تولید محتوا

تولید محتوا

05

تولید محتوا کاربردی و ارائه مفاهیم مورد نظر به مشتری ، فرآیندی مهم  و قابل توجه است که با توجه به استفاده هوشمندانه اغلب کسب و کارها از تکنولوژی در بازارهای روز دنیا نباید نادیده گرفته شود.هدف از طراحی استراتژی ارائه محتوا به یک مشتری وفادار است. در ادامه به برخی از موارد این فرآیند اشاره شده است :گروه فناوری سپنتام با پیشینه قوی علمی و فنی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و تجربه بالای ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای نوین و بهینه فناوری اطلاعات در سازمان های مختلف خصوصی و دولتی،آماده همراهی شما در مسیر هوشمند سازی کسب و کارتان است.

انتخاب موضوعات مرتبط با کسب و کار

انتخاب موضوعات مرتبط با کسب و کار

(Select business topics)
استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

(Digital Marketing Tools)
تولید محتوا سئو شده

تولید محتوا سئو شده

(SEO Tools)
تدوین تقویم محتوا

تدوین تقویم محتوا

(Content Calendar)
انتخاب کلمات کلیدی برای تولید محتوا

انتخاب کلمات کلیدی برای تولید محتوا

(Select keywords)
تولید محتوا تخصصی

تولید محتوا تخصصی

(Professional content)
تحلیل بازار هدف

تحلیل بازار هدف

(Target market analysis)

تحلیل نیاز مشتری

تحلیل نیاز مشتری

(Customer analysis)
ترجمه محتوای تخصصی

ترجمه محتوای تخصصی

(Professional translation)

نزدیک به دو دهه است که بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت، با بیان تنها یک جمله اهمیت محتوا را در بازارهای امروزی بیان کرده است: محتوا پادشاه است.کسب و کار شما، علاوه بر نیاز به تحلیل و نیازسنجی در استفاده نوآورانه از فناوری، نیاز به تولید محتوای اثربخش دارد!

از زمان شروع طراحی سایت تا انجام مرحله معرفی محصولات و خدمات در وبلاگ و یا فروشگاه آنلاین نیاز به محتوایی خاص و مورد توجه مشتری دارید. در حوزه تولید محتوا باید این نکته را مد نظر داشت که تولید محتوا فقط مربوط به محتوای متنی نمی شود و حوزه گسترده تری از اشکال مختلف بصری دارد تا مخاطبان بالقوه بسیار بیشاری جذب شوند.

به عقیده ما انواع محتوای متنی به صورت زیرند:گروه فناوری سپنتام با تحلیل رفتار مشتری و شناخت نیاز بازار کسب و کار شما ، محتوایی مفید و خاص به شما ارائه میدهد که علاوه بر معرفی شایسته شما به مخاطب در بازاریابی و دیجیتال مارتینگ سازمان شما تاثیر بسزایی دارد.

تولید محتوای ویدیویی

(create video content)

تولید محتوای گرافیکی و تصویری

(create unique visual content)

تولید محتوای متنی

(create unique textual content)

تولید محتوای صوتی

(create podcast content)

مشاوره و نیاز سنجی تولید محتوا

در ابتدای راه معرفی خدمات ،محصولات و یا برندینگ ، هر کسب و کاری نیازمند یک استراتژی تولید محتوای هدفمند است. اینکه چه محتوای مورد نیاز تجارت شماست ؟ چه ابزارهایی برای یک تولید محتوای اثر بخش مورد نیاز شماست ؟ هدف گذاری دیجیتال مارکتینگ شما چگونه است ؟ نیازمند تحلیل، برنامه ریزی و همفکری افراد مختصص است.

گروه فناوری سپنتام ، با به کارگیری افراد خلاق و تحلیلگر پاسخگوی سوالات شماست و اثربخش ترین مسیر بازاریابی محتوا را متناسب با بازار هدف ، پرسونای مخاطب و شخصیت برند شما ارائه میکند.

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس