرح ها و وایرفریم ها با در نظر گرفتن اهداف می شوند. طرح های نخست از بازخورد اولیه مشتری ایجاد می شود. توسعه دهندگان نیز در این زمان مشغول هستند. توسعه دهنده باید مطمئن باشد که می تواند آنچه را که طراح پیشنهاد می کند بسازد.

پیاده سازی کد

در نهایت کد نویسی شروع می شود. توسعه‌دهنده وایرفریم‌ها را همانطور که در مرحله ۳ تصور می‌شد بازسازی می‌کند.

آزمایش نمونه اولیه

اکنون زمان آزمایش است. نمونه های اولیه برای انجام تحقیقات کاربر استفاده می شود. برخی از سوالاتی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 • مردم چه چیزی را در مورد این طراحی دوست دارند یا دوست ندارند؟
 • ابتدا چه دکمه هایی فشار داده می شود؟
 • توجه کاربر کجاست؟
 • کاربر چگونه وظایف خاصی مانند یافتن سؤالات متداول یا خرید را انجام می دهد؟
 • آیا بخشی از طراحی یا گردش کار کاربر را گیج می کند؟

برای پاسخ به این سوالات می توانید از تست های مختلفی مانند تست پنج ثانیه ای، تست کلیکی یا تست A/B استفاده کنید.

به یاد داشته باشید، یک فرآیند طراحی خوب به “نسخه نهایی” شما ختم نمی شود! در نهایت، کاربران شما به شما اطلاع خواهند داد که آیا – و چه زمانی – به “نسخه نهایی” رسیده اید. ممکن است مجبور شوید چندین بار این فرآیند را قبل از رسیدن به محصولی با ثبات انجام دهید که بتواند در طول زمان جذابیت خود را حفظ کند.

راه اندازی

بالاخره زمان راه اندازی وب سایت جدید فرا رسیده است. زمان هیجان انگیزی است، اما همچنان نیاز به برنامه ریزی مناسب دارد، بنابراین کمی صبر باید کرد. جدول زمانی پروژه شما از مرحله ۲ باید نشان دهد که روز راه اندازی چه زمانی فرا می رسد. با همه ذینفعان درگیر، باید به این سوالات پاسخ دهید:

 • آیا آماده راه اندازی هستیم؟
 • اگر مشکلی پیش بیاید، برنامه اضطراری ما چیست؟
 • چگونه به کاربران اطلاع رسانی کنیم؟

حتی پس از راه اندازی، این روند ادامه دارد. ابتدا، ممکن است نیاز باشد هر گونه اشکال اضافی یا رفتار غیرمنتظره را برطرف کنید. دوم، نیازهای کاربران شما در طول زمان تغییر خواهد کرد، همانطور که بهترین شیوه ها در طراحی سایت تغییر می کند.

این که فقط بگوییم تعداد محدودی از مراحل در طراحی وب وجود دارد اشتباه است. این فرآیند دایره ای است، نه خطی و شامل تکراری از بازخورد، نیاز به شناسایی، طوفان فکری و اجرا می باشد. اطمینان از وجود یک گردش کار طراحی که در آن همه ذینفعان همسو هستند و با همکاری یکدیگر برای رسیدن به نقاط عطف حرکت می کنند، برای موفقیت بسیار مهم است!

آیا نیازمند طراحی وبسایت هستید؟

طراحی سایت تخصصی وردپرس مشهد

یک وب سایت سفارشی در خور برند خود بسازید.

وردپرس WordPress در حال حاضر بزرگترین بخش از خدمات طراحی سایت را در سراسر جهان از آن خود کرده است. آمارها نشان می‌دهد که ۵۹.۴ درصد از همه وب سایت‌های جهان از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می‌کنند. وردپرس تقریباً ۳۵ درصد از نیاز به اینترنت را تأمین می‌کند و همچنین هر شش ماه یک بار ۱.۱ میلیون دامنه دیگر در این پلتفورم ثبت می‌شود.

با توجه به CMS کاربر پسند و قابلیت به روز رسانی آسان وردپرس، این اعداد و ارقام عجیب نیستند. با استفاده از وردپرس می‌توانید وارد وب سایت خود شوید و تغییرات مورد نظرتان را فوراً اعمال کنید. وردپرس همچنین گزینه‌های متعددی را که شامل افزونه‌ها، پشتیبانی و امنیت است، که به آسانی در اختیار صاحبان وب سایت قرار می‌گیرند و به آن‌ها کمک می‌کند تا یک تجربه کاربری بی نقص ارائه دهند.

با خدمات طراحی سایت وردپرس سپنتام یک ساختار دیجیتالی قوی ایجاد کنید و از رقبا پیشی بگیرید. آژانس طراحی وب سایت وردپرس مشهد ما از نزدیک با مدیران پروژه شما همکاری می‌کند تا اطمینان حاصل کند که تمام بخش‌های وب سایت شما همراستا با برندسازی و اهدافتان باشد. ما در جریان آخرین رویه‌های روز و تحولات صنعت هستیم و خدمات طراحی وب سایت وردپرس را مطابق نیازها و توقعات شما ارائه می‌دهیم.

با آژانس طراحی وب وردپرس سپنتام همراه شوید و از مزایای زیر بهره‌مند گردید:

همین امروز با شرکت طراحی وب سایت سپنتام تماس بگیرید و با کارشناسان وردپرس ما مشورت کنید.

طراحی سایت سفارشی با قیمتی رقابتی

با یک وب سایت شخصی سازی شده، برای برندتان اعتبار کسب کنید.

در سپنتام، ما زمان و انرژی خود را صرف توسعه طراحی‌هایی برای وب سایت وردپرسی شما می‌کنیم که با ویژگی‌های خاص برندتان مطابقت داشته و جوابگوی نیازهای مخاطبان هدف شما باشد. شرکت طراحی وب وردپرس مشهد ما از طرح‌ها و قابل‌های گرافیکی آماده استفاده نمی‌کند. ما برای شناسایی نقطه تمایز (Unique Selling Points)  برند شما در فروش و تعیین مسیر نرخ تبدیل سایت شما به تجزیه و تحلیل دقیق سایت، بنچ مارکینگ رقبا (بررسی عملکرد و کارایی رقبای قدرتمند و محصولات یا خدمات آن‌ها و مقایسه با کسب و کار شما برای یافتن استراتژی مؤثر) و ارزیابی مخاطبان می‌پردازیم.

خدماتی که ما برای طراحی سایت سفارشی وردپرس ارائه می‌دهیم به شما امکان می‌دهد تا:

با یک وب سایت سفارشی می‌توانید تمام جوانب طراحی و عملکرد وب سایت خود را تحت کنترل داشته باشید. کارشناسان طراحی و توسعه وب سایت سپنتام اطمینان حاصل می‌کنند که ناوبری، لایوت‌ها (layout)، اسکیم (Scheme) رنگ و گرافیک سایت شما بیانگر هویت برند شما باشد. از همه مهم‌تر، شرکت ما وب سایت شما را به گونه‌ای برای موتورهای جستجو بهینه می‌کند که رتبه آنلاین بهتری پیدا کرده و مخاطبان مورد نظر خود را جذب کنید. به الگوهای آماده‌ای که برای وب سایت‌ها طراحی شده بسنده نکنید. هزینه خود را صرف طراحی صفحات وب سایت سفارشی کرده و در دنیای دیجیتال برای شرکت خود اعتبار کسب کنید.

خدمات طراحی سایت مشهد

سرمایه‌ای کاملاً کاربردی و دیجیتال برای کسب و کار در دنیای مدرن

تولید محتوا

وب سایت خود را با اطلاعات جدید، جامع و تخصصی به روز کنید. این اطلاعات باید به گونه‌ای باشند که نیازها و دغدغه‌های مشتریان شما را برطرف نمایند. ما در آژانس طراحی سایت وردپرس خود تیمی از متخصصان بهینه سازی محتوا در اختیار داریم که استراتژی‌های تولید محتوای وب سایت را مبتنی بر داده‌ها ایجاد می‌کنند. با ما همراه شوید تا محتوای سایت شما را برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین بهینه کنیم.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

اگر می‌خواهید صفحات وب سایت شما توسط ربات‌های جستجوگر شناخته شده و خوانده شوند همچنین بی‌عیب و نقص باشند، از خدمات سئو در طراحی وب سایت استفاده کنید. شرکت طراحی سایت وردپرس ما محتوای سایت شما را بهینه می‌کند؛ برای تصاویر تگ alt در نظر می‌گیرد (تگ Alt محتوای متنی است که موضوع تصویر را توضیح می‌دهد)؛ استانداردهای W3C (World Wide Web Consortium یا کنسرسیوم شبکه جهانی وب) را دنبال می‌کند؛ از لینک سازی بهینه بهره می‌برد تا مشتریان سایت شما را راحت‌تر پیدا کنند و اطمینان حاصل می‌کند که ناوبری سایت شما با موتورهای جستجو سازگاری دارد. این اقدامات بسیار حائز اهمیت هستند؛ چرا که رتبه سایت شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو را بالا می‌برند.

تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدئویی

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که ۵۱ درصد از متخصصان بازاریابی، ویدیو را بهترین نوع محتوا برای جلب توجه مخاطب و افزایش میزان بازگشت سرمایه می‌دانند. با استفاده از محتوای ویدیویی در وب سایتتان مشتریان بالقوه زیادی را به خریداران واقعی تبدیل کنید. شرکت طراحی سایت ما در نتیجه همکاری با تیمی از کارگردانان و فیلمبرداران، ویدیوهایی تولید می‌کند که پیام برند شما را انتقال داده و بینندگان را به گشتن در صفحات سایت شما ترغیب می‌کنند.

طراحی سایت سازگار با استاندارد جهانی

رعایت استانداردها به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند از وب سایت شما به آسانی استفاده کنند، طراحی سایت با قابلیت دسترس پذیری بسیار اهمیت دارد. چنین سایتی بهترین تجربه آنلاین ممکن را به کاربران و مشتریان پیشکش می‌کند. در طراحی سایت خود دور اندیش باشید و آن را برای تمامی کاربران آنلاین قابل دسترس کنید. شرکت طراحی وب سایت وردپرس ما برای اطمینان از سازگاری وب‌سایت شما با استاندارد جهانی، عناوین ویدیوها و توضیحات صوتی را آماده می‌کند، گزینه‌های ناوبری متعددی ارائه می‌دهد و به همه دستورالعمل‌ها پایبند می‌ماند.

تجزیه و تحلیل وب سایت

شرکت طراحی وب وردپرس ما از طریق تجزیه و تحلیل کامل سایت، فرصت‌های نرخ تبدیل، تهدیدها، نقاط ضعف و نقاط قوت وب سایت شما را شناسایی می‌کند. ما به بررسی فاکتورهای سئو می‌پردازیم؛ رقبا را تجزیه و تحلیل می‌کنیم؛ سرعت و عملکرد سایت شما را می‌سنجیم و ترافیک سایت را ارزیابی می‌کنیم. به کمک این روش‌ها کارایی سایت شما را افزایش داده و تعاملات و نرخ تبدیل را بالا می‌بریم.

خدمات نگهداری از وب سایت

خدمات نگهداری از وب سایت

نگهداری از وب سایت اقدامی بسیار ضروری است که به منظور اطمینان از چگونگی کارکرد آن انجام می‌شود. در آژانس سپنتام، ما با برنامه ریزی منظم به بررسی و نگهداری سایت و تجزیه و تحلیل مشکلات می‌پردازیم تا دریابیم که کدامیک از بخش‌های کلیدی وب‌سایت شما نیاز به ارتقاء دارند. با استفاده از نتایج ابزارهای تجزیه و تحلیل، استراتژی‌هایی را برای امنیت بیشتر سایت شما، افزایش بازدیدکنندگان و بهینه سازی تجربه کاربری ایجاد می‌کنیم.

طراحی لوگو

طراحی لوگو

لوگو نماد و معرف شرکت شما به مشتریان و مبنایی مهم برای برندسازی است. با درخواست طراحی یک لوگوی سفارشی، هویت برند خود، حرفه‌ای بودن و قابل اعتماد بودن را منعکس کنید. ما در سپنتام خدمات طراحی لوگو و باز طراحی لوگو را با قیمتی رقابتی ارائه می‌دهیم.

سئو تکنیکال

با ادغام راه‌حل‌های سئو تکنیکال و طراحی سایت وردپرس، وب سایت خود را با تمام دستگاه‌های الکترونیکی سازگار کنید. تیم ما دامنه را بررسی می‌کند؛ خطای Crawl (این خطا معمولاً زمانی رخ می‌دهد که جستجوگر در بررسی یک صفحه از سایت شما ناکام می‌ماند) را رفع می‌کند؛ سرعت صفحات را بهینه سازی می‌کند؛ لینک‌های خراب را بررسی می‌کند و وب سایت شما را برای موبایل بهینه می‌سازد. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که تمام صفحات وب سایت شما برای کرالرهای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین ساختاریافته شده‌اند.

طراحی سایت تجارت الکترونیک

مطالعات نشان می‌دهد که ۸۸ درصد از خریداران آنلاین در نتیجه یک تجربه کاربری بد، وب سایت مورد نظر را ترک کرده و هرگز باز نمی‌گردند. فروشگاه آنلاین خود را در چنین شرایطی قرار ندهید. از راه‌حل‌های طراحی سایت تجارت الکترونیک سپنتام بهره ببرید و در بازدید اول تأثیر مثبتی روی مشتریان بالقوه خود بگذارید. ما صفحات محصول شما را بهینه می‌کنیم؛ طراحی وب سایت شما را ساده و حرفه‌ای نگه می‌داریم؛ از تصاویر با کیفیت بهره می‌بریم و محتوای جذاب برای شما تولید می‌کنیم.

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

آماده راه اندازی فروشگاه آنلاین خود هستید؟ اکنون با ما تماس بگیرید تا یک فروشگاه اینترنتی ایمن و سئو شده داشته باشید که متناسب با برندسازی شماست. آژانس طراحی وب مشهد سپنتام از تکنیک مدیا کوئری در CSS استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که تا فروشگاه اینترنتی شما با صفحه نمایش‌های گوناگون و دستگاه‌های دیجیتال مختلف سازگار است. ما همچنین عناصر بصری زائد و ویجت‌های غیر ضروری را حذف می‌کنیم؛ تصاویری با وضوح بالا قرار می‌دهیم و محتوایی برای وب سایت شما تولید می‌کنیم که هویت برند شما را منعکس کند.

ما میتوانیم نسبت به نیاز شما بستر آنلاین را ایجاد کنیم.

۵ راهکار طراحی سایت حرفه ای

ما پس از سال‌ها تجربه در طراحی سایت به این نتیجه رسیده‌ایم که برای طراحی یک وب سایت عالی و کمک به مشتریان در رقابت با سایر برندها، به چاشنی‌های زیر نیاز داریم:

۱. جذابیت بصری

برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطبانی که برای اولین بار از وب سایت شما دیدن می‌کنند فقط یک فرصت در اختیار دارید. آیا آن‌ها در اولین برخورد با سایت شما مبهوت می‌شوند؟ مردم با دیدن وب سایتتان فوراً در مورد اعتبار شرکت، برند و محصولات شما تصمیم گیری می‌کنند. به عنوان صاحب یک کسب و کار، باید مطمئن شوید که طراحی سایت شما توجه مخاطبان هدف را به خود جلب کرده و آن‌ها را به جستجو در وب سایت ترغیب می‌کند.

۲. کاربری آسان

اگر سایت شما ناوبری خوبی نداشته نباشد و کاربران محتوای مورد نظر خود را به راحتی پیدا نکنند، از سایت شما خارج شده و به سایت دیگری می‌روند. چنین پایانی را برای خود رقم نزنید. ما در آژانس سپنتام سخت تلاش می‌کنیم تا وب‌سایت‌های تأثیرگذار، ساده و با قابلیت ناوبری آسان را طرح ریزی و اجرا کنیم. لازم می‌دانیم که کاربران سایت احساس کنند که همه چیز در جایی است که آن‌ها انتظار دارند.

۳. محتوای با کیفیت و بهینه شده

تمرکز بر روی طراحی یک سایت زیبا و صرف نظر کردن از محتوا مانند خرید یک ماشین بدون موتور است. وب سایت ایده‌آل محتوای مختصر و مفیدی دارد که با CTA های کاربردی همراه شده است. کارشناسان طراحی سایت ما از نزدیک با شما همکاری می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که محتوای سایت شما به خوبی نوشته شده، برای موتورهای جستجو بهینه شده و با اهداف تجاری شفاف ایجاد شده است.

۴. تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان

در نخستین مراحل برنامه ریزی، تصویر شفافی از مفهوم «تبدیل» یا CTA مختص به وب سایت شما ارائه می‌دهیم. این مفهوم می‌تواند اقدامی در راستای ارسال فرم درخواست، برقراری تماس تلفنی، یا خرید محصول باشد. سپس این هدف را در طول کل فرآیند، از طراحی و کدنویسی گرفته تا نوشتن محتوا، مد نظر قرار می‌دهیم. خواسته ما این است که وب سایت شما ابزار اصلی رشد شرکتتان باشد.

۵. افزایش ورودی به مرور زمان

ما تمایل داریم که وب‌سایت جدید شما به سطح بالاتری صعود کند. برای این منظور، به ترافیک باکیفیت و بالایی نیاز داریم. آژانس طراحی سایت وردپرس ما ضمن همکاری با شما یک برنامه بازاریابی اینترنتی مستمر را ایجاد می‌کند که شامل سئو، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر می‌شود.

چرا خدمات طراحی سایت سپنتام؟

خدمات ویژه سپنتام مبتنی بر افزایش سودآوری شما

اقدامات ما در گروه فناوری سپنتام، صرفاً به طراحی وب سایت سفارشی متناسب با کسب و کار شما و نیازهای منحصر به فرد مشتری محدود نمی‌شود. ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت وردپرس مشتری محور، مایلیم که شما در تمام مراحل این فرآیند مشارکت داشته باشید. وقتی همراه با ما سایتی را طراحی می‌کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید:

ارتباط مستقیم با کارشناسان وردپرس

شرکت طراحی سایت ما با هدف بحث و گفتگو پیرامون نیازهای پروژه شما جلسات و مشاوره‌های منظمی را با تیم شما برنامه ریزی می‌کند. سرفصل این موارد شامل استراتژی طراحی وب، الزامات طراحی، جزئیات بودجه، حجم کار و زمانبندی است. به منظور راحتی مشتریان، جلسات از طریق ویدئو کنفرانس یا حضوری برگزار می‌شوند.

طراحی وب سایت ریسپانسیو سازگار با موبایل

طراحی سایت ریسپانسیو سازگار با موبایل

مطالعات نشان می دهد که ۵۲ درصد از تمام فعالیت‌های اینترنتی در ایران از طریق موبایل انجام می‌شود. ما وب‌سایت شما را برای تمام صفحه نمایش‌ها با سایزهای مختلف بهینه می‌کنیم تا به این ترتیب تصویر و عملکرد خوبی داشته باشد و با تغییر رفتار کاربر آنلاین و به روز رسانی های الگوریتم mobile-first (این الگوریتم به گونه‌ای تعریف شده است که به هنگام جستجوی کاربر موبایل را شاخص اول قرار می‌دهد نه دسکتاپ) سازگار شود. از همه مهم‌تر، ما CTA های کاربردی را در وب سایت شما قرار می‌دهیم تا کاربران اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند تا آن‌ها را به مشتری تبدیل کنیم.

مجموعه اقدامات مشتری مدارانه

مجموعه اقدامات مشتری مدارانه

شما به عنوان صاحب کسب و کار، تصمیم می‌گیرید که در نهایت چگونه سایتی داشته باشید. ما تیمی از مدیران پروژه را به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می‌دهیم تا با شما همکاری کنند؛ روند پیشرفت اقدامات را بررسی نمایند؛ انتظارات را تعریف کنید؛ به تمام سؤالات پاسخ دهند و اطمینان حاصل کنند که شما از نحوه ساخت سایت خود آگاهی کامل دارید. تیم ما همچنین مرحله به مرحله استراتژی، طراحی، محتوا و راه اندازی سایت شما را تأیید می‌کند.

وب سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو

با ما همراه شوید تا وب سایتی به شما ارائه دهیم که از اساس با بهترین تکنیک‌های سئو ساخته شده باشد. چنین وب سایتی می‌تواند پیام شرکت شما را به همراه تمامی اطلاعات مهم در مورد محصولات، خدمات و ویژگی‌های برند شما منتقل کند. تیم ما با بکارگیری متدهای طراحی وب‌سایت بهینه‌سازی شده برای نرخ تبدیل و همچنین روش‌های پیشرفته ارائه تجربه کاربری مطلوب، مشتریان بالقوه را به سایت سرازیر کرده و کاربران را ترغیب به انجام اقدام مورد نظرتان می‌کند.

تمرکز بر نیاز مشتری

تمرکز بر نیاز مشتری

ما در آژانس طراحی سایت وردپرس خود مجموعه اقدامات را به صورت اختصاصی و متناسب با نیازهای شما تعریف می‌کنیم. دور از ذهن نیست که گاهی برنامه‌های شما پر باشد؛ بنابراین خواه بخواهید به شکل جزئی خود را درگیر کنید یا مایل باشید تمام مراحل را پیگیری نمایید ما با شما همکاری خواهیم کرد. شرکت طراحی سایت وردپرس ما عمیقاً به موفقیت شما در بستر آنلاین متعهد است. به ما اعتماد کنید تا خود را تمام و کمال وقف مدیریت نیازهای شما نماییم.

خدمات کامل طراحی وب سایت

خدمات کامل طراحی سایت

یک وب سایت سفارشی درخواست دهید که از نظر بصری جذاب باشد؛ استفاده آسانی داشته باشد؛ بهینه سازی شده باشد؛ با موبایل سازگار باشد؛ بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند و به مرور زمان ارتقاء یابد. ما از تخصص بازاریابی دیجیتال خود استفاده می‌کنیم تا وب سایتی با قابلیت های پیشرفته (مانند تجارت الکترونیک، افزایش امنیت محتوا با رمزگذاری در وردپرس از طریق Password Protected، ثبت فروم ها و رویدادها) به شما ارائه دهیم. هر آنچه بخواهید برایتان خواهیم ساخت. ما همچنین با بهره‌گیری از بهترین روش های سئو، خدماتی برای تولید محتوا ارائه می‌دهیم که برند شما را شکل می‌دهد، داستان شما را روایت می‌کند و بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما جذب می‌کند.

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی وب سایت ایجاد وب سایت ها و صفحات برای نشان دادن نام تجاری و اطلاعات یک شرکت و اطمینان از تجربه کاربر پسند است.

موارد زیر پنج مورد از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده ای است که باید هنگام انتخاب یک شرکت توسعه وب در نظر بگیرید.

مشخص کنید به چه نوع وب سایتی نیاز دارید.

سازگاری خود را تعیین کنید.

سطح پشتیبانی مورد نیاز خود را تعیین کنید.

توجه به جزییات.

عامل مشخص کننده در تمام هزینه ها.

دریافت رایگان پروپزال

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.