سپنتام پلاس

معرفی وب سایت Moat

تبلیغات امروزه در دنیای دیجیتال یکی از مهم‌ترین روش­ های جذب مخاطب، ایجاد تبلیغات جذاب و کاربردی برای مخاطبان است . رقابت سختی بین گرافیست­ ها و طراحان در این حوزه وجود دارد تا بتوانند بهترین تبلیغات را با اثرگذاری ماندگاری در ذهن مخاطبان خود ایجاد کنند.

با توجه به گسترش انواع تبلیغات دیجیتال همچون، اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات بنری، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات در شبکه ­های اجتماعی و … و رویارویی مخاطب با انواع تبلیغات مختلف، امروزه طراحی و ایده ­پردازی یک تبلیغ جذاب، کار چندان ساده ­ای نیست!

در حوزه تبلیغات و گرافیک، ابزارهای آنلاین بسیار زیادی وجود دارد تا افراد بتوانند ایده­ های گرافیکی برتر و استراتژی ­های ممکن را ببیند، ایده بگیرند و یا به صورت لایه باز بتوانند استفاده نمایند.

یکی از کاربردی­ ترین این ابزارهای آنلاین، وب سایت Moat است . در ادامه معرفی سایت Moat و بررسی امکانات سایت برای گرافیست ­ها آورده شده است.

Moat در واقع ابزاری برای تحلیل تبلیغات دیجیتال است که اطلاعاتی فراتر از نرخ کلیک و یا دانلودها در اختیار شما می­گذارد. با استفاده از سایت Moat و امکانات پیشرفته­ای که در اختیار یک گرافیک کار می­گذارد می­توان فعالیت­ های بازاریابی و استراتژِ­های دیجیتال مارکتینگ خود را برای رسیدن به یک سطح مطلوب جهانی برنامه ریزی کرد. همچنین این وب سایت به معرفی سایت هایی موفق در زمینه تبلیغات دیجیتال پرداخته است.

سرویس Moat Score Ad

 با استفاده از وب سایت Moat، شما می­توانید با یک جست­جوی ساده در ابزار  Moat Searche AD تبلیغات برندهای مختلف دنیا را ببینید و به جزئیات هر تبلیغ همچون ابعاد بنر و یا ویدیو، کاربرد بنر که برای دسکتاپ و یا موبایل طراحی شده است و همچنین تاریخ ایجاد آن بنر دسترسی دارید. همچنین به راحتی می­توانید با یک دکمه به اشتراک­ گذاری تبلیغاتی که مورد پسند شما بوده است با دیگر گرافیست ها و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

 یکی از قابلیت­ هایی که توسط سایت Moat معرفی شده است، امتیاز Moat Score Ad است که این امتیاز بیانگر اثر بخش بودن یک تبلیغات است که با توجه به فاکتورهایی چون زمان مشاهده، نرخ تعامل، زمان تعامل جهانی و دیگر عوامل محاسبه می­شود.

سرویس Moat Analytics

 از دیگر امکانات این سایت که تمرکز ویژه بر آن شده است، امکان Moat Analytics است که همان­طور که در خود این سایت آورده شده است:”  با استفاده از این پلت فرم می­توان تصمیم­ های دقیق­ تری برای رسیدن به موفقیت و برنامه ­ریزی­ های دیجیتال خود بگیرید.”

 با عضویت در نسخه پیشرفته ­تر این سایت به نام، Moat pro  می­توانید به هوش مصنوعی در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای انواع برندها و استفاده از ابزارهای پیشرفته ­تر دسترسی داشته باشید . این سرویس بسیار مناسب آژانس­ های تبلیغاتی و گرافیست ­ها برای تدوین استراتژی­ های مارکتینگ شان است.

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس