تولید محتوا

تفهیم هدف برند و نشان دادن تخصص

تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

جلب توجه مخاطبان هدف و افزایش اعتماد

 هر روزه شرکت های گوناگونی به بازاریابی آنلاین تمایل پیدا می کنند و رقابت بر روی بسترهای دیجیتال در حال افزایش است. از این جهت بسیاری از کسب و کارها در تلاش هستند تا برای برند خود جایگاهی بدست آورده و گوی سبقت را از دیگران بربایند. محتوای تأثیرگذار و بازاریابی مستمر محتوا می تواند دانش صنعت شما را به رخ کشیده و برند شما را در هیاهوی بازار دیجیتال متمایز کند.

تولید محتوا فرآیندی برای انتقال ایده ها و بهبود محتوای وب سایت است که مطابق با دستورالعمل های بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) می باشد. برای اینکه بتوانید تصویری بهتر از نام تجاری یا خدمات خود ترسیم کنید به محتوای سئو شده و با کیفیت برای وب سایت خود نیاز دارید.

اگر می خواهید وب سایت شما تصویری مثبت از برندتان به نمایش بگذارد و در رسیدن به اهدافی که برای فروش در نظر گرفته اید شما را یاری کند لازم است محتوای شما:

 • جامع
 • غیرتکراری
 • قابل فهم
 • و مطابق با اصول سئو باشد.
تولید محتوا چیست

فراموش نکنید که تلاش های مستمری در زمینه بازاریابی محتوایی داشته و  هدف آن را جلب توجه مخاطبان در نظر بگیرید و در نهایت تمامی معادلات را از طریق قیف فروش (مسیری که در طی آن یک مشتری راغب به مشتری واقعی تبدیل می شود) بهم بزنید.

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا مسئله این است

تولید محتوا با رعایت قوانین سئو نخستین مرحله از بازاریابی محتوا است. لازم است که این اقدام حول ایجاد و بهینه سازی محتوای پویا (محتوایی که قابلیت سازگاری با رفتار و علایق کاربر را دارد) برای وب سایت انجام شود. هدف این کار انتقال پیام برند شما و ارائه یک تجربه کاربری لذت بخش برای مخاطبان وب سایت است.

مرحله بعدی از «برنامه محتوا» پس از توسعه محتوای وب سایت، تبلیغ آن در کانال های مناسب است. در این مرحله مفهوم بازاریابی محتوای سئو شده به میان می آید.

بازاریابی محتوای سئو شده یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است. این نوع بازاریابی بر انتشار محتوای مناسب و مبتنی بر اصول سئو در بسترهای آنلاین متمرکز شده است تا مشتری را به انجام اقدامی سودآور ترغیب کند.

با کمک یک استراتژی بازاریابی محتوا که به خوبی ساختاریافته باشد می توانید به راحتی اثربخشی استراتژی توسعه محتوا را سنجیده و روش های بهینه سازی آن را تشخیص دهید.

ترکیب تولید محتوا و بازاریابی محتوا بهترین اقدامی است که می توان به وسیله آن آنچه برای مخاطبان ارزش محسوب می شود را شناسایی کرده و اعتماد آن‌ها را جلب کنید.

چنانچه تولید محتوای وب سایت را در اولویت قرار دهید اما اقدامی در جهت بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو انجام ندهید، ممکن است این محتوا در صفحات مربوط به نتایج موتورهای جستجو (SERP) قرار نگیرد و از استقبالی که مورد نظر شماست بهره‌مند نگردد. برعکس، ارائه محتوای نامناسب به مخاطب و صرفاً آماده سازی آن در جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو می تواند شرکت شما را در رسیدن به اهداف فروش و بازاریابی از مسیر خارج کند.

بر روی راه حل هایی سرمایه گذاری کنید که تمرکز آن بر بازاریابی همه جانبه محتوا باشد و محتوایی تولید کنید که مشتری بالقوه شما را به بالفعل تبدیل کند.

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا

شرکت های معتبر بازاریابی محتوا خدمات جامعی در این حیطه ارائه می دهند که شامل بررسی کلمات کلیدی، ایجاد استراتژی محتوا، تولید محتوای سئو شده و اجرای برنامه بازاریابی محتوا می باشد. این راه حل های استراتژی محتوا که مبتنی بر سئو هستند به کمک برندها می آیند تا صاحبان آن‌ها مزایای منحصر به فرد خود را معرفی کرده و در عین حال نیاز مشتری را مرتفع کنند.

گروه فناوری سپنتام یکی از شرکت های معتبر تولید محتوا است. ما تضمین می کنیم که با تولید محتوای سئو شده ارزشمند مشتریان را به سمت کسب و کار شما جذب کنیم. از خدمات تولید محتوای ما استفاده کنید و ببینید که چگونه برند شما از محتوای سئو شده سود خواهد برد.

سئو و محتوا

بهترین عبارت جستجو، بیشترین نرخ کلیک

سئو و بازاریابی محتوا از دیدگاه بسیاری از بازاریابان دو استراتژی متفاوت هستند. این در حالیست که سئو و بهینه سازی محتوا رشته های به هم پیوسته ای هستند که هدف مشترک آن‌ها «ارائه بهترین راه حل ممکن برای اطلاعات مورد نیاز کاربران آنلاین» می باشد.

سئو و بازاریابی محتوا را به عنوان دو استراتژی بازاریابی دیجیتال در نظر بگیرید که منطبق بر هم هستند: استراتژی تولید محتوا بر خلق محتوایی با کیفیت برای وب سایت متمرکز است که برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین ارزشمند باشد. از سوی دیگر، سئو با بهینه سازی محتوا و جنبه های فنی بیشتری در وب سایت شما (مانند سرعت صفحه و بررسی و ادغام کلمات کلیدی) سروکار دارد.

سئو بدون تولید محتوای وب سایت مانند ساختن خانه بدون ستون است. چنانچه سایت شما فاقد محتوای مفید باشد، نمی توانید بازدیدکنندگان وب سایت را جذب کرده و ورودی سایت خود را افزایش دهید. همچنین اگر برنامه ای منسجم برای سئو و بازاریابی محتوا نداشته باشید، تلاش های شما در تولید محتوای وب سایت به هدر می رود.

برای اطمینان از موفقیت در دنیای دیجیتال، باید هم زمان سئو و بهینه سازی محتوا را در نظر بگیرید.

آیا سؤالات بیشتری در مورد ادغام محتوای سئو شده و جستجوی کلمات کلیدی با هدف بهینه سازی برای موتورهای جستجو دارید؟ ما به شما خواهیم گفت که چگونه از محتوا برای داشتن سئو بهتر استفاده کنید؛ تا بدین ترتیب ورودی بیشتری برای وب سایت خود گرفته و بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید. نویسندگان محتوای ما با تخصص در حیطه سئو، درباره مزایای توسعه محتوای وب سایت به یاری شما خواهند آمد تا فرایند یادگیری هدفمندی داشته باشید.

چرا تولید محتوای سئو شده اهمیت دارد؟

تبدیل بازدیدکنندگان به خریداران دست به نقد

محتوای وب سایت شما به عنوان یک نیروی پشتیبان برای فروشگاه محلی شما عمل می کند. با کمک آن اطلاعات زیادی در مورد کسب و کار شما به گوش دیگران رسیده و تلاش هایی که در زمینه بازاریابی دیجیتال دارید به ثمر می رسد. مطالعات نشان می دهند که تقریباً ۷۷ درصد از کاربران آنلاین به مطالعه مطالب آنلاین می پردازند و بازاریاب هایی که توسعه محتوای با کیفیت و سئو شده را در اولویت قرار می دهند ۱۳ برابر بیشتر شانس بازده سرمایه‌گذاری مثبت خواهند داشت.

افزایش رتبه در صفحه نتایج جستجو

موتورهای جستجو با شاخص‌هایی مانند سرعت، قابلیت استفاده و محتوای وب سایت به ارزش گذاری وب سایت شما می پرازند. وب سایت‌هایی که برای موتورهای جستجو بهینه شده باشند با طراحی ریسپانسیو در جستجوهایی که نام برند را در برمی گیرند و یا آن را شامل نمی‌شوند نتایج مطلوبی خواهند داشت. با کمک شرکت طراحی وب سایت وردپرس مشهد ما، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما از دستورالعمل‌های موتورهای جستجو پیروی کرده و امتیازات خوبی برای کارایی آن کسب می‌کند.

مشتریان ثابت خود را بیشتر کنید

کلید رشد مداوم کسب و کار افزایش تعداد مشتریان ثابت است و تولید محتوا برای وب سایت این امکان را فراهم می آورد. شرکت های تولید محتوا با بررسی کلمات کلیدی سئو و انتشار مطالب تازه و بهینه سازی شده، دسترسی مشتریان آنلاین به سایت شما را افزایش می دهند. استراتژی های موثر بازاریابی محتوا، بازدیدکنندگان سایت شما را به مشتریان بالفعل تبدیل کرده و در عین حال مشتریان قدیمی را حفظ می کنند.

مشتریان هدف و نرخ تبدیل را بالا ببرید

بر اساس مطالعه ای که توسط HubSpot انجام شده، از هر ده بازاریاب، شش نفر آنها معتقدند که محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو بیشترین تأثیر را در جذب مشتریان هدف دارد. با بکارگیری انواع تکنیک های سئو در زمینه بازاریابی محتوا (نظیر ایمیل و بازاریابی تلفنی) می توانید این مشتریان را به دسته های سرد (بی تمایل)، گرم (متمایل) و داغ (مشتاق) تبدیل کنید. استراتژی که برای محتوای آنلاین دارید به جذب مشتریان هدف و بهینه سازی نرخ تبدیل (تبدیل بازدید‌کنندگان سایت به مشتری) کمک می کند. با سرمایه گذاری بر روی خدمات تولید محتوای سئوشده که هدف آن افزایش بهره وری می باشد، می توانید تعداد افرادی را که در وب سایت شما تبادلات مالی انجام می دهند افزایش دهید.

قدرت آنلاین خود را افزایش دهید

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار لازم است که محتوایی معتبر برای وب سایتتان منتشر کنید تا به مشتریان آینده و فعلی نشان دهید که در زمینه های مختلف بازار هدف خود از دانش کافی برخوردار هستید. با این حال شاید صرف چندین ساعت زمان برای تولید محتوای سئو شده برای همه بازاریابان امکان پذیر نباشد. یک شرکت بازاریابی محتوا از طریق تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی سئو و بررسی بازار، محتوایی قدرتمند، معتبر و سئو شده تولید میکند که در آن اهداف بازاریابی محتوا در نظر گرفته شده باشند. با این اقدام سایت شما بک لینک های (سایت های دیگر صفحات وب سایت شما را با قرار دادن لینک هایی به کاربرانشان معرفی می کنند) با کیفیت گرفته و مخاطبان ترغیب می شوند که درباره محتوای شما بحث های متفکرانه داشته باشند.

درآمد بلند مدت داشته باشید

بنا بر گزارشی که Edelman Trust Barometer در سال ۲۰۲۱ منتشر کرد، مشاغل از طریق محتوای موثق در وب سایت خود اعتماد مصرف کننده را جلب می کنند. اگر بتوانید اطلاعات مورد نیاز مشتریان بالقوه خود را شناسایی کرده و آنها را ارائه دهید، نه تنها اعتمادشان را جلب می کنید، بلکه آنها را به مشتریانی وفادار تبدیل کرده که به ثبات بلند مدت برند شما کمک می کنند. یک استراتژی خلاقانه و قابل اعتماد برای محتوای خود ایجاد کرده و بدین ترتیب با گذشت زمان ورودی و درآمد بیشتری کسب کنید.

دستاورد بهتری از سئو داشته باشید

موتورهای جستجو به دنبال محتوای با کیفیت و منحصر به فرد در میان صفحات وب سایت ها هستند. لازم است که این صفحات کلمات کلیدی را به شکل منسجم در برگرفته و به کاربران آنلاین محتوای با ارزشی ارائه دهند. چنین محتوایی باید قابلیت اطلاع رسانی، ارتباط احساسی و سرگرمی داشته باشد. شرکت هایی که خدمات تولید محتوای سئو شده ارائه می دهند و از تحقیق و داده ها بهره می برند شانس بیشتری دارند تا به موتورهای جستجو راه یافته، در بستر آنلاین دیده شوند و رتبه های خوبی در موتورهای جستجو بدست آورند. وب سایت خود را از محتوای بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو غنی کنید و در نتایج جستجو رتبه بالاتری بدست آورید.

فرآیند تولید محتوا سئو شده توسط گروه فناوری سپنتام

سیستمی کارآمد و مفید برای شما

ما به عنوان یک آژانس بازاریابی محتوا معتقدیم که تولید محتوای سئو شده نیازمند همکاری نزدیک متخصصین بازاریابی محتوا و شما به عنوان مشتری است. تخصص ما در هدف قرار دادن موتورهای جستجو و کاربران اینترنت است و شما بهترین شناخت را نسبت به مشتریان خود دارید. بنابراین از شما تقاضا داریم مادامی که ما محتوای سئو شده برایتان آماده می کنیم در حد توان خود ما را یاری رسانید.

خلاصه ای از فرایند تولید محتوای وب سایت:

فرایند تولید محتوا

مشاوره با مشتری (شما)

آژانس استراتژی محتوای ما یک متخصص بازاریابی محتوا در اختیار شما قرار می دهد تا:

 1. پاسخگوی تماس ها، پیگیری ها و خواسته های شما باشد؛
 2. شما را در جریان روند پیشرفت استراتژی بازاریابی محتوا قرار بدهد؛
 3. پرسش های شما را جوابگو باشد؛
 4. تغییراتی که لازم می دانید را در محتوای شما اعمال کند.

درباره مصرف کننده ایده آل خود با ما صحبت کنید. بگویید که مایلید پس از بازدید از سایت شما و خواندن محتوا چه احساسی داشته باشند. آژانس ما می تواند پرسونا (انواع شخصیت هایی که با برند شما ارتباط برقرار می کنند) متنوع تری از مشتریان هدف شما ایجاد نماید.

بررسی کلمات کلیدی در سئو و تجزیه و تحلیل بازار

پس از اینکه با بکارگیری متخصص بازاریابی محتوا، نقاط ضعف بازاریابی محتوای شما و انتظاراتی که از محتوای سئو شده داریم را مشخص کردیم، در مرحله بعد به سراغ تحلیل بازار و بررسی کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو می رویم.

در این مرحله کارشناس تولید محتوا با متخصص سئو همکاری می کند. این همکاری مبتنی بر بررسی کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل آنها در جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد که در نهایت استراتژی مختص برند شما برای سئو کلمات کلیدی ایجاد میشود. از دیگر اقدامات ما:

 • تجزیه و تحلیل حیطه کاری شما
 • اعمال بنچ مارکینگ (بررسی عملکرد و کارایی رقبای
 • قدرتمند و محصولات یا خدمات آنها و مقایسه با کسب و کار شما برای یافتن استراتژی مؤثر)

تجزیه و تحلیل محتوا به منظور ایجاد بستری قدرتمند برای ایجاد استراتژی محتوای دیجیتال

توسعه استراتژی محتوای سئو شده

ما در آژانس تولید محتوای خود از نتایج بررسی تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و همچنین بازار استفاده می کنیم تا برنامه ای برای محتوای شما تدوین نماییم. در این مرحله، متخصص تولید محتوا با سایر متخصصان بازاریابی دیجیتال همکاری کرده و ایده های خود را روی هم می گذارند تا خلاصه ای از ماهیت محتوای وب سایت شما و کلمات کلیدی اصلی، درجه دوم و سوم ایجاد کنند. دستاوردهای حاصله در محتوای سئو شده به کار برده می شوند و مسیر شفافی برای توسعه محتوای وب سایت شما ایجاد می کنند.

فرایند بررسی دقیق و عمیق

پس از نهایی شدن برنامه استراتژی محتوا، گام بعدی تحقیق در زمینه بازاریابی محتواست. این مرحله بسیار حائز اهمیت است چرا که در مسیر تولید محتوای سئو شده به یاری نویسنده محتوا می آید و در نتیجه ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که شناخت کافی از نیازها و خواسته های تولید محتوا برای شما را داریم. نویسنده ای که محتوای وب سایت شما را تولید می کند بررسی های گسترده ای انجام می دهد تا بر موضوع مسلط شود. او با متخصصان مشورت می کند و از منابع مفیدی که برای تولید محتوا در اختیار دارد و استراتژی های موتورهای جستجو بهره می برد تا پیام برند شما یا هر گونه اطلاعات فنی را به شکلی مؤثر به مخاطبان هدف منتقل کند.

تولید محتوای وب

تولید محتوا یکی از مهمترین مراحل استراتژی بازاریابی محتوای دیجیتال شما است؛ بنابراین ما زمان بیشتری به این فاز اختصاص می دهیم و تلاش خود را مضاعف می سازیم تا ساختار محتوای وب سایت شما را ایجاد کنیم، نواقص را بر طرف سازیم، و تمام بخش های محتوای سئو شده را تکمیل کنیم. شما می توانید لحن و شیوه بیان مورد پسند خود را برای ارتباط با مخاطبان آنلاین انتخاب نمایید. محتوای مورد نظر شما می تواند سرگرم کننده یا رسمی، حرفه ای یا خودمانی باشد. نویسنده محتوا سبک نگارش را متناسب با نیازهای شما اعمال می کند.

بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو

در نهایت، نویسنده اختصاصی وب سایت شما محتوا را با وسواس ویرایش می کند تا اطمینان یابد که محتوا از انسجام کافی بین بخش های مختلف برخوردار است و متن نهایی تکراری نبوده، قابل درک و موثق می باشد. آژانس بازاریابی محتوای ما شامل تیمی از نویسندگان سئو و ویراستاران باتجربه است که شب و روز تلاش می کنند تا محتوای ارائه شده مطابق خواست شماست.

شما می توانید محتوا را به هر میزان که بخواهید بررسی کنید. ما به مهارت های نگارش خود اطمینان داریم و باور داریم که محتوایی برای وبسایت شما آماده کرده ایم که هم برای موتورهای جستجو و هم خوانندگان جذاب باشد. البته تأیید نهایی با شماست و چنانچه محتوایی بر خلاف میل شما باشد یا بخواهید مطلبی را اضافه کنید کافی است به ما اطلاع دهید تا آن را اعمال کنیم.

آیا نیازمند محتوای خوب برای وبسایتتان هستید؟

چرا به استراتژی بازاریابی محتوا نیاز دارید؟

بر روی مزیت رقابتی خود کار کنید تا به اهدافتان برسید

بر اساس یکی از مطالعاتی که در سال ۲۰۱۸ در زمینه بازاریابی محتوا انجام شد فقط ۴ درصد از بازاریابان کسب و کارهای بنگاه به بنگاه یا B2B (این اصطلاح در جایی کاربرد دارد که مشتریان شما صاحبان مشاغل باشند) استراتژی محتوای آنلاین خود را بسیار موفق می دانند. در حالی که ۵۳ درصد از پاسخ دهندگان به این مطالعه استراتژی محتوای سئو خود را نسبتاً مؤثر اعلام کردند.

برای جلب نظر مشتریان ایده آل خود و ایجاد ارتباط قوی با آن‌ها به یک استراتژی بازاریابی محتوا نیاز دارید. این استراتژی باید به گونه ای باشد که پرسونای مشتری شما را ترسیم کرده و تصویر منحصر به فردی از برند شما ارائه دهد.

برنامه ای که برای محتوای ساختاریافته در وب سایت خود استفاده می کنید به شما این امکان را می دهد تا محتوای یکپارچه و با کیفیت ایجاد کنید.

موفقیت بازاریابی محتوا در سئو یک شبه اتفاق نمی افتد. شما به استراتژی تولید محتوای هوشمندانه و استراتژی کلمات کلیدی داده محور نیاز دارید. بدین ترتیب محتوایی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو ایجاد کرده و نرخ تبدیل را افزایش می دهید. چنانچه برنامه استراتژی محتوا خوش ساختی نداشته باشید تلاش هایی که در بازاریابی محتوا داشته اید بی نتیجه خواهند ماند. استراتژی های محتوا به گونه ای طراحی شده اند تا برای کسب و کار شما مسیری مشخص ایجاد کنند که در راستای تولید محتوای یکپارچه و ارزشمند و سازگار با موتورهای جستجو باشند.

بازدیدکنندگان را در صفحه نگه دارید

محتوای عالی یک دارایی مهم به شمار می رود. به کمک چنین محتوایی می توانید بازدیدکنندگان را در وب سایت نگه داشته و آنها را برای دریافت مقالات آتی و بازگشت به سایت ترغیب کنید. با بکارگیری استراتژی مناسب برای محتوا، می توانید با صرف کمترین تلاش توجه مخاطبان را جلب کرده و تصور مثبتی که از برند خود ایجاد کرده اید را همواره تقویت کنید. آژانس های بازاریابی محتوا استراتژی هایی را برای محتوای وب سایت تدوین می کنند که تمرکز آنها بر ایجاد و تقویت روابط با کاربران آنلاین می باشد.

محبوب تر شوید

بهتر است بر روی چه موضوعاتی تمرکز کنید؟ چه نوع محتوایی مناسب مخاطبان هدف شماست؟ مشتریان چه پرسش هایی را در مورد برند شما به صورت آنلاین می پرسند؟ داشتن یک استراتژی محتوا برای سئو شما را در تشخیص موضوعاتی که بهتر است در وب سایت خود به آنها بپردازید یاری می کند. همچنین استراتژی محتوا به ترسیم طرحی برای استراتژی های بازاریابی محتوا منجر خواهد شد که در نهایت به بهترین شکل مخاطبان شما را هدف قرار داده و برندتان را محبوب تر می کند.

مشتریان را به برند خود وفادار سازید

HubSpot مطالعه ای انجام داده که بر اساس آن تقریباً ۴۰ درصد از بازاریابان خدمات تولید محتوای سایت از اجزای اصلی استراتژی بازاریابی دیجیتال خود می دانند که به ویژه در شکل گیری مشتریان وفادار به برند مؤثر است. یک برنامه محتوای وب سایت که هدف آن رشد تصاعدی است به شما این امکان را می دهد تا محتوای آنلاین مفیدتری برای مشتریان بالقوه بنویسید، تخصص خود در بازار را به نمایش بگذارید و جمعیتی را حول برند خود گرد آورید.

در زمان، پول و منابع صرفه جویی کنید

به طور متوسط ۳ ساعت و ۵۵ دقیقه طول می کشد تا نویسنده برای وبلاگ مقاله ای بنویسد. بدیهی است که تولید محتوای سئو شده زمان بر است. با اولویت قرار دادن برنامه بازاریابی محتوا، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام زمان، پول و منابع شما به طور استراتژیک صرف شناسایی پتانسیل های محتوای وب سایت و تولید متن های بازاریابی محتوا در سئو خواهد شد. همگی این اقدامات حول محور موضوعاتی هستند که برای مخاطبان ایده آل شما جذاب می باشند.

مراقب جریمه های گوگل باشید

گوگل وب سایت هایی را که تمایل به استفاده از استراتژی های بازاریابی محتوای کلاه سیاه (مانند استفاده افراطی از کلمات کلیدی، نقض قانون کپی برداری و استفاده از لینک های مشکوک به هرزآگهی) دارند جریمه می کند. به منظور حفاظت از وب سایت خود در برابر جریمه های گوگل به استراتژی های کلاه سفید برای محتوای وب سایت نیاز دارید. این استراتژی ها باید استانداردهای موتورهای جستجو را شامل شده باشند. شرکت های تولید محتوا توصیه می کنند که هم زمان از آخرین تکنیک های سئو و به روزرسانی های الگوریتم های جدید بهره ببرید تا رتبه شما در موتورهای جستجو پایین افت نکرده و درآمدتان کاهش نیابد.

آیا آماده ایجاد استراتژی محتوای دیجیتال خود هستید؟ به کشف انواع مختلف محتوای آنلاین بپردازید؛ محتوایی که می توانید در اولویت های استراتژی محتوای خود قرار دهید.

چرا برای بازاریابی محتوا در سئو سپنتام را انتخاب کنید؟

بر چالش های پیش روی صنعت غلبه کرده و عملکرد خود را بهبود بخشید

سریع مثل برق و باد

مطالعات نشان داده است که انتشار هفته ای دو تا چهار محتوای جدید و غیر تکراری در وب سایت بیشترین تأثیر را در میزان ورودی و نرخ تبدیل خواهد داشت. با سفارش خدمات تولید محتوای سئو شده از آژانس ما، در زمانی که برای تولید محتوای صفحه وب سایت و وبلاگ صرف می کنید صرفه جویی نمایید. ما یک جدول زمان بندی مطابق با نظر شما ترسیم می کنیم و انتظاراتی که در طول مشاوره اولیه مطرح کرده اید را مد نظر قرار می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که در مورد استراتژی محتوا و مهلت تعیین شده با هم هماهنگ هستیم. خواهید دید که برای تولید محتوای سئو شده و با کیفیت در تاریخ مورد نظرتان فراتر از انتظار عمل خواهیم کرد.

نویسندگان حرفه ای در سئو

ما در گروه فناوری سپنتام تضمین می دهیم که خدماتی را که در حیطه محتوای سئو شده به مشتریان خود عرضه می کنیم دارای استانداردهای لازم برای یک وب سایت حرفه ای و با کیفیت هستند. ما یک مجموعه حرفه ای و دوستانه هستیم که خدمات بازاریابی محتوا را ارائه داده و زمانی را برای همکاری نزدیک با شما اختصاص می دهیم تا به بهترین شکل هدف سایت شما را درک کنیم. تیمی که برای تولید محتوای سئو بکار گرفته ایم از مراحل نوشتن محتوا و کارایی عملی آن در وب سایت ها لذت می برد. کیفیت محتوای ما بیانگر تعهد و تمایل به کیفیت مجموعه ماست.

محتوای ۱۰۰ درصد منحصر به فرد و با کیفیت

بازاریابی محتوا به وضوح بخش مهمی از هر استراتژی آنلاین است. به همین دلیل است که ما درسپنتام این تضمین را می دهیم که محتوایی را به شما ارائه خواهیم داد که برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان وب سایت شما بهینه سازی شده باشد. ما بررسی های گسترده ای انجام می دهیم و قبل از ارسال محتوای نهایی برای تیم شما، ویرایش و تصحیح کاملی انجام می دهیم. بدین ترتیب اطمینان می یابیم که محتوای سئو شده شما ۱۰۰ درصد غیرتکراری بوده و بازتابی از نام تجاری شماست. متخصصان محتوای ما از پیشرفته ترین ابزارهای تشخیص سرقت ادبی استفاده می کنند تا جای تردیدی در مورد اصالت محتوای وب سایت شما باقی نماند.

تخصص در بازارهای مختلف

هر کسب و کاری به سطح متفاوتی از تخصص فنی و رویکرد تولید محتوا نیاز دارد. ما یک کارشناس محتوا برای شما در نظر می گیریم که از حیطه تخصصی شما آگاهی دارد. بدین ترتیب اطمینان حاصل می کنیم که استراتژی تولید محتوای شما مخاطبین درستی را هدف قرار داده و با رویکردی صحیح به رفع نیازهای آنها منجر خواهد شد. تیم تولید محتوای ما دارای چندین سال سابقه در توسعه محتوای وب سایت برای بسترها و صنایع مختلف می باشد. از میان خدمات ما می توان به آموزش الکترونیکی و تعمیر، بازیابی و تحویل کامپیوتر اشاره کرد. لطفاً در برنامه خود زمانی را برای مشاوره با آژانس بازاریابی محتوای ما اختصاص دهید تا با هم به بررسی استراتژی بازاریابی محتوای شما در سئو بپردازیم.

حقوق مالکیت معنوی

می دانیم که برندها دیدگاه متمایز و اولویت های بازاریابی و ظرفیت مالی متفاوتی دارند. به همین دلیل اصراری بر عقد قراردادهای بلند مدت با شما نداریم. پس از پرداخت هزینه تولید محتوای سئو شده، تمام حقوق معنوی به طور خودکار به شما منتقل می شود. شرکت تولید محتوای ما همچنین خدمات سئو برچسب سفید را ارائه می دهد که به واسطه آن می توانید راه حل های بازاریابی محتوای تولید شده توسط ما را به نام برند خود به مشتریان ارائه دهید.

تجزیه و تحلیل بازار ایده آل شما

بررسی و تحلیل دو مورد از مهمترین فاکتورهای تأثیرگذار در تولید محتوای سئو شده هستند. محتوانویس ما با تجزیه و تحلیل بازار، تازه ترین ها در حیطه کاری شما را شناسایی می کند؛ شکاف های موجود در استراتژی های شما برای بازاریابی محتوا را می یابد و متعاقباً به اصلاح آنها می پردازد. ما بررسی کاملی از برند، خدمات، هدف و مخاطبان وب سایت شما انجام می دهیم تا محتوایی اختصاصی برای شما تولید نماییم. این محتوا می تواند داستان شما را به شکلی کارآمد و جذاب بیان کند. تیم خدمات محتوای ما همچنین رقبای شما را ارزیابی کرده، نقاط ضعف آن‌ها را تجزیه و تحلیل می نماید و محتوای شما را به گونه ای تنظیم می کند تا از یافته های ما بهره مند شود.

سؤالات متداول تولید محتوا

اکثر مردم در سراسر جهان هر روز از پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. در صورت عدم استفاده از این بسترهای آنلاین، تعاملی با مخاطبان هدف نخواهید داشت و کمتر در معرض دید آنها قرار می گیرید که چنین رویه ای برند شما را متضرر می می کند. بسیاری از مصرف کنندگان قبل از اقدام به خرید، از صفحات یا پروفایل های برند مورد نظر خود در رسانه های اجتماعی بازدید کرده و آن را بررسی می کنند. حضور در بسترهای اجتماعی برای کسب و کار شما یک ضرورت است. از این طریق مشتریان فعلی و بالقوه می توانند فعالیت آنلاین شما را بررسی کرده و به شیوه ای خودمانی تر با شما ارتباط برقرار کنند. به جای اینکه منتظر بمانید تا مشتریان فرم درخواست مشاوره موجود در وب سایتتان را پر کنند، شانس خود را افزایش داده و مشتریانی را که آمادگی خرید ندارند از طریق چت فیس بوک یا ایجاد دسترسی به واسطه توییتر یا لینکدین جذب کنید.

تحقیق درباره انتخاب بهترین رسانه اجتماعی که مورد استفاده مخاطبان هدف شماست ضرورت دارد. پس از آگاهی از این موضوع، لازم است که عملکرد خود را در بسترهایی که مخاطبان شما در آن حضور دارند بهینه سازی کنید. همچنین، با مد نظر قرار دادن انواع محصولات و خدماتی که ارائه می دهید بستری را برگزینید که درخور برند و پیام شما باشد. و در آخر، اهداف تجاری خود را در نظر گرفته و پلتفرم هایی را انتخاب کنید که برای دستیابی هرچه بهتر به اهدافتان مفیدتر واقع می شوند.

این موضوع کاملاً به بستری که از آن استفاده می کنید بستگی دارد. هر کانال اجتماعی دارای پارامترهایی است که با مد نظر قرار دادن آنها می توانید به روشی بهینه از آن پلتفرم استفاده کنید. تعداد پست هایی که ارسال می کنید و زمان ارسال آنها می تواند در هر یک از رسانه های اجتماعی متفاوت باشد. یک مدیر رسانه های اجتماعی کاردان نسبت به این موضوع آگاهی کافی دارد. اگر خودتان مدیریت رسانه های اجتماعی خود را در دست دارید، در مورد تعداد و طول پست های خود، و زمانی که باید آنها را منتشر کنید تحقیق نمایید.

هنگامی که محتوایی (پست) را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید، در واقع اطلاعاتی را در اختیار دنبال کنندگان خود و عموم مردم (که کاربر ارگانیک محسوب می شوند) قرار می دهید. اما یک تبلیغ در شبکه های اجتماعی یک پیام بازرگانی محسوب می شود که برای آن پول پرداخت می کنید. شما می توانید تبلیغات انحصاری تولید کرده، مخاطبان خود را با توجه به ویژگی ها و علایقی که دارند هدف قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که برند شما به مصرف کنندگان ایده آل معرفی شده اند.

برخی از کانال‌های اجتماعی این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهند که محتوای ارگانیک شما بیشتر دیده شود یا آنها را با پرداخت مبلغی جزئی تبلیغ می کنند تا این تضمین را به شما بدهند که افراد بیشتری پست شما را می بینند. این یک ایده خوب برای محتوایی است که قابلیت نتیجه گرفتن دارد یا یک پیشنهاد ویژه ارائه می دهد. شما می‌توانید گزینه تبلیغ را در پلتفورم های گوناگون مستقیماً از روی همان پست تنظیم کنید تا بازدید از پست را افزایش داده یا یک تبلیغ پیشرفته‌تر را از طریق بستر تبلیغاتی کانال مهیا کنید.

مبلغی که صرف تبلیغات در رسانه های اجتماعی می کنید باید کاملاً متناسب با بودجه ای باشد که برای این کار کنار گذاشته اید. تبلیغات در رسانه های اجتماعی لزوماً گران نیست؛ اما هرچه بیشتر هزینه کنید، بازخورد بیشتری کسب می کنید و زودتر به نتیجه مورد نظر می رسید. از قبل تصمیم بگیرید که چه مقدار پول برای تبلیغات در رسانه های اجتماعی صرف خواهید کرد تا بتوانید آن را با محدودیت های هر یک از پلتفرم ها هماهنگ سازید. به عنوان مثال، فیس بوک ارزان ترین تبلیغات روزانه را پیشنهاد می دهد و توصیه شده که سرمایه گذاری را با کمترین هزینه شروع کنید. بعد از آزمون و خطا و یافتن ایده مناسب، می توانید بودجه خود را افزایش دهید و پس از مدت کوتاهی از بازدهی مثبت سرمایه خود لذت ببرید.

دریافت رایگان پروپزال

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.