سرویس های سپنتام

Smart Ideas

راهکارهای تخصصی

راه اندازی وبینار

برای همگام بودن در جهت تکنولوژی و استفاده بهینه از راهکارهای نوین فناوری، زیرساخت‌ و سرویس‌های آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز فراهم شده است که راه حل بسیار مناسبی برای برگزاری وبینارها و جلسات آنلاین است که باتوجه به استفاده از سرورهای داخلی، جلسات شما بالاترین کیفیت و سرعت را خواهد داشت.

برگزاری محتوا

Webinar

مارکت آنلاین

Online Market

آنلاین مارکت

حاضر استفاده از روش های سنتی پاسخگوی نیازها و انتظارات مشتریان نبوده و این چنین مجموعه ها کم کم جایگاه خود را در عرصه رقابت و جذب مشتری از دست خواهند داد، استفاده از سیستم‌های آنلاین  راه حل بسیار مناسبی برای تبدیل مشتریان جدید به مشتریان دائمی و وفادار، و جذب مشتریان جدید برای مجموعه می باشد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هدف از ارائه سیستم‌های کلاس مجازی، علاوه بر دسترسی راحت‌تر کاربران به کلاس‌های آنلاین بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی ، فراهم آوردن امکان اشتراک فایل، نمایش اسلاید، ارتباط صوتی و تصویری و همچنین استفاده از تخته وایت برد مجازی برای اساتید محترم است.

کلاس آنلاین

Online Classroom

سامانه هوشمند

Shastochar

سامانه هوشمند شست ُ چار

با بکارگیری سیستم متمرکزی در ثبت دقیق فرآیندهای سفارش ، پیگیری ، پاسخگویی و نظرسنجی مشتریان و ارائه گزارشات تحلیلی سودمندمدیریتی ، به صاحبان فود کورت ها و مجموعه های غذایی چند منظوره کمک می کند تا تصمیمات ارزشمند و موثری را در توسعه کسب و کار خود بگیرند.

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس