سئو و بهینه سازی سایت

با یک وب سایت بهینه شده، مخاطبان خود را پیدا کرده و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید.

بهینه سازی برای موتور جستجو SEO

با کمک خدمات سئو سپنتام به نتایج مورد انتظارتان برسید.

آیا سایت شما با کلمات کلیدی تخصصی مرتبط با کسب و کار و نام برندتان در صفحه اول از نتایج موتورهای جستجو (SERPs) یافت می شود؟ اگر چنین نیست مشتریان بالقوه زیادی را از دست خواهید داد. سئو بخش اصلی تمام برنامه های مبتنی بر بازاریابی محصولات یا خدمات است و با هدف جذب مشتریان بالقوه و فروش بیشتر ایجاد می شود.

اگر می دانید چه می خواهید اما نمی دانید چگونه به این نتایج دست یابید کارشناسان سئو ما در آژانس بازاریابی اینترنتی سپنتام به شما کمک خواهند کرد چرا که این موضوع را به کرات از جانب مشتریان خود شنیده اند.

شاید شما هم به یک یا چند مورد از دلایل زیر اینجا هستید:

 • کسی وب سایت شما را در بستر آنلاین پیدا نمی کند.
 • اخیراً بازدید از وب سایت شما کاهش یافته و علت آن را نمی دانید.
 • به یکباره تعداد تماس های دریافتی و مشتریان بالقوه پایین آمده است.
 • قصد راه اندازی یک وب سایت جدید را دارید و قصد دارید هرچه سریع تر این کسب و کار جدید را گسترش دهید.

اگر بنا بر هریک از این چهار دلیل اینجا هستید خیالتان راحت باشد؛ شرکت سئو مناسبی را انتخاب کرده اید. سپنتام در حال حاضر به صدها مشتری خدمات سئو ارائه می دهد و راه حل هایی برای بهینه سازی پیشنهاد می کند که پاسخگوی الگوریتم همیشه در حال تغییر گوگل است. پس چرا به ما اعتماد نکنید؟

بهینه سازی برای موتور جستجو SEO

چرا سپنتام انتخابی مناسب برای یک شرکت سئو مشهد می‌باشد؟

علاقه ما رشد کسب و کار آنلاین شما است

تیم گروه فناوری سپنتام متشکل از متخصصان، طراحان و توسعه دهندگان حرفه‌ای است و ما می‌دانیم که برای دستیابی به نتایج واقعی به صورت آنلاین چه چیزی لازم است. ما همچنین بر معیارهایی که بیشترین بازدهی را دارند تمرکز می کنیم و معتقدیم که موفقیت مشتریان بهترین معیار برای عملکرد است.

دنیای آنلاین اشتیاق ما است و ما مشتاق کمک به مشاغل برای رسیدن به اهداف خود هستیم. بنابراین وقتی گروه فناوری سپنتام را به عنوان آژانس سئو مشهد خود انتخاب می‌کنید، شما یک استراتژی از پیش تعریف شده دریافت نخواهید کرد بلکه یک برنامه سفارشی متناسب با شرکت، نیازها و اهداف شما دریافت خواهید کرد.

آیا می خواهید درباره نتایجی که برای مشتریان خود به دست آورده‌ایم بیشتر بدانید؟ نمونه کارهای ما را مشاهده کنید تا مستقیماً از صاحبان کسب و کار که با ما کار کرده‌اند بشنوید.

خدمات سئوی ما

رتبه های بهتری در نتایج جستجو بدست آورید و در بستر آنلاین بیشتر دیده شوید.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

گروه فناوری سپنتام یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در مشهد می باشد که از جایگاه شما آگاهی دارد و می تواند رتبه سایتتان را برای عبارات جستجو محور مشخص بهبود ببخشد. کارشناس سئو ابتدا به بررسی کلماتی می پردازد که در حال حاضر با آن‌ها در موتورهای جستجو یافت می شوید. او فهرست کلمات کلیدی مورد نظرتان را نیز از شما گرفته و به تحقیقات بیشتری پیرامون کلمات کلیدی می پردازد تا در نهایت لیستی ایجاد نماید که بیشترین ارتباط را با وب سایت و دورنمای رقابتی شما ایجاد می کند.

سئو تکنیکال

رتبه‌بندی سایت شما می‌تواند تحت تأثیر اقدامات بهینه‌سازی در بک اند (مثل افزایش سرعت صفحه) جایگاه بهتری بیابد. با رفع خطاهای مربوطه، موتورهای جستجو راحت تر در سایت شما خزش (crawl) می کنند و هنگامی که عملی در جهت رضایت موتورهای جستجو انجام دهید، آن‌ها نیز در جهت رضایت شما رتبه بندی بهتری نسیبتان خواهند کرد!

سئو محلی

سئو محلی

آمارها نشان می دهند که ۶۴ درصد از مشتریان به دنبال کسب و کارهای آنلاینی هستند که در محدوده محل زندگی آنها فعالیت می کنند. با بهینه سازی گوگل برای کسب و کار محلی، رتبه سئوی محلی خود را بهبود بخشید و و بر شمار مشتریان راغب بیافزایید. ما شهرت آنلاین شما را مدیریت می‌کنیم تا مشتریان محلی بیشتری را جذب می کنید.

سئو داخلی

سئو درون صفحه (On-Page)

اکثر مردم فکر می‌کنند سئوی داخلی شامل قرار دادن چند کلمه کلیدی در اینجا و آنجای محتوا می‌باشد. این یک باور اشتباه است اگرچه قرار دادن کلمات کلیدی هنوز اهمیت دارد، اما اهمیت آن بسیار کمتر از گذشته است. سئوی داخلی (همچنین به عنوان "on-site SEO" شناخته می‌شود) عمل بهینه سازی محتوای صفحات سایت برای موتورهای جستجو و کاربران می‌باشد. شیوه‌های معمول سئو داخلی شامل بهینه سازی برچسب‌های عنوان، محتوا، پیوندهای داخلی و URL ها است.

سئو خارجی (Off-Page)

هرآنچه برای بهینه سازی خارج از سایت انجام می دهیم از اقدامات ضروری برای افزایش اعتبار برندتان می باشند و شما را به شهرت بیشتری می رسانند. ما به شما کمک می کنیم تا تخصصی که در صنعت خود دارید را در معرض دید عموم قرار دهید. ما با بکارگیری بازاریابی رسانه های اجتماعی، لینک سازی و بازاریابی بر مبنای اینفلوئنسرها، ارتباطات مؤثر و رتبه بندی مثبتی برای سایت شما کسب می کنیم.

سئو فروشگاهی

سئو فروشگاه آنلاین

به مشتریان خود تجربه خرید راحت و بدون محدودیت زمان ثبت سفارش ارزانی کنید و نرخ بازگشت مشتری (Retention Rate) را افزایش دهید. ما بصورت هدفمند کمپین‌هایی را برای بازاریابی از طریق ایمیل راه‌اندازی کرده و سایت شما را برای جستجو از طریق موبایل و صدا بهینه‌سازی می‌کنیم تا تجربه کاربری شخصی سازی شده و متناسب با برندتان ارائه دهیم.

سئو محتوا

تولید محتوا

ما تیمی از نویسندگان در اختیار داریم که به تولید محتوای سئو شده می پردازند. آنها محتوای با ارزشی برای پست‌های وبلاگ می نویسند که بارها به اشتراک گذاشته خواهد شد. همچنین می توانند محتوای مناسب برای بهینه‌سازی صفحات خدمات و محصولات تولید نمایند. موتورهای جستجو وب سایتی را که به صورت مداوم محتوای جدید تولید می کند دوست دارند. با انتخاب شرکت ما، نیاز سایتتان به محتوا را رفع کرده و بازاریابی جستجو محور خود را تقویت نمایید.

بک لینک سازی

بک لینک سازی

اگر می‌خواهید وب سایت شما در سال ۲۰۲۱ جزو نتایج برتر گوگل باشد، نمی‌توانید اهمیت ایجاد لینک و نیاز به تدوین یک استراتژی محکم که به شما در کسب لینک با کیفیت بالا کمک می‌کند را نادیده بگیرید. بک لینک سازی عمل ایجاد پیوندهای یک طرفه به یک وب سایت با هدف بهبود دید موتورهای جستجو می‌باشد. استراتژی‌های متداول ایجاد لینک شامل بازاریابی محتوا، ایجاد خدمات مفید، ارتباط با ایمیل، ایجاد لینک شکسته و روابط عمومی است.

خدمات حرفه ای که می‌توانید از گروه فناوری سپنتام انتظار داشته باشید.

سپنتام یک شرکت بازاریابی همه جانبه در عرصه دیجیتال است که مجموعه کاملی از خدمات حرفه ای بهینه سازی برای موتورهای جستجو را ارائه می دهد تا با این اقدامات به بیشتر دیده شدن کسب و کار شما در موتورهای جستجو کمک کند. ما در این راه صرفاً از تکنیک های سئو کلاه سفید که قابل اعتماد و تضمین شده هستند بهره می بریم. از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استراتژی اختصاصی سئو: ما خدمات سئوی خود را متناسب با نیازهای شما اختصاصی می کنیم و از تاکتیک هایی بهره می بریم که بیشترین تأثیر را به صورت اخص بر کسب و کار شما دارند.
 • اقدامات سئو درون سایت: تگ های عنوان، توضیحات متا، تگ‌های alt، لینک های داخلی و غیره.
 • بررسی کامل کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل بازار.
 • تولید محتوای با کیفیت با هدف به روز نگه داشتن محتوای سایت شما و ترقیب کاربران به بازدید مجدد از سایت.
 • ارزیابی موشکافانه رقبا و عملکردشان
 • لینک سازی حرفه ای: از میان دامنه های متنوع به صورت غیرماشینی دامنه های معتبر را انتخاب می کنیم.
 • تاکتیک‌های سئو ارگانیک برای کسب نتایج در بلندمدت همراه با تبلیغات پولی برای نتیجه گیری سریع تر (در صورتیکه به تبلیغات کلیکی متمایل باشید).
 • انتشار مقالات در رسانه های اجتماعی، سایت ها و رسانه های خبری.
 • استفاده از Google Analytics و سایر نرم افزارهای بررسی داده ها برای آگاهی پیرامون رویه های جدید، ترافیک و سایر موارد.

متدولوژی سئو سریع سپنتام

اولین گام شما برای کسب موفقیت در دنیای دیجیتال

چشم انداز جستجو به طور مداوم در حال تغییر است. برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو، لازم است بر روی خدمات سئویی سرمایه گذاری کنید که متناسب با نیازها، خواسته ها و مشتریان هدف کسب و کارتان باشد. تکیه بر تاکتیک های قدیمی سئو به تنهایی برای حضور مستمر و قوی در بستر آنلاین کافی نیست؛ بهتر است یک شرکت سئو قابل اعتماد پیدا کنید که اقدامات بازاریابی دیجیتال شما را به ثمر برساند.

آژانس بازاریابی اینترنتی سپنتام یک شرکت سئو مشتری محور است. متخصصان سئو ما از نزدیک با مشتریان همکاری می کنند تا استراتژی های اختصاصی سئو را با هدف سودآوری بلند مدت برای آن‌ها ایجاد کنند. با استفاده از یک روش اثبات شده، ساختاریافته و مؤثر می توانیم به نتایج با کیفیت و قابل اندازه گیری دست یابیم.

ما با بهره گیری از روشی به نام «سئوی سریع» یک چارچوب کمپین قوی می سازیم که برای کسب و کار شما ارزشمند خواهد بود. رویکرد سئو سریع سپنتام بر اساس فرآیندهای زیر ساخته شده است:

شناسایی

شناسایی

ما به عنوان یک شرکت بهینه سازی برای موتور جستجو، خود را وقف شناخت نیازها، خواسته ها و انتظارات کسب و کار شما می کنیم. در طول مرحله شناسایی، جلسه ای با سهامداران اصلی شرکت شما تشکیل داده و بررسی اولیه سایت را انجام می دهیم. پس از آن، شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) را شناسایی می‌کنیم، مسیر تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل را تعیین می‌کنیم و تحقیقات گسترده‌ای برای کلمات کلیدی انجام می‌دهیم. به این ترتیب از روال شرکت شما و هدف از ایجاد سایت کاملاً آگاه خواهیم شد.

تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل

مرحله بعدی تجزیه و تحلیل است که بنچمارک رقابتی، بررسی دقیق سایت، فاکتورهای تحلیلی سایت و ارزیابی مشکلات لینک را پوشش می دهد. در این مرحله، تمام داده‌های کسب و کار شما را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا عواملی را که مانع دیده شدن کسب و کار شما در دنیای دیجیتال می شوند شناسایی نماییم. ما الگوهای ترافیک سایت در بازه های زمانی مختلف، مشکلات فنی درون سایت، استراتژی‌های بک لینک رقبا و تاکتیک‌های لینک سازی آنها را زیر نظر می گیریم. با بهره گیری از نتایج تجزیه و تحلیل، بهترین رویکرد برای سئوی سایت شما را شکل می دهیم.

استراتژی

پس از اینکه شکاف ها و فرصت های بازاریابی را شناسایی کردیم، کارشناسان سئو یک برنامه بازاریابی آنلاین استراتژیک ۶ ماهه برای شما ایجاد می کنند. این برنامه شامل اهداف کمپین شما، نتایج مورد انتظار برای هرکدام از کانال های بازاریابی و تخمین زمان تکمیل فرایند است. در طول ماه اول کمپین، شرکت ما اولویت های سئوی کسب و کار شما را تعیین می کنند. ما این اقدامات را انجام می دهیم تا اطمینان یابیم که تمام تلاش‌های ما در راستای سئو نتایج فوری و هدفمندی خواهند داشت.

اجرا

اجرا

این مرحله شروع به اجرا درآوردن برنامه بازاریابی آنلاین استراتژیک ۶ ماهه است. در این مرحله صفحات وب و پست های وبلاگ شما را با مهمترین کلمات کلیدی بهینه می کنیم؛ ساختار سایت را بهبود می بخشیم و اطلاعات مربوط به هویت کسب و کارتان را مدیریت می کنیم. برای کسب حداکثر نتایج در سئو از استراتژی چند کاناله نیز بهره می بریم. کمپین هایی برای مدیریت رسانه های اجتماعی راه اندازی می کنیم و از وب سایت های دیگر برای بیشتر دیده شدن شما در بستر آنلاین کمک می گیریم.

اندازه گیری

اندازه گیری

ما از لحظه شروع همکاری، یک سیستم ردیابی عملکرد راه اندازی می کنیم تا روند پیشرفت در بستر آنلاین را نظارت کرده و از تأثیر کمپین سئو مطلع شویم. آمار بازدیدکنندگان سایت، رتبه بندی کلمات کلیدی و شاخص های کلیدی عملکرد یا KPI سایت شما را نظارت و تجزیه و تحلیل می کنیم. کارشناسان سئو ما همچنین ترافیک ارگانیک، نرخ پرش (bounce rate)، نرخ تبدیل (conversion rate)، بازدید منطقه ای و نرخ کلیک (CTR) سایت شما را تحت نظر قرار می دهند. با انجام چنین اقدامات نظارتی که در راستای کسب سئو بهتر انجام می شوند به بینش عملی دست یافته و استراتژی های بهینه سازی سایت شما را بهبود می‌بخشیم.

گزارش

تیم سئو ما برنامه ای برای جلسات مشاوره منظم و ارائه گزارش های ماهانه به مدیران پروژه شما تنظیم می کند تا در جریان پیشرفت کمپین خود بمانید. در طول مشاوره، گزارش جامعی از عملکرد کلی سایت ارائه می دهیم. این گزارش شامل شاخص های کلیدی عملکرد جدید، ترافیک کلی و رتبه بندی می شود. هر ماه، نقشه ای برای ۳۰ روز آینده ترسیم می کنیم تا دقیقاً از عملکرد کمپین خود مطلع شوید و بدانید که چه انتظاراتی داشته باشید.

تطبیق

تطبیق

ما در راستای اقدامات سئو، به صورت مداوم استراتژی های بهینه سازی خود را بر اساس آخرین به روزرسانی‌های الگوریتم گوگل و رویه های معمول بازار تنظیم می‌کنیم. موتورهای جستجو پیوسته تغییراتی خواهند داشت و این تغییرات تقاضاهای صنعت مورد نظرتان را نیز شامل می شود. به این ترتیب، از قبل رویکردی اتخاذ می کنیم تا از کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجو اطمینان حاصل کنیم. به تیم سئوی ما اعتماد کنید تا تطبیق های لازم را انجام دهیم و همواره در جریان پیشرفت کمپین خود بمانید.

سوالات متداول سئو و بهینه‌سازی

بهینه سازی برای موتورهای جستجو بیشتر با نام سئو شناخته می شود. بهینه سازی اساس تمامی اقدامات سئو است. هنگامی که حضور برندتان (وب سایت، محتوا و پلتفرم های رسانه های اجتماعی) در سراسر اینترنت بهینه شود، افراد بیشتری شما را در بستر آنلاین پیدا می کنند. وب سایتتان راه خود را به سمت صفحه اول از نتایج موتور جستجو (SERP) پیدا خواهد کرد. مشتریان آنلاین شما نیز کسب و کارتان را سریعتر خواهند یافت.

سئو حضور شما در بستر آنلاین به ویژه از طریق وب سایت را متحول کرده و آن را برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ جذاب تر می سازد. موتورهای جستجو به وسیله خزنده ها وب سایت شما را می خوانند تا محتوای آن را تشخیص دهند. چنانچه سئو به بهترین شکل انجام شود درک موضوع وب سایت شما برای موتورهای جستجو آسان می گردد. سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت و کیفیت بازدیدکنندگان آن بدون صرف هزینه جانبی می شود. هزینه های سئو شامل رسانه های پولی یا تبلیغات میدانی دیگر نمی شود و ترافیک مستقیم را مشمول هزینه نمی سازد. چنانچه یک استراتژی سئو قوی برای وب سایت خود داشته باشید، گوگل سایت شما را معتبر دانسته و کاربران را به سمت آن هدایت می کند.

توصیه می شود یک آژانس یا متخصص با تجربه سئو را انتخاب کنید و هزینه آن را در بودجه بازاریابی خود لحاظ نمایید. مبلغ مورد انتظار متناسب با مجموعه اقداماتی است که برای اطمینان از موفقیت سایت خود در نظر می گیرید. یک آژانس دیجیتال یا متخصص سئو پس از ارزیابی های اولیه و در نظر گرفتن حجم پروژه و لحاظ کردن خواسته های شما هزینه را دریافت می کند.

بله، می توانید. البته به کمی دانش و آموزش نیاز دارید که با آزمون و خطا همراه خواهد شد. می توانید یک استراتژی اولیه سئو را در سراسر وب سایت خود پیاده سازی کنید هرچند کسب نتایج سئو مستلزم صرف زمان است و به سئو تکنیکال و سئو درون صفحه نیاز دارد. علاوه بر این، باید با توجه به تغییرات الگوریتم ها در موتورهای جستجوی مختلف به‌روزرسانی کنید.

سه عامل مستقیماً بر رتبه بندی سئو تأثیر می گذارند حتی اگه صرفاً یک استراتژی مقدماتی جستجو را در سایت خود پیاده سازی کرده باشید.

عواملی که لازم است از آن‌ها مطلع باشید از این قرار هستند:

زمان بارگذاری صفحه:

اگر وب سایت شما به کندی بارگذاری می شود بازدیدکنندگان را از دست خواهید داد و احتمالاً آن‌ها جذب سایت رقیب می شوند.

گوگل (و سایر موتورهای جستجو) به دلیل طولانی بودن زمان بارگذاری سایت، رتبه پایینی به شما خواهد داد. این مورد بسیار مهمی است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید؛ به همین دلیل است که ما از به روز رسانی کلی مورد تأیید گوگل غفلت نمی کنیم. به روز رسانی هسته حیاتی گوگل یا Core Web Vitals در مارس ۲۰۲۱ بر سه فاکتور متمرکز بوده که مستقیم و به شکل چشمگیری بر تجربه کاربری در سایت تأثیر می گذارد. زمان بارگذاری صفحه در این به‌روزرسانی تعریف شده است و در رتبه سایت شما یا رسیدن به SERP بالاتر نقش ویژه ای دارد.

انتخاب کلمات کلیدی:

لازم است که کلمات کلیدی را با دقت انتخاب کنید تا وب سایت و صفحات آن با جستجوی عبارات کلیدی صحیح که مشتری ایده آل شما به دنبال آنهاست به سایت هدایت شوند.

تولید محتوا:

چنانچه محتوای باکیفیتی در وب سایت خود قرار دهید، مخاطبان شما به سرعت و به راحتی سایت شما را پیدا کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر در سایت می مانند. محتوای باکیفیت زمان حضور کاربر در سایت را افزایش داده و منجر به کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو می شود.

وبلاگ نویسی به استراتژی سئو در کل سایت کمک می کند، اما صرفاً در صورتیکه با بهینه سازی همراه باشد. موتورهای جستجو به دنبال محتوایی در وب سایت شما هستند که به قدر کافی پاسخگوی سؤالات کاربران باشد. بنابراین، با ایجاد و به اشتراک گذاری وبلاگ های با کیفیت و دقیق که به موضوعات مرتبط با صنعت شما می پردازند، احتمالاً به عنوان منبعی معتبر برای موضوع جستجو شده شناخته می شوید. به کمک تاکتیک های سئو درون صفحه، موتورهای جستجو راحت تر وبلاگ شما را پیدا خواهند کرد.

سئو در کنار تبلیغات کلیکی یا سایر رسانه های پولی کارایی بهتری خواهد داشت و این همراهی وب سایت شما را قوی تر خواهد کرد تا برندتان به عنوان یک مرجع در صنعت خودش شناخته شود. سئو اغلب در مقایسه با رسانه های پولی، بازدهی سرمایه بسیار بهتری دارد. البته این بدان معنا نیست که سئو ارزان و آسان است. انجام اصولی آن مستلزم صرف زمان و منابع مناسب است، اما دستاوردهای سئو در بلندمدت گستره و پایدار است. اغلب اوقات، سئو و تبلیغات پولی در کنار هم به کارگرفته می شوند تا بهترین نتایج را حاصل کنند.

این کاملاً به اهداف شما و تاکتیک های کمپینتان بستگی دارد. اکثر کارشناسان تخمین می زنند که چهار تا شش ماه زمان لازم است تا نخستین بازدیدها از سایت اتفاق افتند. به خاطر داشته باشید که زمان ذکر شده مربوط به هنگامی است که شروع به دیدن نتایج می کنید و با زمان دستیابی به اهداف تعیین شده متفاوت است.

سئو یک عمل چند جانبه است و مستلزم اقدامات گوناگونی می باشد تا در نتیجه آن، سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شود. بسیاری از مردم سئو را با محتوای با کیفیت مرتبط می دانند چراکه الگوریتم های جستجو، محتوا را به عنوان یک عامل رتبه بندی مهم شناخته اند. الگوریتم ها به دنبال محتوایی هستند که به هدف کاربران از جستجو پاسخ می دهد. اگر محتوا مستقیماً مشتری هدف شما را مخاطب قرار دهد، گوگل وب سایتتان را به کاربران معرفی می کند. اما نمی توان گفت سئو خوب صرفاً به محتوا بستگی دارد. شما به لینک هایی از دیگر سایت های معتبر نیاز دارید (به سایت شما لینک بدهند) و لازم است که این سایت های خارجی از اعتبار دامنه خوبی برخوردار باشند.

بعلاوه بهترین عملکرد مستلزم بهینه سازی درون صفحه است که به معنای بهینه سازی کامل محتوای متا، تصاویر و تگ ها می باشد. در کنار آن به جنبه تکنیکال سئو بپردازید: آیا وب سایت شما ساختار مطلوبی دارد؟ تجربه کاربری (UX) آن چگونه است؟ آیا به راحتی می توان صفحات را مسیریابی کرد؟ و آیا لینک های داخلی بین صفحات سایتتان را به درستی ایجاد کرده اید؟

دریافت رایگان پروپزال

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.