هوشمندی کسب و کار

کلاس آنلاین چیست؟

کلاس آنلاین و برگزاری کلاس مجازی، از جدیدترین راهکارهای استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیاست که می‌توانید محدودیت‌ها را حذف کرده و کلاس‌ها و آموزش‌های خود را به صورت آنلاین و یا همان مجازی برگزار کنید.

کلاس آنلاین چیست؟

با داشتن یک نرم افزار ساده و دردسترس داشتن اینترنت به راحتی می‌توانید یک کلاس مجازی، رویداد آنلاین و یا وبینار ایجاد کنید ، بدون نیاز به دردسرهای اجاره کلاس فیزیکی، حضور دانشجویان، هزینه‌های رفت و آمد و ..

 

 

کلاس مجازی

مزایای کلاس آنلاین و آموزش آنلاین چیست؟

از مهمترین مزایای کلاس مجازی ، عدم وابستگی به زمان و مکان است ! چرا که در هر زمانی و در هر مکانی می‌توان کلاس را تشکیل داد و فقط نیاز به اینترنت دارید. دیگر مزایای کلاس مجازی های ارائه شده توسط گروه فناوری سپنتام را در ادامه بررسی می‌کنیم:

  • امکان حضور اساتید مجرب

اساتید مجرب شهرهای بزرگ، به راحتی می‌توانند برای تمامی شهرستان‌ها قابل دسترس باشند و دانشجویان بیشتری از حضور این اساتید بهره‌مند شوند و همچنین اساتید محترم، نیازی به جا به جایی مسافت‌ها طولانی و یا سفرهای بین شهری نخواهند داشت.

  • امکان یادگیری در سفرها

بسیاری از دوره‌های آموزشی جذاب و یا وبینارها در بازه‌های تعطیلات همچون ایام عید نوروز، تابستان و … تشکیل می‌شوند که افراد مشتاق به حضور در این رویدادها، امکان سفر را از دست خواهند داد، اما با برگزاری کلاس مجازی هرکسی می‌تواند به صورت غیرحضوری و آنلاین از امکانات کلاس‌های مجازی استفاده کند .

  • وابسته نبود برگزاری کلاس به شرایط آب و هوایی

به طور معمول آموزشگاه‌ها در شرایطی که آب و هوای نامساعد وجود دارد، تعطیل میشود و کلاس‌ها لغو می‌شوند! که موجب تحمیل هزینه‌های اضافی به آموزشگاه و کند شدن روند آموزش می‌شود . می‌توان با اجاره کلاس مجازی به راحتی این مشکل را حل نمود و از خطرات احتمالی رفت و آمدها و هزینه‌های آن جلوگیری کرد.

  • امکان ارسال فایل و به اشتراک‌گذاری کتاب و جزوه

در سیستم‌های آموزش آنلاین و کلاس مجازی، مدرس امکان به اشتراک گذاری و آپلود فایل را در لحظه دارد و این ابزار، امکان تبادل و تعامل بین مخاطب و مدرس را بالا برده و کیفیت کلاسهای آنلاین را افزایش می‌دهد.

 

[tp_fancy_link title=”دریافت مشاوره رایگان برگزاری کلاس آنلاین” link=”https://sepantam.com/defeat_corona/” target=”” style=”1″ class=”” download=”” text_color=”#a11a69″ background: “#ffeb93″;text_hover_color=”#f7efcb” background=” #560032″ text_hover_size=”20px;” ]

 

 

نحوه برگزاری کلاس مجازی

بسترهای کلاس مجازی و آموزش آنلاین با دارا بودن مزایای بالا و کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها بسیار مورد استقبال موسسات، مدرس‌ها و دانشجویان قرار گرفته است. برخی از نرم افزارهای کلاس مجازی رایگان بوده و خدمات را تحت وب اراده می‌کنند ، برخی دیگر از این پلتفرم های آموزش آنلاین نیاز به نصب و یا پرداخت هزینه برای استفاده از امکانات کامل‌تر و بیشتر هستند. نرم افزارهای پرکاربردی برای اجاره کلاس مجازی همچون ادوبی‌کانکت (Adobe Connect)‌‌ و زوم (Zoom)  وجود دارند که با توجه به اینکه این سرویس در داخل کشور نیستند، محدودیت‌هایی را برای شما ایجاد خواهند کرد . در مقابل سرویس اجاره کلاس های مجازی اسکای روم وجود دارند که در بستر داخلی کشور ایجاد شده و قابل اتکا‌تر هستند.

ابزارهای مورد نیار برای اجاره کلاس مجازی

همانند سمینارهای مجازی و یا وبینار ها که از سیستم ویدیو کنفرانس استفاده می‌کنند، کلاس مجازی نیز نیازمند پلتفرم و نرم افزار مخصوصی است که با اجاره یک کلاس مجازی، دارا بودن اینترنتی با سرعت قابل قبول و داشتن ابزارهایی چون کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ ، تبلت و یا حتی گوشی‌های موبایل به راحتی می‌توان در این کلاس‌های مجازی شرکت کرد .

در صورت تمایل به اجاره کلاس مجازی و یا برگزاری کلاس‌های آنلاین و یا نیاز به دریافت مشاوره جهت کسب اطلاعات فنی می‌توانید از طریق چت آنلاین موجود در همین صفحه و یا تماس تلفنی با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان آن‌ها بهره‌مند شوید تا بتوانید بهترین نوع وبینار و یا کلاس آنلاین را برای آموزش‌ها و یا جلسات خود انتخاب کنید.

 

.

 

 

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس