کالای ورزشی پیست

نمونه کارهای تیم فناوری سپنتام

پروژه سایت پیست

پیست ۲۴، برندی تازه که به هویت، وب سایت و جهت هنری نیاز داشت. پیست ۲۴  یک فروشگاه دیجیتال می‌باشد که با ترکیبی از مینیمالیسم و لوکس، لوازم ورزشی و لباس‌های راحتی را در خود جای داده است. برای ایجاد چشم انداز و هویت برند که نشان دهنده ظرافت و پیچیدگی باشد، مجموعه پیست ۲۴ با گروه فناوری سپنتام ارتباط گرفت.

جهت گیری خلاقانه در این پروژه ما را قادر ساخت تا با فکری بازتر استاندارد جدیدی در صنعت فروشگاه اینترنتی ایجاد کنیم. وب سایت pist24.com نیاز به بازتاب حرفه‌ای بودن و آینده نگری داشت. با اصلاح توضیحات محصول، ارائه جزئیات اصلی و تمرکز بر فروش محصولات، ما توانستیم در این وب سایت فروشگاهی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشیم.

ساده و با لحنی مطمئن، هویت مورد نیاز ما برای منعکس کردن بازار هدف پیست ۲۴ می‌باشد. رویکرد مینیمالیستی به نام تجاری از طریق پالت رنگی خاموش به محصولات اجازه می‌دهد تا در مرکز توجه مشتریان قرار گیرند.

ساخت این وب‌سایت در وردپرس به ما این امکان را می‌دهد تا به وب‌سایت قابلیت تجارت الکترونیکی سریع و آسانی را که این پلتفرم به طور مستقیم ارائه می‌کند، ارائه دهیم، در حالی که به ما اجازه می‌دهد تا احساس لوکس سفارشی را در طراحی خود ایجاد کنیم که برند پیست ۲۴ شایسته آن است. ما بخش‌های محتوای سفارشی را در قالب وردپرس ایجاد کردیم، که به آن‌ها اجازه می‌داد برند خود را به همان صورتی که می‌خواستند نشان دهند.

تصاویر سایت

رسپانسیو دسکتاپ
رسپانسیو موبایل

لوگو

لوگو پیست

پالت رنگی

پالت رنگی پیست

فونت

سوشال مارکتینگ

عکاسی صنعتی

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.