بازاریابی دیجیتال

برند خود را با داستانی متفاوت در کانال های آنلاین معرفی کنید.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

هدف را می دانید اما از چگونگی دستیابی به آن مطمئن نیستید.

ما کنار شما هستیم تا مسیر درستی را برای رسیدن به موفقیت در پیش بگیرید.

بر اساس یکی از جدیدترین مطالعات، تقریباً ۵۰ درصد از کسب‌وکارها یک استراتژی بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) مشخص برای فعالیت در بستر آنلاین ندارند؛ در نتیجه نمی توانند اقدامات خود در حیطه بازاریابی دیجیتال را هدفمند سازند. به عبارت دیگر بسیاری از اشخاص پیشرو در بازار، زمان، پول و منابع خود را صرف خدمات بازاریابی دیجیتال پولی می کنند بدون اینکه یک رویکرد ساختار یافته داشته باشند. با در اختیار داشتن چنین رویکردی می توان هدف و دستاورد خود را تعیین کرد، وظایف را اولویت بندی کرد، مسیر بازاریابی را مشخص نمود و بودجه و منابع لازم را تخصیص داد.

شما چطور؟ در حال حاضر در چه جایگاهی هستید؟ می خواهید به چه موقعیتی برسید؟ بهترین رویکردی که می توانید برای دستیابی به اهداف تجاری خود داشته باشید چیست؟ بودجه بازاریابی دیجیتال شما صرف چه مواردی می شود؟ شرکت استراتژی دیجیتال ما به این سؤالات پاسخ می دهد و شما را یاری می کند تا به ایده های سودآوری در بازاریابی آنلاین دست یابید و به مقصد مورد نظرتان برسید.

برنامه دیجیتال مارکتینگ سپنتام

در صورتیکه مایل باشید به یاری شما خواهیم آمد تا با کمک هم یک چارچوب قوی برای استراتژی بازاریابی دیجیتال برندتان ایجاد کنیم. با خدمات استراتژی بازاریابی گروه فناوری سپنتام، کمپین بازاریابی دیجیتال خود را به حرکت درآورید.

چرا برای شروع حرکت به یک استراتژی نیاز دارید؟

فرصت های بازار را شناسایی کنید و درآمدتان را افزایش دهید.

چنانچه برای بازاریابی برند یا برند مارکتینگ خود یک استراتژی بازاریابی اینترنتی در اختیار نداشته باشید یا از یک برنامه بازاریابی آنلاین نامناسب استفاده کنید مطمئناً سرمایه خود را از دست می دهید؛ وقت خود را تلف می کنید؛ و در نهایت راه به جایی نخواهید برد.

در دنیای دیجیتال امروز، رشد یک کسب و کار با چالش ها و فرصت های زیادی همراه است. این چالش ها و فرصت ها به استراتژی ها و راه حل های مختلفی در مقوله بازاریابی وب نیازمند هستند. این احتمال وجود دارد که یک استراتژی بازاریابی دیجیتال که در مورد یک بخش خاص از مخاطبان موثر واقع شده، بهترین رویکرد برای گروه دیگر نباشد. به همین منوال می توان انتظار داشت که استراتژی های بازاریابی اینترنتی مفید در سال گذشته، امروز نتایج مشابهی را ایجاد نکنند.

اغلب اوقات کسب و کارهای سودآور به واسطه استراتژی‌های بازاریابی آنلاین منسوخ و غیرهدفمند از چرخه رقابت خارج می شوند. آیا شما برای برند خود یک استراتژی بازاریابی دیجیتال شفاف در نظر گرفته اید؟ به فرصت هایی که کارایی دیجیتال شما را افزایش می دهند پشت نکنید! اکنون زمان آن فرا رسیده که با سرمایه گذاری در خدمات استراتژی بازاریابی، شانس موفقیت خود در دنیای دیجیتال را افزایش دهید و یک گام رو به جلو بردارید.

بدون در اختیار داشتن یک استراتژی قدرتمند برای بازاریابی دیجیتال:

 • نمی‌توانید اهداف شفافی تعریف کنید؛
 • نمی‌توانید اشتباهات دیجیتال مارکتینگ را شناسایی و رفع کنید؛
 • نمی توانید کانال فروش خود را بهبود ببخشید؛
 • نمی توانید از قابلیت های کانال های بازاریابی موجود استفاده کنید؛
 • نمی توانید عملکرد بهتری نسبت به رقبا داشته باشید؛
 • نمی توانید درایت کافی برای تخصیص و هزینه نمودن بودجه بازاریابی دیجیتال خود داشته باشید؛
 • نمی توانید پایگاهی برای مشتریان بسازید؛
 • نمی توانید دیگران را ترغیب کنید تا به برند شما اعتماد کنند؛
 • نمی توانید بازدید کنندگان از سایت را به مشتری تبدیل کنید؛
 • نمی توانید ترافیک سایت و نرخ تبدیل را افزایش دهید؛
 • نمی توانید بر تخصص صنعت خود بیافزایید؛
 • نمی توانید خدمات عالی به مشتریان ارائه دهید؛
 • نمی توانید از طریق پلتفرم های موجود با مشتریان بالقوه تعامل کنید؛
 • نمی توانید از تازه ترین رویه های بازاریابی و فرصت های فروش بهره ببرید.

با در اختیار داشتن یک استراتژی قدرتمند برای بازاریابی دیجیتال

 • شکاف های موجود در حیطه بازاریابی را شناسایی می کنید؛
 • به مشتریان بیشتری دست می یابید؛
 • مخاطبان را به درستی شناسایی می کنید؛
 • در زمان، پول و منابع صرفه جویی می کنید؛
 • ترافیک سایت، مشتریان بالقوه و نرخ تبدیل را افزایش می دهید؛
 • فرصت های درآمدزایی بهتر و سریعتری ایجاد می کنید؛
 • با شناسایی فرصت های بیشتر، نام برندتان را در ذهن مخاطب ماندگار می کنید؛
 • اقدامات به موقع و لازم را انجام می دهید؛
 • عملکرد کمپین و موفقیت برند را اندازه گیری می کنید؛
 • برای برند خود اعتبار کسب می کنید؛
 • اندازه کسب و کار خود را مشخص می کنید؛
 • با غول های صنعت خود وارد رقابت می شوید؛
 • لیست آیتم
 • اهدافی که برای کسب و کارتان تعریف کرده اید را به انجام می رسانید؛
 • منابع مالی خود را مدیریت می کنید.

در صورتیکه به یکباره و بدون در اختیار داشتن یک استراتژی کارآمد برای بازاریابی اینترنتی دست به کار شوید، یکی از بزرگترین اشتباهات خود را در راه اندازی کسب و کارتان مرتکب خواهید شد.

چنانچه در مورد بهینه سازی فرآیندها و عملکرد کلی وب سایت خود احساس ناامیدی و سردرگمی می کنید، زمان آن رسیده که با این نگرانی ها خداحافظی کنید! شرکت استراتژی بازاریابی ما در کنار شما خواهد بود و شما را از خدمات سفارشی بهره مند خواهد کرد.

عدم برنامه ریزی، در واقع برنامه ریزی برای شکست است.

اهداف بلند مدت خود را مشخص کنید و به آن‌ها دست یابید.

توسعه استراتژی بازاریابی دیجیتال یک فرآیند برای ایجاد نقشه‌ راه و برنامه‌های عملیاتی است که به صاحبان مشاغل و بازاریابان این امکان را می دهد تا در مسیر دستیابی به اهداف برندشان هدایت شوند. برای تضمین موقعیت رقابتی در مارکتینگ آنلاین، هر شخص پیشرو در صنعت باید یک برنامه بازاریابی اینترنتی شفاف و دقیق داشته باشد تا به کمک آن بتواند اقدامات لازم را انجام دهد و به اهداف تجاری خود برسد.

با این حال، بسیاری از فروشندگان بدون اینکه یک برنامه استراتژی بازاریابی کارآمد داشته باشند، وارد بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) می شوند. این یک اقدام نادرست است؛ به قول معروف «عدم برنامه ریزی، در واقع برنامه ریزی برای شکست است.» بدون در اختیار داشتن یک برنامه برای بازاریابی دیجیتال، بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) و سایر تلاش‌های شما در جهت بازاریابی دیجیتال با شکست مواجه خواهند شد و بازگشت سرمایه (ROI) مورد انتظارتان را نخواهید دید.

با کمک یک استراتژی کاربردی بازاریابی اینترنتی، رشد سریع تری در بستر آنلاین داشته باشید.

چنانچه ایده های دیجیتال مارکتینگ فاقد ساختار و بی پایه و اساس باشند، نتایج سودمندی به همراه نخواهند داشت. به منظور طرح ریزی و اجرای استراتژی‌های مؤثر در بازاریابی وب، باید داده‌های ارزشمند کسب و کار خود را جمع‌آوری کرده و رویکرد کلی بازاریابی خود را متحول نمایید.

برنامه دیجیتال مارکتینگ

آیا دانش، منابع و مهارت لازم برای ایجاد چارچوب استراتژی بازاریابی دیجیتال را در اختیار ندارید؟ آژانس استراتژی بازاریابی ما به ارائه خدماتی در حیطه استراتژی دیجیتال می پردازد که بر اهداف و دغدغه های بازاریابی شما منطبق هستند. ما با پیشنهاد استراتژی‌های بازاریابی آنلاین منسجم، کارایی برند شما را تقویت کرده و شکاف‌های موجود در بازاریابی را به فرصت‌هایی برای فروش تبدیل می کنیم.

با ما در ارتباط باشید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا درک بهتری از نیازهای بهینه سازی وب، فرآیندهای فنی و رشد ترافیک ارگانیک داشته باشید. با یکی از مشاوران استراتژی بازاریابی ما تماس بگیرید تا با کمک هم یک برنامه بازاریابی آنلاین ایجاد کنیم؛ برنامه ای که مناسب برند شما بوده و نتایج قطعی را به همراه داشته باشد.

خدمات بازاریابی دیجیتال گروه فناوری سپنتام

برندتان را به عنوان پرچمدار صنعت خود معرفی کنید و سود بیشتری ببرید.

با توجه به انبوه آژانس‌های استراتژی بازاریابی که خدمات ممیزی وب‌سایت، بازاریابی آنلاین و راه‌حل‌های استراتژی رسانه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهند، پیدا کردن آژانس مناسب متناسب با تجارت شما می‌تواند چالش برانگیز باشد. در برخی موارد، ممکن است در دام یک آژانس بازاریابی اینترنتی و استراتژی محتوا بیفتید که بیش از حد وعده می دهد، اما کمتر ارائه می دهد. به ایده جدیدی در مورد استراتژی بازاریابی سازمانی خود نیاز دارید؟ آیا به دنبال آژانس استراتژی دیجیتال مارکتینگ دیگری برای مدیریت برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال خود هستید؟ به دنبال رشد یا پیشنهاد برای سرمایه گذاران هستید؟

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

ما با بررسی دقیق کلمات کلیدی و اعمال سئو کلاه سفید به شما در دستیابی به ورودی (در اصطلاح ترافیک ارگانیک یا بازدید از وب سایت از طریق نتایج موتور جستجو) بیشتر کمک می کنیم. شرکت بازاریابی اینترنتی ما بررسی های گسترده ای بر روی کلمات کلیدی انجام می دهد؛ به بهینه سازی درون صفحه و بیرون از صفحه می پردازد؛ و نتیجه اقدامات را با Google Search Console پیگیری می کند. به بکارگیری این شیوه ها مشتریان ثابت و بازدیدکنندگان وب سایت را افزایش داده و نرخ تبدیل (تبدیل بازدید‌کنندگان سایت به مشتری) سایت شما را به عنوان بخشی از راه حل های بازاریابی دیجیتال خود افزایش می دهیم.

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

ما با بررسی دقیق کلمات کلیدی و اعمال سئو کلاه سفید به شما در دستیابی به ورودی (در اصطلاح ترافیک ارگانیک یا بازدید از وب سایت از طریق نتایج موتور جستجو) بیشتر کمک می کنیم. شرکت بازاریابی اینترنتی ما بررسی های گسترده ای بر روی کلمات کلیدی انجام می دهد؛ به بهینه سازی درون صفحه و بیرون از صفحه می پردازد؛ و نتیجه اقدامات را با Google Search Console پیگیری می کند. به بکارگیری این شیوه ها مشتریان ثابت و بازدیدکنندگان وب سایت را افزایش داده و نرخ تبدیل (تبدیل بازدید‌کنندگان سایت به مشتری) سایت شما را به عنوان بخشی از راه حل های بازاریابی دیجیتال خود افزایش می دهیم.

مدیریت تبلیغات کلیکی (PPC)

مدیریت تبلیغات کلیکی (PPC)

با یک کمپین تبلیغات کلیکی داده محور، به سرعت و به درستی مشتریان خود را پیدا کنید. تیم ما نسخه های تبلیغاتی هدفمند ایجاد می کند؛ استراتژی های نرخ پیشنهادی شما و تاکتیک های هدف گذاری مناسب هر وسیله (Device targeting ابزاری در Google Ads است که به شما امکان انتخاب می دهد که هر تبلیغ را در کدام دستگاه ها نشان دهید) را بهینه می کند؛ بر بازده سرمایه‌گذاری شما برای هر کلمه کلیدی نظارت می کند؛ و از ترندهای هر فصل برای تبلیغ محصولات شما و افزایش مشتریان و بازدیدکنندگان استفاده می کند.

تولید ویدیو

وقتی بازاریابی ویدئویی به شکل اصولی انجام شود تأثیرگذار و جذاب خواهد بود. داستان سرایی با بهره گیری از ویدئو این قدرت را دارد که برند شما را محبوب تر کند و مشتری را با فراز و فرودهایش درگیر نمایند. توجه مشتریان خود را جلب کرده و با محتوای ویدئویی گیرا و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، در جامعه آنلاین سر و صدا به پا کنید. خدمات ما از انتخاب لوکیشن و فیلمنامه نویسی گرفته تا موشن گرافیک و ادیت ویدئو را شامل خواهد شد.

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

روزانه چند ایمیل از کسب و کارهای مختلف به دستتان می رسد و آنها را پاک می کنید؟ ما در آژانس سپنتام کمپین های بازاریابی ایمیلی شما را متمایز می کنیم به گونه ای که برای کسب و کارتان کارآمد باشند. ما مطابق نیاز شما خبرنامه های ایمیل را ایجاد می‌کنیم؛ آن‌ها را از قسمت هرزنامه دور نگه می داریم؛ و مشتریان را ترغیب می کنیم تا از طریق ایمیل ها اقدام دلخواه شما را انجام دهند. تیم ما لیستی از آدرس ایمیل مشترکان شما ایجاد می کند؛ ایمیل ها را قبل از ارسال می آزماید؛ از کلمات قدرتمند در محتوای شما استفاده می کند؛ و احساس کنجکاوی را به این ایمیل ها تزریق می کند.

صنعت بازاریابی آنلاین با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. از آنجا که شمار شرکت هایی که زمان و منابع خود را صرف بازاریابی آنلاین می کنند افزایش یافته، بهتر است دیگر بر تاکتیک های تبلیغاتی قدیمی خود تکیه نکنید چراکه آنها برای جلب نظر مشتریان کافی نیستند.

میزان فروش خود را افزایش دهید و با خدمات بازاریابی اینترنتی ارزش محور، یک بنیاد قوی دیجیتالی ایجاد کنید. بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا:

 • در زمان، پول و منابع صرفه جویی کنید.
 • برای برند خود را در سراسر کانال های آنلاین اعتبار کسب کنید.
 • بازگشت سرمایه چشمگیری بدست آورید.
 • ارتباط برند با مشتری را به حداکثر برسانید.
 • نتایج کمپین خود را دنبال کنید.
 • مصرف کننده را بیشتر ترغیب کنید.
 • استراتژی های خود را بر اساس ابزارهای تجزیه و تحلیل و داده ها تنظیم کنید.
 • رشدبلند مدت و سودآور را هدایت کنید.
 • مخاطبان ارزشمند را بیشتر هدف قرار دهید.
 • نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

سرمایه خود را صرف تکنیک های بازاریابی نکنید که نتایج آنها قابل اندازه گیری نیستند. همین امروز با گروه فناوری سپنتام همکاری کنید و با راه حل های بازاریابی دیجیتال هدفمند ما بر بازار مسلط شوید.

تسخیر هدفمند مشتریان کسب و کار خود

خدمات بازاریابی دیجیتال گروه فناوری سپنتام

برندتان را به عنوان پرچمدار صنعت خود معرفی کنید و سود بیشتری ببرید.

با توجه به انبوه آژانس‌های استراتژی بازاریابی که خدمات ممیزی وب‌سایت، بازاریابی آنلاین و راه‌حل‌های استراتژی رسانه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهند، پیدا کردن آژانس مناسب متناسب با تجارت شما می‌تواند چالش برانگیز باشد. در برخی موارد، ممکن است در دام یک آژانس بازاریابی اینترنتی و استراتژی محتوا بیفتید که بیش از حد وعده می دهد، اما کمتر ارائه می دهد. به ایده جدیدی در مورد استراتژی بازاریابی سازمانی خود نیاز دارید؟ آیا به دنبال آژانس استراتژی دیجیتال مارکتینگ دیگری برای مدیریت برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال خود هستید؟ به دنبال رشد یا پیشنهاد برای سرمایه گذاران هستید؟

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

ما با بررسی دقیق کلمات کلیدی و اعمال سئو کلاه سفید به شما در دستیابی به ورودی (در اصطلاح ترافیک ارگانیک یا بازدید از وب سایت از طریق نتایج موتور جستجو) بیشتر کمک می کنیم. شرکت بازاریابی اینترنتی ما بررسی های گسترده ای بر روی کلمات کلیدی انجام می دهد؛ به بهینه سازی درون صفحه و بیرون از صفحه می پردازد؛ و نتیجه اقدامات را با Google Search Console پیگیری می کند. به بکارگیری این شیوه ها مشتریان ثابت و بازدیدکنندگان وب سایت را افزایش داده و نرخ تبدیل (تبدیل بازدید‌کنندگان سایت به مشتری) سایت شما را به عنوان بخشی از راه حل های بازاریابی دیجیتال خود افزایش می دهیم.

مدیریت تبلیغات کلیکی (PPC)

مدیریت تبلیغات کلیکی (PPC)

با یک کمپین تبلیغات کلیکی داده محور، به سرعت و به درستی مشتریان خود را پیدا کنید. تیم ما نسخه های تبلیغاتی هدفمند ایجاد می کند؛ استراتژی های نرخ پیشنهادی شما و تاکتیک های هدف گذاری مناسب هر وسیله (Device targeting ابزاری در Google Ads است که به شما امکان انتخاب می دهد که هر تبلیغ را در کدام دستگاه ها نشان دهید) را بهینه می کند؛ بر بازده سرمایه‌گذاری شما برای هر کلمه کلیدی نظارت می کند؛ و از ترندهای هر فصل برای تبلیغ محصولات شما و افزایش مشتریان و بازدیدکنندگان استفاده می کند.

تولید ویدیو

وقتی بازاریابی ویدئویی به شکل اصولی انجام شود تأثیرگذار و جذاب خواهد بود. داستان سرایی با بهره گیری از ویدئو این قدرت را دارد که برند شما را محبوب تر کند و مشتری را با فراز و فرودهایش درگیر نمایند. توجه مشتریان خود را جلب کرده و با محتوای ویدئویی گیرا و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، در جامعه آنلاین سر و صدا به پا کنید. خدمات ما از انتخاب لوکیشن و فیلمنامه نویسی گرفته تا موشن گرافیک و ادیت ویدئو را شامل خواهد شد.

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

روزانه چند ایمیل از کسب و کارهای مختلف به دستتان می رسد و آنها را پاک می کنید؟ ما در آژانس سپنتام کمپین های بازاریابی ایمیلی شما را متمایز می کنیم به گونه ای که برای کسب و کارتان کارآمد باشند. ما مطابق نیاز شما خبرنامه های ایمیل را ایجاد می‌کنیم؛ آن‌ها را از قسمت هرزنامه دور نگه می داریم؛ و مشتریان را ترغیب می کنیم تا از طریق ایمیل ها اقدام دلخواه شما را انجام دهند. تیم ما لیستی از آدرس ایمیل مشترکان شما ایجاد می کند؛ ایمیل ها را قبل از ارسال می آزماید؛ از کلمات قدرتمند در محتوای شما استفاده می کند؛ و احساس کنجکاوی را به این ایمیل ها تزریق می کند.

تولید ویدیو

وقتی بازاریابی ویدئویی به شکل اصولی انجام شود تأثیرگذار و جذاب خواهد بود. داستان سرایی با بهره گیری از ویدئو این قدرت را دارد که برند شما را محبوب تر کند و مشتری را با فراز و فرودهایش درگیر نمایند. توجه مشتریان خود را جلب کرده و با محتوای ویدئویی گیرا و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، در جامعه آنلاین سر و صدا به پا کنید. خدمات ما از انتخاب لوکیشن و فیلمنامه نویسی گرفته تا موشن گرافیک و ادیت ویدئو را شامل خواهد شد.

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی

روزانه چند ایمیل از کسب و کارهای مختلف به دستتان می رسد و آنها را پاک می کنید؟ ما در آژانس سپنتام کمپین های بازاریابی ایمیلی شما را متمایز می کنیم به گونه ای که برای کسب و کارتان کارآمد باشند. ما مطابق نیاز شما خبرنامه های ایمیل را ایجاد می‌کنیم؛ آن‌ها را از قسمت هرزنامه دور نگه می داریم؛ و مشتریان را ترغیب می کنیم تا از طریق ایمیل ها اقدام دلخواه شما را انجام دهند. تیم ما لیستی از آدرس ایمیل مشترکان شما ایجاد می کند؛ ایمیل ها را قبل از ارسال می آزماید؛ از کلمات قدرتمند در محتوای شما استفاده می کند؛ و احساس کنجکاوی را به این ایمیل ها تزریق می کند.

سوالات متداول استراتژی بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال تمام جوانب و فعالیت های بازاریابی یک سازمان، کسب و کار، یا برند در کانال های دیجیتال اینترنتی را در بر می گیرد. استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال به گونه ای طراحی شده اند که مخاطبین آنلاین مشخصی را در انواع دستگاه های متصل به اینترنت هدف قرار دهند.

بازاریابی دیجیتال شامل بهینه سازی برای موتورهای جستجو (مانند Google و Bing)، بیشتر دیده شدن و جذب مخاطب در رسانه های اجتماعی، برقراری ارتباط از طریق بازاریابی ایمیلی، طراحی و توسعه وب سایت، و برنامه های یکپارچه برای ارتباط و تعامل با مشتریان آینده و فعلی است.

بازاریاب دیجیتال یک متخصص بازاریابی است که نحوه توسعه و به کارگیری استراتژی های مؤثر بازاریابی آنلاین را می داند. یک بازاریاب دیجیتال ارتباط با مخاطبان آنلاین را درک می کند. او تضمینی است که برند شما از زمان برقراری نخستین تماس با مصرف کننده از طریق خدمات پس از فروش توجه مشتری را جلب کند.

لازم است که هر برندی برای کسب و کارش در بستر آنلاین حضور داشته باشد. اما چنانچه در این راستا بازاریابی موفقیت آمیزی نداشته باشید حضور شما در دنیای دیجیتال محسوس نخواهد بود. هر کسب و کاری می تواند از یک استراتژی بازاریابی دیجیتال هدفمند و جامع و حمایت یک تیم بازاریابی متخصص بهره مند شود.

مقرون به صرفه بودن بازاریابی دیجیتال از این جهت است که می توانید پیام خود را مستقیماً به مخاطبان ایده آل خود برسانید. توجه داشته باشید که در بازاریابی سنتی ابزارهای زیادی را به کار می گیرید تا در نهایت پیام خود را برای عموم مردم عرضه کنید. این در حالیست که بازاریابی دیجیتال یک رویکرد هدفمند نیاز دارد و مصرف کننده را با پیام مناسب در زمان مناسب جذب می کند. شما می توانید اقداماتی که برای بازاریابی دیجیتال انجام داده اید و هزینه های مربوطه را به راحتی اندازه گیری کرده و هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. این امر در کمپین های بازاریابی سنتی بسیار دشوارتر است. علاوه بر این، هزینه های استخدام یک آژانس بازاریابی دیجیتال بستگی به حجم پروژه دارد.

به دنبال شرکتی باشید که برای ارزیابی نیازهای بازاریابی فعلی و آینده شما وقت بگذارد. یک آژانس بازاریابی دیجیتال حرفه ای وعده نتایج فوری را نمی دهد؛ زیرا استراتژی های دیجیتال برای نتیجه گرفتن به زمان نیاز دارند. یک تیم متخصص قادر به شناسایی نیازها و شکاف های استراتژی فعلی شما می باشد. آنها ضمن همکاری با شما تلاش می کنند تا شما را به دستاوردهای مورد نظرتان برسانند؛ با اهداف شما هماهنگ شده و گزارش مستمر و شفاف ارائه دهند. در مورد شرکت هایی که راه حل سریع ولی موقتی ارائه می دهند محتاط باشید. آژانسی را انتخاب کنید که موفقیت هایش ثابت شده باشد؛ از رضایت مشتری، نمونه کارهای قابل بررسی و نظرات در خور توجه در بسترهای ارائه خدمات غافل نشوید.

دریافت رایگان پروپزال

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.