بازاریابی رسانه های اجتماعی

برند خود را با داستانی متفاوت در کانال های آنلاین معرفی کنید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

آیا کسب و کار شما وجه خوبی در شبکه های اجتماعی دارد؟ برندتان را در دنیای وب مطرح کرده و از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی (Social Media Marketing) با مشتریان و دنبال کنندگان خود ارتباطی قوی برقرار کنید.

آژانس بازاریابی اینترنتی سپنتام به بازاریابی رسانه های اجتماعی مشاغل کوچک، شرکت ها و نمایندگی های فروش هر کسب و کار می پردازد. خواه صاحب یک استارت آپ باشید یا شرکت شما در فهرست ۵۰ شرکت برتر ایران باشد، کارشناسان بازاریابی رسانه های اجتماعی ما به یاری کمپینتان خواهند آمد. کافیست با ما هم قدم شوید تا آژانس بازاریابی رسانه های اجتماعی ما به بهتر دیده شدن و افزایش محبوبیت برند شما کمک کند.

اصول بازاریابی رسانه های اجتماعی

داستان و اخبار شرکت خود را در بستر مناسب تبلیغ کنید.

کانال های رسانه های اجتماعی به منبع اصلی اخبار و اطلاعات در دنیای اینترنت محور امروز تبدیل شده اند. اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود. وجود رسانه های اجتماعی یک عامل تعیین کننده در رتبه بندی جستجو و بازاریابی دیجیتال نیز می باشد.

آمارها نشان می دهد که جمعیت کاربران رسانه های اجتماعی در سراسر جهان با ۳۴۶ میلیون کاربر جدیدی که در سال ۲۰۲۱ اضافه شدند به ۴.۵۷ میلیارد نفر رسیده است. همچنین Global WebIndex اثبات کرد که کاربران رسانه های اجتماعی به طور متوسط هر روز دو ساعت و ۲۴ دقیقه را صرف چندین شبکه می کنند و انتخاب آن‌ها از میان حداقل هشت پلتفرم رسانه اجتماعی و برنامه پیام رسان است.

از آنجایی شمار کاربران رسانه های اجتماعی به طور تصاعدی در حال افزایش است، آگاهی از نحوه بازاریابی در رسانه های اجتماعی به منظور دستیابی به مخاطبان هدف و شناخته شدن برند ضرورتی روز افزون یافته است. با این حال، بسیاری از بازاریاب ها بدون درک کامل از ماهیت بازاریابی رسانه های اجتماعی و نیازهای آن، وارد حوزه بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی می شوند. شما این اشتباه را مرتکب نشوید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

متخصصان بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ما جنبه‌های مختلف بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را متناسب با کسب و کار شما توضیح می دهند. این جوانب برای انواع مدل های کسب و کار B2C (مشتریان شما مصرف کنندگان هستند) و B2B (مشتریان شما صاحبان مشاغل هستند) متفاوت است. به این ترتیب شما شروع خوبی برای کمپین خود خواهید داشت. با ما در ادامه همراه شوید و درباره ماهیت بازاریابی رسانه های اجتماعی و چگونگی بازاریابی در این بسترها مستقیماً از کارشناسان بازاریابی رسانه های اجتماعی سپنتام اطلاعات کسب کنید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی چیست؟

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یک روش بازاریابی آنلاین است که با بهره گیری از رسانه‌های اجتماعی مختلف (مانند لینکدین، توییتر، فیسبوک، اینستاگرام و پینترست) به شناخته شدن برند شما، جلب توجه مشتریان و برقراری ارتباط برندتان با بخش وسیع‌تر و متنوع‌تری از مخاطبان منجر شود. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی روشی بسیار کارآمد برای کسب‌وکارها و شرکت‌های کوچک است. با این شیوه از بازاریابی، مشتریان بالقوه خود را دقیقاً در جایی پیدا می کنید که بیشترین وقت خود را به صورت آنلاین صرف می کنند و در نتیجه می توانید تعامل آن‌ها با برند خود را افزایش دهید.

در صورتیکه یک برنامه بازاریابی منعطف و داده محور برای رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید، دستاوردهای درخور توجهی از آن شرکت شما خواهد شد و مشتریان شما به طرفداران برندتان تبدیل می شوند. مهمتر از آن، وجود یک استراتژی بازاریابی خلاقانه برای رسانه های اجتماعی، بر بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و اقدامات شما در حیطه بازاریابی دیجیتال تأثیر مثبت می گذارد و مشتریان بالفعل و درآمد بیشتری را برای کسب و کار شما به ارمغان خواهد آورد.

آیا بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه های اجتماعی
یک ضرورت برای کسب و کار به شمار می رود؟

بله. بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه های اجتماعی اقداماتی ضروری برای رسیدن به موفقیت آنلاین هستند. اگرچه استراتژی های بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی متفاوت از یکدیگر هستند، اما این تاکتیک های بازاریابی اهداف مشابهی را دنبال می کنند: افزایش میزان آگاهی از برند و کسب درآمد بیشتر.

بازاریابی دیجیتال رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهد که برند خود را دقیقاً در لحظه ای معرفی کنید که مشتریان بالقوه آماده تبدیل شدن به مشتریان بالفعل هستند. مهم‌تر از آن، ترکیب اقدامات مؤثر بازاریابی دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی شما را قادر می‌سازد تا مشتریان خود را در بسترهای بیشتری هدف قرار داده و فرصت‌های تبدیل آن‌ها به خریدار را به حداکثر برسانید.

به یاد داشته باشید که موفقیت در دنیای دیجیتال به معنی انتخاب بین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه های اجتماعی نیست؛ بلکه به معنای ترکیب تاکتیک های بازاریابی مناسب برای انتقال پیام برند شماست. داشتن استراتژی های بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی یک ضرورت محسوب می شود تا بتوانید مشتریان مناسب را بیابید و حضور آنلاین خود را افزایش دهید. نکته اصلی این است که حتماً تکنیک های بازاریابی دیجیتال رسانه های اجتماعی شما با اهدافتان مطابقت داشته باشد.

مزایای خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی چیست؟

خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی مزایای بی شماری برای استارت آپ ها و برندهای ثبت شده دارند. با در اختیار داشتن یک برنامه بازاریابی رسانه های اجتماعی اصولی و سیستم نظارت بر کمپین، تلاش های شما برای بازاریابی محتوای رسانه های اجتماعی منجر به افزایش ورودی از طریق جستجو، سئوی بهتر، تعامل سازنده تر با مشتری و افزایش وفاداری به برند می شود.

هنوز برای سرمایه گذاری در خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی تردید دارید؟ در ادامه به مزایای کلیدی بازاریابی رسانه های اجتماعی پرداخته ایم تا فرآیند تصمیم گیری برای شما آسان تر شود.

بیشتر دیده می شوید

بازاریابی رسانه های اجتماعی به شکل مداوم پیشرفته تر شده و قابلیت سازگاری بیشتری پیدا می کند. این شیوه به یک منبع بازاریابی آنلاین قدرتمند برای شرکت ها و برندها تبدیل شده است. پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی (مانند فیس‌بوک، توییتر، لینکدین و اینستاگرام) این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهند که هرچه بیشتر دیده شوید و مشتریان خود را ترغیب کنید. به کمک یک استراتژی بازاریابی محتوای رسانه‌های اجتماعی مؤثر، مخاطبان بیشتری را درگیر کرده و بازخوردهای اجتماعی (مانند لایک‌ها و به اشتراک‌گذاری‌ها) را افزایش دهید. به این ترتیب خواهید توانست با یک جامعه آنلاین وسیع تر تعامل برقرار کنید.

رتبه خود را در نتایج جستجو بالا می برید

در حال حاضر موتورهای جستجو (مانند گوگل و بینگ) به روز رسانی ها، توییت ها، پروفایل ها و نظرات را در صفحات نتایج خود وارد می کنند که این اقدام نشان دهنده اهمیت تعاملات اجتماعی است. وقتی کاربران رسانه های اجتماعی محتوای شما را به دفعات به اشتراک بگذارند، کاربران بیشتری به وب سایت شما جذب شده، و در نتیجه رتبه بهتری در نتایج جستجو بدست می آورید.

مخاطبان خاصی را هدف قرار می دهید

اگر محتوای ارزشمند و جذاب خود را به دست مخاطب مناسب نرسانید، افزایش فروش نخواهید داشت. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهد که مشتریان ایده آل خود را بر اساس سن، موقعیت مکانی و فعالیت های آنلاین شناسایی و دسته بندی کنید. کارشناسان بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازار هدف شما را تشخیص داده و آن را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا بر این اساس به درک درستی از رفتار مشتریان آنلاین شما برسند و محتوا و تبلیغات مرتبطی تولید کنند که منطبق با نیازهای آن‌ها باشد.

مشتریان خود را افزایش می دهید

مطالعه ای که توسط Global Web Index انجام شده نشان می دهد که تقریباً ۵۴ درصد از کاربران آنلاین از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای تحقیق درباره محصول استفاده می کنند. علاوه بر این، ۴۹ درصد از مصرف‌کنندگان هنگام انتخاب برند تحت تأثیر اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی هستند. با در اختیار داشتن یک استراتژی بازاریابی قوی در رسانه های اجتماعی، می توانید برند خود را بیشتر مطرح کرده و شرکت خود را به مشتریان مناسب معرفی کنید.

کنترل کامل بر برند خود پیدا می کنید

پکیج های بازاریابی رسانه های اجتماعی متناسب با نیازها و بودجه شما طراحی شده اند. به عبارت دیگر برندسازی، بودجه و استراتژی بازاریابی محتوای رسانه های اجتماعی کاملاً تحت کنترل شما هستند. داشتن آگاهی پیرامون نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی به شما این امکان را می دهد که تصویری از برند خود ارائه دهید که برای مخاطبان هدف شما جذاب و ماندگار باشد. همچنین این اطمینان را پیدا می کنید که بازاریابی رسانه های اجتماعی شما در شیوه تجارت B2B همیشه حرفی برای گفتن خواهد داشت.

اعتماد مشتری را جلب می کنید

با آگاهی کافی از چگونگی استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی می توانید یک برند پیشرو ایجاد کرده و ارتباطات عمیق و معناداری با دنبال کنندگان خود برقرار کنید. آژانس بازاریابی رسانه های اجتماعی ما محتوای ارزشمند را به اشتراک می گذارد و در گفتگوهای آنلاین پیرامون شرکت شما شرکت می کند تا نبض بازار هدفتان را در اختیار بگیرد. ما همچنین از بازاریابی ویدئویی در رسانه‌های اجتماعی بهره می بریم تا رضایت مشتریان، مطالعات و سایر محتوایی که اعتبار برند شما را ثابت می‌کند را در معرض دید عموم قرار دهیم. این تاکتیک ها در جلب اعتماد مصرف کننده و ایجاد روابط صمیمی با دنبال کنندگان بسیار اهمیت دارند.

گزینه های بیشتری برای بازاریابی پیدا می کنید

علاوه بر بازاریابی شبکه های اجتماعی مانند Facebook, YouTube, LinkedIn و Instagram می توانید در رسانه های اجتماعی دیگری نیز بازاریابی کنید و کسب و کار خود را در آن‌ها تبلیغ نمایید. از این میان می توان به بازاریابی در رسانه های اجتماعی WhatsApp, Messenger, WeChat, Tumblr و Snapchat اشاره کرد. شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی ما بررسی های دقیق کسب و کار، تجزیه و تحلیل مخاطبان و بنچ مارکینگ رقبا (بررسی عملکرد و کارایی رقبای قدرتمند و محصولات یا خدمات آن‌ها و مقایسه با کسب و کار شما برای یافتن استراتژی مؤثر) را انجام می دهد تا مناسب ترین و سودآورترین پلت فرم ها و تکنیک های بازاریابی رسانه های اجتماعی را برای کسب و کار شما انتخاب کند.

سودآوری بیشتری خواهید داشت

بازاریابی رسانه های اجتماعی روشی ارزان برای مشاغل کوچک و شرکت های بزرگ است تا بدون صرف هزینه های کلان به مشتریان ایده آل خود دست یابند. پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه به دیگران معرفی کنید. بعلاوه، یکی از مزایای اصلی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی این است که بدون انجام کار مضاعف یا متحمل شدن هزینه‌های سرسام آور، به تعداد نامحدودی از مشتریان بالقوه در موقعیت های جغرافیایی مختلف دسترسی پیدا می کنید.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط میان برند شما و مشتری است. شما این ذهنیت را به مشتریان القاء خواهید کرد که آن‌ها به شما نزدیک هستند و می دانند در شرکت شما چه می گذرد. از خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی سپنتام  استفاده کنید و طرفداران برند خود را افزایش دهید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی همین حالا با شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی ما تماس بگیرید.

نحوه بازاریابی در شبکه های اجتماعی

کسب و کارتان را به عنوان یک قدرت مطلق و پیشرو در صنعت خود معرفی کنید

آیا در تلاشید تا از استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود بهترین نتایج را بدست آورید؟ تبدیل شدن به یک پیشرو در صنعت یک شبه اتفاق نمی افتد. با این حال، چنانچه برای بازاریابی کسب و کار خود در رسانه‌های اجتماعی ایده‌های خلاقانه و رویکرد داده محور داشته باشید، می‌توانید در کمترین زمان برندتان را به عنوان یک متخصص در حیطه خود معرفی کنید.

هر اقدامی که برای ایجاد یک کمپین تجاری موفق بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی انجام می دهید حائز اهمیت است. این اقدامات می توانند از انتخاب کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مناسب تا توسعه استراتژی بازاریابی محتوای رسانه‌های اجتماعی را در بر بگیرند. برای شروع بازاریابی در رسانه های اجتماعی آماده اید؟

شرکت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ما بهترین روش ها را برای تبلیغ مؤثر کسب و کار شما در پلتفرم‌های آنلاین گردآوری کرده است. نکاتی که در ادامه ذکر خواهد شد ماحصل رویکرد مشاوران متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی سپنتام است.

 • بازار را به شکل اصولی بررسی کنید.
 • بسترهای مناسب بازاریابی رسانه های اجتماعی را شناسایی کنید.
 • رفتار مخاطبان خود را تجزیه و تحلیل کنید.
 • محتوای جذاب تولید کنید.
 • با فالوورهای خود تعامل داشته باشید.
 • تبلیغاتی هدفمند در رسانه های اجتماعی داشته باشید.
 • کانال های بازاریابی خود را منسجم کنید.
 • از اینفلوئنسرهای صنعت خود بهره ببرید.
 • صفحات رسانه های اجتماعی خود را بهینه کنید.
 • از عملکرد مثبت برند خود در تمامی پلتفرم ها اطمینان حاصل کنید.
 • تست های A/B را برای کمپین های تبلیغاتی خود انجام دهید ( این تست دو گزینه را همزمان مورد بررسی قرار می‌دهد).
 • نتایج کمپین را تجزیه و تحلیل کنید.
 • کمپین های رسانه های اجتماعی خود را با ابزارهای تجزیه و تحلیل بهینه کنید.
 • بدون برنامه در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید.
 • ایده های بازاریابی رسانه های اجتماعی رقبا را کپی کنید در حالی که با برندسازی شما مطابقت ندارد.
 • محصولات و خدمات خود را بیش از ظرفیتی که در اختیار دارید بفروشید.
 • معیارهای اشتباه را اندازه گیری کنید.
 • رفتارهای مشابهی برای تمام کانال های بازاریابی رسانه های اجتماعی داشته باشید.
 • بیش از حد به عملکرد خودکار اعتماد کنید.
 • فالوور بخرید.
 • از هشتگ های نامربوط استفاده کنید.
 • در بخش نظرات کاربران آنها را همراهی نکنید.
 • در حساب های رسانه های اجتماعی خود محتوای تکراری بگذارید.

شرکت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ما بهترین روش ها را برای تبلیغ مؤثر کسب و کار شما در پلتفرم‌های آنلاین گردآوری کرده است. نکاتی که در ادامه ذکر خواهد شد ماحصل رویکرد مشاوران متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی سپنتام است.

مدیریت رسانه های اجتماعی

مشتری بیشتری جذب کنید و وفاداری به برند خود را افزایش دهید.

شامل ایجاد، زمان بندی و ارزیابی محتوای ارسال شده در بسترهای رسانه های اجتماعی می باشد. شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی از ابزارها و پلتفرم های مختلف مدیریت رسانسال شده در بسترهای رسانه های اجتماعی می باشد. شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی از ابزارها و پلتفرم های مختلف مدیریت رسانسال شده در بسترهای رسانه های اجتماعی می باشد. شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی از ابزارها و پلتفرم های مختلف مدیریت رسان

مدیریت رسانه های اجتماعی چیست؟

مدیریت رسانه های اجتماعی جنبه ای از بازاریابی رسانه های اجتماعی است که شامل ایجاد، زمان بندی و ارزیابی محتوای ارسال شده در بسترهای رسانه های اجتماعی می باشد. شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی از ابزارها و پلتفرم های مختلف مدیریت رسانه های اجتماعی استفاده می کنند تا بر حضور شما در رسانه های اجتماعی نظارت داشته باشند.

با توجه به روند رو به رشد شمار مصرف‌کنندگانی که هر روز با برندهای جدید از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مواجه می‌شوند، مدیریت رسانه‌های اجتماعی برای ربودن گوی سبقت از رقیبان ضروری است. مدیریت رسانه های اجتماعی به شما امکان می دهد تا:

بازاریابی رسانه های اجتماعی

ما در تیم سپنتام می دانیم که مدیریت رسانه های اجتماعی یک فرآیند مستمر است. به همین دلیل است که خود را کاملاً وقف آگاهی از آخرین رویه ها و تحولات بازار می کنیم تا تمام قابلیت های برند شما را عرضه نماییم. مشاوران بازاریابی رسانه های اجتماعی ما از آخرین فناوری ها استفاده می کنند تا حساب های رسانه های اجتماعی شما را اداره کرده و فرایندهای مدیریت کمپین شما را ساختاریافته نمایند؛ بدین ترتیب توقعات شما و خواسته های مخاطبان را برآورده می سازند.

از تمام قابلیت های رو به رشد رسانه های اجتماعی استفاده کرده و کسب و کارهای بیشتری تولید کنید. اکنون با ما تماس بگیرید تا کمپین مدیریت رسانه های اجتماعی شما را به راه بیندازیم.

تبلیغات رسانه های اجتماعی

سطح بازاریابی خود را بالا ببرید.

بسیاری از شرکت ها در بدست آوردن ترافیک ارگانیک (جذب مخاطب در نتیجه جستجوی آن‌ها) با مشکل مواجه شده اند. دور از ذهن نیست که تعدادی از مطالب شما نرخ مشارکت بالایی داشته باشند اما سایر پست ها آنچنان اقبالی را از طرف مخاطبان هدف دریافت نکنند. بعلاوه، به‌روزرسانی‌های الگوریتم رسانه‌های اجتماعی، کسب موفقیت را به چالشی تبدیل کرده که صرفاً از طریق تاکتیک‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ارگانیک منتج به دستاورد نخواهد شد.

آیا کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی فیسبوک یا پینترست نتایج دلخواه را برای شما به همراه نداشته اند؟ با تبلیغات در رسانه های اجتماعی تلاش های بازاریابی خود را به ثمر رسانده و از روز اول فروش مستمر داشته باشید.

تبلیغات در رسانه های اجتماعی چیست و چرا اهمیت دارد؟

تبلیغات در رسانه های اجتماعی با نام هدف گذاری در رسانه های اجتماعی نیز شناخته می شود. این مفهوم فرآیندی است که طی آن تبلیغات را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی قرار می دهیم تا برندسازی مؤثرتر و واکنش از جانب مخاطبان را منتج شود. این واکنش می تواند به صورت پاسخ به پرسش های شما در مورد محصولات یا خدمات، خرید، یا بازدید از صفحه محصول شما باشد.

بر خلاف بازاریابی ارگانیک رسانه های اجتماعی، تبلیغات در رسانه های اجتماعی بر افزایش بخش عمده ای از مخاطبان هدف به منظور افزایش بازده سرمایه گذاری تمرکز می کند.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

تبلیغات رسانه های اجتماعی، برند شما را در زمان و بستر مناسب به مشتریان مناسب معرفی می کنند. اگر می خواهید به سرعت به مشتریان جدید و خاص دسترسی پیدا کنید استفاده از این روش بازاریابی دیجیتالی در رسانه های اجتماعی بسیار ضروری دارد.

بهترین کاربردهای تبلیغات در رسانه های اجتماعی

هر روز برندهای بیشتری با تبلیغات در رسانه های اجتماعی خود را مطرح می کنند؛ بنابراین برای اینکه بتوانید مشتریان بالقوه بیشتری را به بالفعل تبدیل کنید آگاهی از چگونگی استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی و تبلیغات ضرورت دارد. شرکت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ما برای اطلاع از نحوه عملکرد این تبلیغات، اهداف اصلی تبلیغات رسانه‌های اجتماعی را در زیر فهرست کرده است:

 1. برند خود را معرفی می کنید.
 2. محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنید.
 3. توجه مخاطبان را به پیشنهادات ویژه برند خود (مانند معرفی محصول یا رویدادها) جلب می کنید.
 4. خریداران بالقوه را مجدداً هدف قرار می دهید.
 5. فالوورهای آنلاین را به وب سایت خود هدایت می کنید.

مهم‌تر از همه، هدف نهایی تبلیغات در رسانه های اجتماعی جذب مشتریان جدید و افزایش درآمد آنلاین است. بهترین پلتفرم ها را برای سرمایه گذاری در تبلیغات و افزایش فروش پیدا کنید. همین امروز با تیم بازاریابی ویدئویی رسانه های اجتماعی ما تماس بگیرید.

مدیریت برند در رسانه های اجتماعی

به مخاطبان هدف خود در بسترهای اجتماعی متصل شوید.

قلمرو بازاریابی در رسانه های اجتماعی به سرعت در حال تغییر است و حتی برندسازی نیز برای شماری از شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی B2C پیچیده تر شده است. امروزه به دلیل مدیریت نامناسب برند در رسانه‌های اجتماعی، تنها تعداد کمی از برندها می توانند به معنای واقعی توجه مصرف کنندگان آنلاین را جلب کنند. اجازه ندهید برند شما در این مورد ناکام باشد.

مدیریت برند در رسانه های اجتماعی به معنای اجرای مداوم تکنیک های مناسب برای معرفی کسب و کار و تعامل با مخاطبان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی است.

مهمترین اهداف شما برای بازاریابی در رسانه های اجتماعی چیست؟ شما چه راهبردهایی را برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی به کار می برید؟ مشتریان هدف شما چه کسانی هستند؟ دانستن جواب این سؤالات برای شکل دهی هویت آنلاین شما و جلب توجه دیگران به برندتان ضرورت دارد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

در آژانس بازاریابی اینترنتی سپنتام، ما خدمات مدیریت برند در رسانه های اجتماعی را به صورت سفارشی و بر اساس ویژگی های مخاطبان برند شما و تصویری که از برندتان در ذهن دارند ارائه می دهیم. ویژگی های مخاطبان یا برند سازی بر اساس ویژگی های مشتریان به ویژگی های مشترک مخاطبان هدف شما مربوط می شود. شرکت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ما با شناسایی این مشخصه ها به بهترین راه ممکن برای معرفی برند شما و ارتباط با مخاطبان دست پیدا می کند. ما:

 • بررسی های کاملی بر رسانه های اجتماعی انجام می دهیم؛
 • ویژگی های متمایزی برای برند شما ایجاد می کنیم؛
 • اطمینان حاصل می کنیم که لوگوها، تصاویر و پست‌های شما در رسانه‌های اجتماعی برندتان هم راستا با اهداف برندسازی شما باشند؛
 • لحن برند شما را در تولید محتوا و پاسخ به بحث های آنلاین رعایت می کنیم؛
 • در بحث های اجتماعی شرکت می کنیم؛
 • تأثیر اقدامات برندسازی شما را اندازه گیری می کنیم؛
 • و پرسونای شما (شخصیت برند شما در ارتباط با دیگران) در بازاریابی را بهبود می بخشیم.

 

با ما همراه شوید تا هویت مثبتی برای برندتان بسازیم و مشتریان بیشتری را به طرفداران برند شما تبدیل کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد پروژه خود، با یکی از مشاوران ما در حیطه بازاریابی رسانه اجتماعی اینستاگرام تماس بگیرید.

جامعه ای از مشتریان وفادار بسازید و در رقابت از دیگران سبقت بگیرید.

بسترهای بازاریابی رسانه های اجتماعی

با دستیابی به مشتریان جدید از رقبای خود پیشی بگیرید.

هرچه بیشتر در دنیای دیجیتال نفوذ می کنیم، روش های بازاریابی سنتی منسوخ تر می شوند. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها تلاش خود را تجارت مضاعف کرده اند. گوش به زنگ باشید؛ شاید زمانی که در تقلا  برای ارتقاء بازاریابی رسانه اجتماعی توئیتر خود و مدیریت رسانه های اجتماعی دیگر هستید رقبای شما قلمرو دیجیتال را تصاحب کنند.

ما به شما کمک می کنیم تا به شناخت کافی از بازار اجتماعی برسید و فرصت‌های بالقوه بیشتری را به بالفعل تبدیل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا دریابید که چگونه از بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی برای افزایش مزیت رقابتی شرکت شما استفاده می کنیم:

بازاریابی فیس بوک

بازاریابی شبکه اجتماعی فیس بوک یکی از محبوب ترین و کم هزینه ترین انواع بازاریابی آنلاین است. از حمایت مشتریان بیشتری بهره مند شوید و با خدمات بازاریابی سپنتام در فیس بوک بازدیدکنندگان را به وب سایت خود هدایت کنید. آژانس تبلیغاتی فیس بوک ما بودجه بازاریابی شما را تعیین می کند، پروفایل فیس بوک شما را مدیریت می کند، تبلیغات فیس بوک را بهینه می کند، پست ها را هدفمند می کند و بهینه سازی منظم فیس بوک را انجام می دهد تا دسترسی شما به مشتریان افزایش یافته و به برندتان اعتبار ببخشید.

بازاریابی توییتر

با سرمایه گذاری بر روی بازاریابی شبکه اجتماعی توییتر خواهید دید که برند شما چگونه مطرح می شود. ما به عنوان آژانس تبلیغاتی اختصاصی شما در توییتر، از ابزارهای بررسی داده ها برای اندازه گیری معیارهای قابل سنجش برند شما استفاده می کنیم؛ مخاطبان هدف شما را شناسایی می کنیم؛ و استراتژی های بازاریابی ارگانیک و پولی توییتر را ایجاد می کنیم تا بدین ترتیب ارتباط میان برند شما و مشتری را برقرار کرده و ترافیک بیشتری را به سمت فروشگاه آنلاین شما هدایت کنیم. به تیم بازاریابی رسانه اجتماعی توییتر ما اعتماد کنید تا یک برنامه عملی و شفاف به شما ارائه دهیم که منطبق با اهداف شما باشد.

بازاریابی اینستاگرام

از طریق بازاریابی رسانه اجتماعی اینستاگرام با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید و جامعه ای را در حول برند خود گرد آورید. کارشناسان تبلیغات اینستاگرام سپنتام پروفایل کسب و کار شما را بهبود می بخشند؛ تبلیغات اسپانسردار را راه اندازی می کنند؛ تصاویر و محتوای ارزشمند را به اشتراک می گذارند؛ و از قابلیت به اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه و استوری های IG برای بیان داستان برند شما استفاده می کنند. با آژانس بازاریابی اینستاگرام ما همراه شوید و تا استراتژی بازاریابی شبکه اجتماعی اینستاگرام شما را از طریق ابزارهای تجزیه و تحلیل اصلاح کنیم.

بازاریابی لینکدین

آژانس بازاریابی لینکدین ما متعهد است تا به برند شما در کانال های این رسانه اجتماعی اعتبار ببخشد. ما معتقدیم که یک استراتژی اصولی برای بازاریابی در رسانه اجتماعی لینکدین، برند شما را از رقبا متمایز می کند. برای اطمینان از موفقیت شما در بازاریابی شبکه اجتماعی لینکدین، صفحه شرکت شما در لینکدین را مدیریت می کنیم؛ پست های بازاریابی ارزشمندی تولید می کنیم؛ با پیشتازان صنعت شما ارتباط برقرار می کنیم؛ و بهترین شیوه های بازاریابی لینکدین را اجرا می کنیم.

بازاریابی یوتیوب

آمارهای جهانی نشان می دهد که بیش از ۹۰ درصد از خریداران آنلاین از طریق ویدئوهای بازاریابی یوتیوب با یک برند آشنا می شوند. استراتژی خود برای بازاریابی در رسانه اجتماعی YouTube را احیا کنید تا توجه مشتریان را جلب کرده و آنها را ترغیب به انجام اقدام موردنظرتان کنید. شرکت بازاریابی YouTube ما به شما کمک می کند تا درباره مخاطبان هدف خود اطلاعات بیشتری کسب کنید؛ کیفیت ویدئویی خود را بهبود ببخشید؛ و محتوای بازاریابی YouTube را به نحوی تولید کنید که مطابق میل مشتریان ایده آل شما باشد.

بازاریابی پینترست

با راهکارهایی که آژانس سپنتام برای بازاریابی رسانه اجتماعی پینترست ارائه می دهد بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. متخصصان بازاریابی Pinterest ما اطمینان حاصل می کنند که هر یک از پین‌های شما به درستی دسته‌بندی شده باشند؛ تصاویر دارای متن کاملی باشند؛ توضیحات آنها ماهرانه تولید شده و با کلمات کلیدی بهینه شده باشند؛ و از CTA ها (اقدامی که مایلیم کاربر با کلیک کردن انجام دهد) به شکل مؤثر استفاده شده باشد. از همه مهمتر، ما معیارهای قابل اندازه گیری Pinterest را به صورت مداوم بررسی می کنیم تا عملکرد پین شما را سنجیده و کمپین بازاریابی پینترست شما را بهبود ببخشیم.

چرا سپنتام را برای بازاریابی رسانه های اجتماعی خود انتخاب کنید؟

ارتباطات جدید ایجاد کنید و مزیت رقابتی خود را تقویت نمایید.

آژانس بازاریابی اینترنتی سپنتام یک شرکت مدیریت رسانه های اجتماعی است که برای خدمات خود جایزه دریافت کرده است. ما عملکرد کاملاً شفافی داریم بنابراین شما بی وقفه شاهد خواهید بود که چگونه تلاش های ما منجر به افزایش درآمد آنلاین شما می شود. تعهد ما به مدیریت موثر رسانه های اجتماعی و استراتژی های بازاریابی، یک منبع ارزشمند برای نیازهای بازاریابی آنلاین شما ایجاد می کند.

با آژانس بازاریابی رسانه های اجتماعی ما همراه شوید و از مزایای زیر بهره مند گردید:

متخصص هایی که خود را وقف مدیریت حساب کاربری شما می کنند

در سپنتام، ما استراتژیست های مختلفی را بسته به تقاضاهای صنعت شما، نیازهای بازاریابی رسانه های اجتماعی و اهدافتان تعیین می کنیم. این بدان معناست که می توانید برای برند خود چندین متخصص بازاریابی دیجیتال رسانه های اجتماعی در اختیار بگیرید. مدیران اختصاصی حساب کاربری شما از طریق ایمیل یا تلفن برای پاسخ به هرگونه سؤال یا گفتگو در دسترس هستنند.

آگاه سازی و به کارگیری همه جانبه کارشناسان

مشاوران بازاریابی رسانه های اجتماعی ما در طول مراحل آغازین راه اندازی کمپینتان، یک تجزیه و تحلیل عمیق پیرامون استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی انجام می دهند. به این ترتیب، مطلع می شوید که دقیقاً چه تاکتیک هایی را پیاده سازی خواهیم کرد. بعلاوه، ما از همان ابتدا معیارهای قابل اندازه گیری کمپین شما را مشخص می کنیم تا به درک درستی از یکدیگر دست یابیم.

سفارشی سازی استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی

با در اختیار داشتن یک استراتژی بازاریابی برای رسانه های اجتماعی که متناسب با نیازها و بودجه شما طراحی شده باشد، می توانید تعامل بیشتری با مخاطبان برقرار کرده و به اهدافتان دست یابید. کارشناسان بازاریابی رسانه های اجتماعی ما به شناسایی مخاطبان هدف شما می پردازند تا بدین ترتیب برنامه های بازاریابی دیجیتال برای رسانه های اجتماعی را به شکلی مؤثر طرح ریزی کرده و به کمک آنها درآمدتان را افزایش دهند. ما از معیارهای قابل اندازه گیری و ابزارهای تحلیل داده ها استفاده می کنیم تا استراتژی های شما را اصلاح کرده و کلمات کلیدی و موضوعاتی را هدف قرار دهیم که با برند شما مرتبط باشند.

گزارش های کمپین رسانه های اجتماعی

ما گزارش هایی را در قالب اعداد و ارقام دقیق و مختص به برندتان ارائه می دهیم که نمایی کلی از عملکرد برند شما در رسانه‌های اجتماعی می باشند. ما همچنین جزئیات مربوط به اقدامات ماهانه و ساعاتی را که در رسانه های اجتماعی صرف کرده ایم در اختیار شما قرار می دهیم تا به وسیله آنها بر بازگشت سرمایه خود نظارت داشته باشید.

تیم جذب ورودی پولی و ارگانیک

ما یک متخصص مسلط به موضوع را در اختیار مشتری قرار می دهیم. تیم ما متشکل از استراتژیست هایی است که سال ها تجربه و تخصص در زمینه جذب ترافیک ارگانیک و پولی دارند؛ بنابراین خیالتان راحت باشد که کمپین شما در دستان اشخاصی حرفه ایست. هرچند ترافیک پولی و ارگانیک در بازاریابی رسانه های اجتماعی به شکلی کاملاً متفاوت تعریف شده اند، اما ما برای شما یک استراتژی منسجم را اجرا می کنیم که نرخ تبدیل بازاریابی در رسانه های اجتماعی را به حداکثر می رساند.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

تجربه تنوع در بازاریابی

آژانس سپنتام دارای سابقه کار در کسب و کارهای گوناگون زیادی است که شرکت های کوچک و بزرگ دارای مدل های کسب و کار B2B و B2C را شامل می شود. خواه شما صاحب یک استارت آپ، یک شرکت کوچک، یا شرکتی بزرگ با چند نمایندگی باشید، شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی ما تلاش می کند فراتر از انتظارات شما عمل نماید. ما به واسطه تحقیقات مداوم، پیگیری و سازگاری با رویه های روز و منابع آنلاین، به برند شما یک حضور پررنگ و شهرت در رسانه های اجتماعی را پیشکش می کنیم.

سؤالات متداول بازاریابی رسانه های اجتماعی

اکثر مردم در سراسر جهان هر روز از پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. در صورت عدم استفاده از این بسترهای آنلاین، تعاملی با مخاطبان هدف نخواهید داشت و کمتر در معرض دید آنها قرار می گیرید که چنین رویه ای برند شما را متضرر می می کند. بسیاری از مصرف کنندگان قبل از اقدام به خرید، از صفحات یا پروفایل های برند مورد نظر خود در رسانه های اجتماعی بازدید کرده و آن را بررسی می کنند. حضور در بسترهای اجتماعی برای کسب و کار شما یک ضرورت است. از این طریق مشتریان فعلی و بالقوه می توانند فعالیت آنلاین شما را بررسی کرده و به شیوه ای خودمانی تر با شما ارتباط برقرار کنند. به جای اینکه منتظر بمانید تا مشتریان فرم درخواست مشاوره موجود در وب سایتتان را پر کنند، شانس خود را افزایش داده و مشتریانی را که آمادگی خرید ندارند از طریق چت فیس بوک یا ایجاد دسترسی به واسطه توییتر یا لینکدین جذب کنید.

تحقیق درباره انتخاب بهترین رسانه اجتماعی که مورد استفاده مخاطبان هدف شماست ضرورت دارد. پس از آگاهی از این موضوع، لازم است که عملکرد خود را در بسترهایی که مخاطبان شما در آن حضور دارند بهینه سازی کنید. همچنین، با مد نظر قرار دادن انواع محصولات و خدماتی که ارائه می دهید بستری را برگزینید که درخور برند و پیام شما باشد. و در آخر، اهداف تجاری خود را در نظر گرفته و پلتفرم هایی را انتخاب کنید که برای دستیابی هرچه بهتر به اهدافتان مفیدتر واقع می شوند.

این موضوع کاملاً به بستری که از آن استفاده می کنید بستگی دارد. هر کانال اجتماعی دارای پارامترهایی است که با مد نظر قرار دادن آنها می توانید به روشی بهینه از آن پلتفرم استفاده کنید. تعداد پست هایی که ارسال می کنید و زمان ارسال آنها می تواند در هر یک از رسانه های اجتماعی متفاوت باشد. یک مدیر رسانه های اجتماعی کاردان نسبت به این موضوع آگاهی کافی دارد. اگر خودتان مدیریت رسانه های اجتماعی خود را در دست دارید، در مورد تعداد و طول پست های خود، و زمانی که باید آنها را منتشر کنید تحقیق نمایید.

هنگامی که محتوایی (پست) را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید، در واقع اطلاعاتی را در اختیار دنبال کنندگان خود و عموم مردم (که کاربر ارگانیک محسوب می شوند) قرار می دهید. اما یک تبلیغ در شبکه های اجتماعی یک پیام بازرگانی محسوب می شود که برای آن پول پرداخت می کنید. شما می توانید تبلیغات انحصاری تولید کرده، مخاطبان خود را با توجه به ویژگی ها و علایقی که دارند هدف قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که برند شما به مصرف کنندگان ایده آل معرفی شده اند.

برخی از کانال‌های اجتماعی این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهند که محتوای ارگانیک شما بیشتر دیده شود یا آنها را با پرداخت مبلغی جزئی تبلیغ می کنند تا این تضمین را به شما بدهند که افراد بیشتری پست شما را می بینند. این یک ایده خوب برای محتوایی است که قابلیت نتیجه گرفتن دارد یا یک پیشنهاد ویژه ارائه می دهد. شما می‌توانید گزینه تبلیغ را در پلتفورم های گوناگون مستقیماً از روی همان پست تنظیم کنید تا بازدید از پست را افزایش داده یا یک تبلیغ پیشرفته‌تر را از طریق بستر تبلیغاتی کانال مهیا کنید.

مبلغی که صرف تبلیغات در رسانه های اجتماعی می کنید باید کاملاً متناسب با بودجه ای باشد که برای این کار کنار گذاشته اید. تبلیغات در رسانه های اجتماعی لزوماً گران نیست؛ اما هرچه بیشتر هزینه کنید، بازخورد بیشتری کسب می کنید و زودتر به نتیجه مورد نظر می رسید. از قبل تصمیم بگیرید که چه مقدار پول برای تبلیغات در رسانه های اجتماعی صرف خواهید کرد تا بتوانید آن را با محدودیت های هر یک از پلتفرم ها هماهنگ سازید. به عنوان مثال، فیس بوک ارزان ترین تبلیغات روزانه را پیشنهاد می دهد و توصیه شده که سرمایه گذاری را با کمترین هزینه شروع کنید. بعد از آزمون و خطا و یافتن ایده مناسب، می توانید بودجه خود را افزایش دهید و پس از مدت کوتاهی از بازدهی مثبت سرمایه خود لذت ببرید.

دریافت رایگان پروپزال

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.