گروه ساختمانی پارسه

نمونه کارهای تیم فناوری سپنتام

پروژه گروه ساختمانی پارسه

گروه ساختمانی پارسه در حوزه خدمات ساختمانی و مدیریت پیمان به صورت حرفه‌ای دارای چندین سال تجربه می‌باشد که با مراجعه به سایت گروه ساختمانی پارسه می‌توانید تمامی خدمات این مجموعه را مشاهده کنید.

ما برای گروه ساختمانی پارسه با الهام از فرمولی ساده و ترکیبات خاص، یک وب سایت شرکتی تمیز و مینیمالیستی ایجاد کردیم که نشان دهنده نام تجاری و تجسم مهارت تیم جوان و فنی آن می‌باشد.

طراحی بصری گروه ساختمانی پارسه تحت مفهوم ترکیب رنگ آبی و نارنجی تشریح کننده سازه‌های ساختمانی و بلاخصوص دکوراسیون داخلی الهام گرفته شده است، parsehcg.com قصد دارد راه حلی بهینه برای پیاده سازی پروژه‌های ساختمانی در سریع‌ترین زمان و نازل ترین قیمت ارائه دهد. هدف این طراحی به تصویر کشیدن خدمات گسترده این مجموعه و توانایی اجرای انواع پروژه‌های ساختمانی می‌باشد.

به عنوان یک شرکت ساختمانی طراحی دکوراسیون داخلی، مهم بود که نمونه کارهای این مجموعه به بهترین شیوه به نمایش گذاشته شود، به همین منظور عکاسی صنعتی یکی از بخش های اصلی این سایت قرار گرفت که هدف آن اعتماد سازی هر چه بیشتر بین مشتریان بود. این امر می‌تواند موقعیت نام تجاری را به طور منسجم در دنیای دیجیتال ایجاد کند.

تصاویر سایت

رسپانسیو دسکتاپ
رسپانسیو موبایل

لوگو

لوگو پارسه

پالت رنگی

پالت رنگی پارسه

فونت

فونت پارسه

سوشال مارکتینگ

عکاسی صنعتی

اولین هدیه ما به شما
ارائه طرح پیشنهادی توسعه آنلاین کسب‌و‌کار شما، که با تکمیل و ارسال فرم زیر شروع میشود.