هوشمندی کسب و کار

برگزاری وبینار و هر آنچه که نیاز دارید بدانید

برگزاری وبینار در واقع به سخنرانی وسمینارهای تحت وب گفته می‌شود که به صورت مجازی و بر بستر اینترنت اجرا می‌‍شود عبارت وبینار مخفف Web-based seminar است و می‌تواند شامل هر دوره، رویداد، کلاس و یا سخنرانی آنلاینی شود. در یک زمان مشخص و برنامه‌ریزی فرد سخنران و کاربران در محیط مد نظر آنلاین شده و از امکانات یک وبینار بهره‌مند می‌شوند.

مزایای برگزاری وبینار چیست؟

وبینار مزایای مختلفی برای فرد سخنران، کاربران و یا حتی آموزشگاه و مجموعه برگزار کننده وبینار خواهد داشت که در ادامه بررسی می‌شود.

 

[tp_fancy_link title=”برگزاری وبینار و مشاهده پکیج ها” link=”https://sepantam.com/product/virtual-classroom-webinar-online/” target=”” style=”1″ class=”” download=”” text_color=”#a11a69″ background: “#ffeb93″;text_hover_color=”#f7efcb” background=” #560032″ text_hover_size=”20px;” ]

بدون نیاز به حمل و نقل

برای شرکت در یک وبینار آنلاین، نیازی نیست کلی هزینه‌های حمل و نقل راداشته باشید و کلی زمان و وقت را در مسیرها هدر بدید. فقط کافی است از هرجایی که دوست دارید، شرکت ، خونه، دانشگاه آنلاین شوید.

امکان تعامل آسان

وبینار ها معمولا به صورت آنلاین برگزار می‌شود و همین جز بهترین مزایای وبینارهاست، چرا که شما می‌توانید به راحتی با سخنران و یا استاد مربوطه ارتباط داشته باشید و در لحظه سوالات خود را مطرح کنید و بین سخنران و کاربران بصورت آنلاین تعامل وجود دارد.

وبینارهای آفلاین

با تمام مزایایی که از یک وبینار آنلاین گفته شد، اما ممکن است به هر دلیلی شما نتوانید در زمان مشخص شده آنلاین شده و در جلسه و یا کلاس آنلاین مورد نظر شرکت کنید، معمولا برگزار کنندگان وبینار، نسخه ضبظ شده وبینار را پس از اتمام آن در اختیار کابران قرار می‌دهند تا هم افرادی که موفق به شرکت در وبینار نشده‌اند بتوانند آن را تماشا کنندو از نکات جلسه و یا آن کلاس مجازی استفاده کنند و یا در وبینارهای آموشی می‌توان با مشاهده مجدد مباحث را مرور کرد.

تفاوت برگزاری وبینار آنلاین با جلسات حضوری؟

به جرات می‌توان گفت که یک وبینار آنلاین با یک جلسه حضوری، هیچ تفاوتی ندارند !
در یک جلسه حضوری شما به پروژکتور ، صفحه دسکتاپ سخنران، امکان پرسیدن سوال از سخنران وبینار و یا صحبت با دیگر کاربران را دارید و خب خبر خوب اینجاست که در برگزاری وبینار نیز تمامی این امکانات در نظر گرفته شده و وجود دارد و حتی امکان تبادل فایل و به اشتراک‌گذاری آن به سادگی امکان پذیر است.

 

برگزاری وبینار و توسعه کسب و کار

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، با استفاده از برگزاری وبینارها می‌توانید به راحتی کسب و کار خود را توسعه دهید و مخاطبان ارزشمندی کسب کنید.

وبینار یا یک ابزار بازاریابی قدرتمند

تصور اشتباهی است اگر گمان می‌کنید برگزاری وبینار فقط مختص شرکت‌های بزرگ است ، هر کسب و کاری هرچند کوچک و یا استارتاپ‌های نوپا می‌توانند از مزایای یک وبینار با کیفیت استفاده کنند.

وبینار رایگان برای جذب مخاطب

مدیران کسب و کار ها می‌توانند با برگزاری وبینار های رایگان آموزش‌هایی را در اختیار مخاطبان قرار داده و در کنار آن محصولات خود را تبلیغ کرده و یا در نهایت مجموعه‌ای از ایمیل‌های مخاطبان را برای بازاریابی‌های ایمیلی دریافت کنند.

برگزاری وبینار و ساختار آن

برای برگزاری یک وبینار با کیفیت، اصل اول انتخاب یک ابزار مناسب و ایجاد تجهیزات لازم است. شما نیاز به یک اینترنت با کیفیت، اتاق و فضایی دارای آرامش و سکوت و یک هندزفری با کیفیت ضبط صدا مناسب و در نهایت یک لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی نیاز دارید.
زمان وبینارهای آنلاین معمولال در حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه است و باید تا حد امکان شرایط اینترنت و سکوت اتاق را در این مدت زمان فراهم کنید.

با تمام مزایای گفته شده از یک وبینار، از خودتان بپرسید آیا برگزاری یک وبینار برای کسب و کار شما ابزار مناسبی است ؟ آقا هدف‌های شما را پوشش می‌دهد ؟ آیا امکان مورد نیاز را دارید؟
می‌توانید از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی، از مشاوره رایگان تیم فنی سپنتام بهره‌مند شوید تا بهترین ابزار مناسب را برای شما پیشنهاد کنند و درصورت نیاز باکیفیت‌ترین وبینار را برای شما تدارک ببینند.

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس