خدمات سپنتام

حضور خود را در دنیای آنلاین با سپنتام آغاز کنید

هدف از برندسازی (یا تغییر نام تجاری) ایجاد هویت منحصر به فردی است که مخاطبان شما با آن ارتباط برقرار می کنند. برای انجام این کار، بینشی عمیق از رفتار، آرزوها و انتظارات مخاطبان شما ایجاد خواهیم کرد.

از ساختارهای موجود شما گرفته تا تحلیل بازار و رقبا، ما سازمان و محیط کسب و کار شما را مطالعه می کنیم. ما به جایگاه شما در بازار نگاه می کنیم و استراتژی ای طراحی می کنیم که به شما کمک می کند به جایی که آرزو دارید برسید.

این فرآیند به ما امکان می‌دهد تهدیدها، فرصت‌ها و تاکتیک‌های نوآورانه شما را برای افزایش دسترسی برند شما شناسایی کنیم.
بسته به تجزیه و تحلیل ارتباطات و نیازهای کسب و کار شما، ما اهداف و KPI های هوشمند (مشخص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مرتبط و مبتنی بر زمان) را تعریف می کنیم که عملکرد ما را هدایت و اندازه گیری می کند.

این موارد می تواند شامل افزایش آگاهی از برند، حفظ و وفاداری، بهبود جذب مشتری، ارتقای فروش محصول و موارد دیگر باشد.

سفر طراحی وب ما با نقشه سفر مشتری شما آغاز می شود. ما تمام عناصر طراحی UI و UX را ایجاد می کنیم تا کاربران شما را بیشتر از طریق قیف سوق دهیم و فرآیند تبدیل را تسهیل کنیم.

در حالی که دیگر شرکت ها تمایل دارند ترجیحات کاربر را شکل دهند، ما داده ها را در مرحله اول در فرآیند طراحی خود قرار می دهیم. کارشناسان ما شخصیت های کاربر شما را توسعه می دهند و تحقیقات کاملی را انجام می دهند تا مطمئن شوند طراحی وب شما بازار هدف شما را جذب و حفظ می کند.

با پست‌های وبلاگی که توسط تیم داخلی ما ایجاد شده است، قرار گرفتن در معرض جستجو را افزایش دهید، آگاهی از برند ایجاد کنید و بازدیدکنندگان برتر را جذب کنید. ما محتوایی با کیفیت بالا ایجاد می کنیم که برای مخاطبان هدف شما شخصی سازی شده و برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

دوران محدود کردن رسانه های خود به کانال های سنتی گذشته است. اکثر کسب و کارها بودجه بازاریابی محدودی دارند، بنابراین منطقی است که آن را با دقت خرج کنید. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی می تواند بسیار موثر و مقرون به صرفه باشد. اگر مشتریان و مشتریان بالقوه شما در رسانه های اجتماعی هستند، باید در آنجا نیز قابل مشاهده باشید.

وقتی صحبت از سئو به میان می آید، سپنتام یک آژانس با رتبه برتر سئو است که به موفقیت شما در سئو تمرکز می کند. تیم متخصص سئوی ما استراتژی‌ها و تاکتیک‌های اثبات‌شده سئو را ارائه می‌دهد تا به کسب‌وکار شما کمک کند نه تنها سهم برداشت و ترافیک وب‌سایت را افزایش دهد، بلکه نرخ تبدیل‌ها را نیز افزایش دهد. بیایید صریح باشیم، رشد جستجوی ارگانیک قوی فقط به صورت تصادفی اتفاق نمی افتد، بلکه نتیجه این است که یک شرکت سئو با استعداد برای شما کار می کند.

آژانس سئو ما می تواند به سرعت وب سایت شما را برای موفقیت در سئو کلمات کوتاه و عبارات بلند بهینه کند تا سهم بازار را قبل از رقبای کسب و کار خود بدست آورید.

هویت و لوگوی شرکتی مهمترین ابزار برای کسب آگاهی و شناخت کسب و کار شما است. یک طراحی لوگوی عالی باید نمایانگر هویت تجاری باشد. اعتبار و وفاداری کسب و کار شما را حفظ کند، بنابراین مهم است که اولین بار طراحی لوگوی خود را درست انجام دهید.

طراحی لوگوی شما باید باعث ایجاد اعتماد به نفس در مشتریان شود و به آنها اطمینان دهد که شرکت شما می تواند خدمات مورد نیاز آنها را ارائه دهد. یک لوگو با طراحی خوب باید بدون توجه به جایی که از آن استفاده می‌شود، چه روی کارت‌های ویزیت، وب‌سایت‌ها یا بیلبوردها به زیبایی نمایان باشد و همچنین فوراً باعث شناخته شدن شما و کسب‌وکارتان شود. 

ما معتقدیم که شما کسب و کار خود را به بهترین نحوه می شناسید، به همین دلیل است که در هر مرحله از فرآیند طراحی بصری شرکت می کنید.

عکاسی محصول نقش زیادی در فروش موفق محصولات دارد! خواه برای وب سایت شما، رسانه های اجتماعی، تبلیغات و موارد دیگر باشد، مصرف کنندگان دوست دارند محصولات را در بکرترین شرایط خود ببینند تا خرید را در نظر بگیرند.

عکاسی محصول ما شامل عکاسی در استودیو یا عکس‌های سبک می‌شود و عکس‌های نهایی شما برای کاتالوگ‌ها، وب‌سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی و موارد بازاریابی مناسب خواهند بود. بدون هزینه انتشار فایل مخفی و بدون پرداخت هزینه عکس.

ما یک شرکت طراحی وب متفاوت هستیم. ما تیمی متشکل از توسعه‌دهندگان، کارشناسان فنی و استراتژیست‌های کهنه‌کار را پیشنهاد می‌کنیم که سؤالات درست را می‌دانند تا شما را با ویژگی‌های مناسب، پلتفرم عالی و ظرفیت افزایش مقیاس کسب‌وکارتان در مسیر درست قرار دهند.

همین حالا برای

رزرو مشاوره

تماس بگیرید

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.