زیرساخت و فناوری های شبکه

تنظیمات سرور و شبکه

طراحی و پیاده سازی سناریوهای جامع شبکه(Active) مبتنی بر مدیریت شیوه و حجم ارتباطات کاربران،کنترل و طبقه بندی اطلاعات سازمانی، نظارت بر فرآیندهای کاری و عملکرد کاربران و سیستم ها به عهده این بخش تخصصی است.

در اینجا نیازسنجی میکنیم، مشاوره می دهیم و با اجرای سناریوی منطقی و بهینه توسعه، سرعت و امنیت را به کسب و کار شما هدیه می دهیم و پشتیبانتان خواهیم بود.

سرور و تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه و سرور، از جمله دستگاه های فیزیکی می باشند که برای برقراری ارتباط بین دستگاه های موجود در یک شبکه کامپیوتری استفاده می شوند. با پیشرفت تکنولوژی و ادغام شبکه های کامپیوتری مبتنی بر IP، تجهیزات شبکه و سرور بسیار مورد توجه افراد و مدیران شبکه قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر

نظارت تصویری

سیستم‌های نظارت تصویری به منظور بررسی اطلاعات تصویری و یا صوتی در محیط مورد نظر استفاده می‌شوند تا بتوان امنیت آن محیط را تامین نمود، در این سیستم‌ها به طور کلی از دو دسته‌ی دوربین‌های آنالوگ و دورین‌های دیجیتال استفاده می‌شود که هرکدام مزایای خود را دارد.

توضیحات بیشتر

سیستم های ارتباطی

با راه اندازی این فناوری نوین و مقرون به صرفه مدیریت یکپارچه کیفیت، نظم و هوشمندی را به ساختار ارتباطی سازمان خود هدیه می دهید. دپارتمان شبکه گروه فناوری سپنتام با توجه به نوع کسب و کار شما سناریوهای ارتباطی و تحلیلی ارزشﻤندی را برای تان پیاده سازی خواهد کرد.

توضیحات بیشتر
Sepantam IT Group

Sepantam IT Group

طراحی و پیاده سازی زیرساخت

گروه فناوری سپنتام با بیش از یک دهه تجربه موفق در زمینه طراحی و پیاده سازی زیر ساخت شبکه سازمان های نیمه دولتی و خصوصی و ارائه دیگر خدمات به مشتریان عزیز، کیفیت اجرایی را تضمین می نماید.

توضیحات بیشتر

اینترنت هوشمند

ارائه اینترنت هوشمند در اماکن عمومی نیازمند استاندارد صحیح جهت مدیریت تخصیص اینترنت می باشد که این استاندارد صحیح با کمک بسترهای مناسب و استاندارد  توسط گروه فناوری سپنتام با ارائه مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه فراهم می شود.

توضیحات بیشتر
دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس