بهینه‌ سازی و سئو

خدمات سئو

7

خدمات سئو و بهینه سازی سایت از نیازهای اصلی هر کسب و کاری است. در دنیای کنونی راحت‌ترین و پرکاربردترین عمل مشتریان برای یافتن خدمات یا محصولات مورد نیازشان جستجو در اینترنت است. اما مسئله اینجاست که پس از تولید یک محتوای تخصصی و جذاب، چطور مخاطب به محتوا و سایت شما دسترسی پیدا کند؟

پس از تولید محتوا قدم بعدی این است که  چگونه در حوزه فعالیت خود، از رقبا پیشی بگیرید و جز اولین نتایج جستجو در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو باشید.! در ادامه به برخی ابزارهایی که میتواند در فرآیند سئو موثر باشد، اشاره شده است:

بهینه سازی تصاویر و سئو شده

بهینه سازی تصاویر و سئو شده

(Image optimization & SEO)

خدمات سئو برای رسپانسیو سایت

خدمات سئو برای رسپانسیو سایت

(SEO & Responsive)

استفاده از ابزارهای سئو گوگل

استفاده از ابزارهای سئو گوگل

تجزیه و تحلیل جستجو در سئو

تجزیه و تحلیل جستجو در سئو

(Search Analytics)

انتخاب کلمات کلیدی مناسب سئو

انتخاب کلمات کلیدی مناسب سئو

(Select keywords)

خدمات سئو و بهینه سازی کدها

خدمات سئو و بهینه سازی کدها

(Code optimization)

بهینه سازی سایت یا همان خدمات سئو برای موتورهای جستجو(Search Engine Optimization)، با به‌کارگیری استراتژی‌های گوناگون و گاهی پیچیده، موجب افزایش رتبه و اعتبار سایت شما خواهد شد. چه چیزی بهتر از این که جستجوگران و مشتریان بازار هدف کسب و کار شما، قبل از آشنایی و ورود به وب سایت ها، شما را ببینند. وارد وب سایت شما شوند ، تمام مطالب کسب و کار شما را بخوانند و حتی مشتری دائمی شما شوند.

به طور خلاصه باید توجه داشت هدف نهایی از ایجاد یک بستر مناسب بازاریابی و فروش آنلاین مثل طراحی سایت ، پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ و استفاده هدفمند ار شبکه های اجتماعی، تولید محتوای جذاب و سئو شده است تا به جایی برسیم که شما پایان جست وجوی مشتریان تان باشید.

مشاوره و نیاز سنجی خدمات سئو

هنگام راه اندازی یک کسب و کار و یا توسعه آن تجارت انتخاب اسم، نام دامنه، امکانات مورد نیاز و چگونگی معرفی برند به مخاطب و یا موتورهای جست و جو نیازمند استراتژی و برنامه ریزی هدفمند است تا بتوانید جایگاه برند خود را بهبود ببخشید و مخاطبان خود را افزایش دهید.

گروه فناوری سپنتام با بررسی وضعیت موجود، تحلیل رقبا و ایده پردازی در هدف گذاری استراتژی سئو همراه شماست.

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس