مزایای طراحی سایت فروشگاهی (Ecommerce Web Design) برای یک کسب‌وکار در مشهد و یا حتی شهرهای دیگر چیست؟ اگر صاحب یک تجارت کوچک و یا نوپا باشید و یا یک کسب‌وکار و تجارت دارید که به صورت فیزیکی اداره می‌کنید بی شک تاکنون متوجه شده‌اید دیده شدن برای کسب‌وکار شما چه اهمیتی دارد. اگر درآمد کافی نداشته باشد یعنی اینکه هزینه‌های گزاف مغازه را باید از جیب بپردازید. خب چاره کار چیست؟ چطور یک کسب و کار داشته باشیم تا ضمن کم شدن هزینه‌های جاری، سود دهی خوبی داشته باشد؟ شاید پاسخ آنلاین کردن و فروش آنلاین خدمات و محصولات شما است. با ما همراه باشید تا در این مقاله از مزایای طراحی سایت فروشگاهی و آشنایی با شرکت‌هایی که طراحی سایت فروشگاهی مشهد را انجام می‌دهند بیشتر بدانید.

تعریف سایت فروشگاهی

شاید اکنون هنوز هم همان تفکر سابق یعنی بهتر بودن فروش فیزیکی و غیر ضروری بودن طراحی سایت مشهد و حتی شهرها و استان‌های دیگر مطرح باشد و شاید اصلاً در قدم اول بخواهید بدانید که یک سایت فروشگاهی چیست و چه امکاناتی دارد؟

یک سایت فروشگاهی و یا یک فروشگاه اینترنتی درواقع سایتی است با امکانات درج محصول و بسته خدماتی و توانایی پرداخت آنلاین که امکان خریدوفروش کالا و یا خدمات را برای مشتریان یک شهر و یا کشور و حتی کشورهای دیگر فراهم می‌کند. این سایت می‌تواند نماد یک فروشگاه فیزیکی و یا شرکت در یک محله و یا منطقه باشد.

یک کسب و کار اینترنتی خود متشکل از چندین تخصص و حرفه است. از توسعه دهنده وب گرفته تا دیجیتال مارکتر، طراح گرافیک، کارشناس محصول، کارشناس ارتباط با مشتریان و… همکاری می کنند تا در نهایت سایتی فروشگاهی با امکاناتی مناسب برای مخاطب نمایان شود.

طراحی سایت فروشگاهی - سپنتام

کسب و کار سنتی یا آنلاین ؟!

وقتی صحبت از کسب‌وکارهای آنلاین و طراحی یک فروشگاه اینترنتی به میان می‌آید شاید صاحب یک کسب و کار فیزیکی تصور کند که قرار است کسب‌وکار سنتی او تحت تأثیر قرار بگیرد و یا حتی نابود شود! ولی درواقع با طراحی یک فروشگاه اینترنتی شما کسب‌وکار سنتی خود را بیش‌ از پیش رونق می‌بخشید.

در ادامه تعدادی از مزایای آنلاین کردن کسب‌وکارهای سنتی را عنوان می‌کنیم:

بهبود تصویر برند شما

اگر شما بتوانید یک تصویر خوب از شرکت و برند خود را برای مشتری باقی بگذارید، دفعه بعدی که مشتری شما قرار است خرید کند، دیگر در گوگل کلمه مربوط به کالا و یا خدمات خود را جستجو نمی‌کند! بلکه مستقیم به سراغ شما می‌رود. البته به شرط آنکه تصویری خوب از شرکت شما در ذهن مشتری باقی ‌مانده باشد. و این میسر نمی‌شود مگر با طراحی فروشگاه اینترنتی.

همین موضوع می‌تواند به تنهایی دلیل کافی برای راه‌اندازی وب‌سایت جدید و شروع فروش آنلاین باشد. با توجه به این که بدون وب‌سایت ، وبلاگ یا حضور آنلاین شما مشتریان احتمالی ممکن است تصور کنند که در عرصه رقابت و یا فروش جدی نیستید و به سراغ رقبای شما بروند.

اگر کسب‌وکارتان آنلاین نیست، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که مشتریان بالقوه شما را جدی بگیرند و کسب‌وکار خود را در مقابل رقبایی که حضور آنلاین مؤثری دارند از دست خواهید داد. به عبارت دیگر، بهتر است تجارت آنلاین داشته باشید چرا که مشتریان شما از شما چنین انتظاری دارند. مقاله کاربردی طراحی وب سایت چیست را در سپنتام بخوانید.

در دسترس بودن

حتی اگر شما فردی بسیار سخت کوش در حوزه تجارت خود باشید و از صبح زود تا ساعات انتهایی شب در محل کسب خود حاضر باشید، بازهم نمی‌توانید پاسخگوی مشتریانی باشید که به هر دلیل نمی‌توانند در این ساعات به شما مراجعه کنند و یا حتی در نیمه‌های شب تصمیم به خرید می‌گیرند.

داشتن یک فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروشگاه فیزیکی می‌تواند یک مزیت عالی برای یک کسب‌وکار باشد. چرا که شما حتی در اوقات مرده خود هم می‌توانید درآمد کسب کنید؛ مثلاً در زمانی که خواب هستید. وقتی شما فروشگاه و یا شرکت خود را تعطیل می‌کنید سایت شما بدون تعطیلی به کار خود ادامه می‌دهد و پاسخگوی سؤال و یا نیاز مشتریانی است که به آن مراجعه می‌کنند.

طراحی سایت فروشگاهی - سپنتام

پشتیبانی بهتر از مشتریان

اگر قرار باشد دائماً در محل کار خود پاسخگوی سؤالات تکراری مشتریان خود باشید نمی‌توانید آن‌طور که باید به فروش بپردازید و خلاصه متضرر می‌شوید. مگر اینکه دستیار داشته باشید، که البته همه این موارد مستلزم پرداخت هزینه است. ولی اینترنت به شما این امکان را می‌دهد که به سؤالات پاسخ دهید، فیلم‌های آموزش برای فروش ارائه دهید و مشکلات مشتریان را حل کنید، همه این‌ها بدون اینکه وقت خود را بگیرید انجام می‌شود. یک بار یک ویدیو، یک برگه مشخصات محصول یا بخش پرسش‌های متداول (سؤالات متداول) ایجاد می‌کنید، و می‌توانید مشتریان را برای سال‌ها به این اطلاعات هدایت کنید. نه تنها در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود، بلکه خدمات بهتری را نیز ارائه می‌دهید. مشتریان فعلی و احتمالی شما به دنبال اطلاعات خاصی هستند، مثلا:

  • قبل از اینکه تصمیم خرید بگیرند
  • برای یافتن پاسخی برای خرید یک محصول
  • تحقیق در مورد جایگزین‌ها قبل از تصمیم‌گیری برای خرید

با حضور آنلاین خود می‌توانید اطلاعات مورد نیاز آن‌ها را در زمان درست به آن‌ها منتقل کنید.این بدان معناست که تماس‌های تلفنی کمتری برقرار می‌شود. می‌توانید زمان بیشتری را صرف فعالیت‌های درآمدزایی در کسب‌وکار خود کنید و زمان کمتری را برای رسیدگی به مسائل متداول خدمات مشتری صرف کنید.

هزینه‌های بسیار کم راه اندازی

آنلاین کردن یک کسب‌وکار به معنی خداحافظی با بسیاری از هزینه‌ها است. اگر شما به عنوان شخصی تازه کار، قصد راه اندازی یک کسب‌وکار را داشته باشید و از طرفی، سرمایه محدودی هم داشته باشید، بی شک متوجه اهمیت راه ‌اندازی یک فروشگاه آنلاین می‌شوید.

اینکه قرار نیست نگران اجاره‌بهای دفتر و یا مغازه خود باشید و یا اینکه مجبور شوید آن را از جیب خود و نه سود مغازه بپردازید. اینکه نیاز به پرداخت هزینه‌های آب، برق، گاز و تلفن ندارید. و یا اینکه مجبور نیستید که هزینه‌های بسیار گزاف استخدام کارکنان را بپردازید همچنین بسیاری هزینه‌های دیگر، همه شامل مواردی است که با راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی برای خود از آن‌ها صرف‌نظر می‌شود.

ویژگی طراحی سایت - آزادی زمانی و مکانی - سپنتام

آزادی زمانی و مکانی

انجام کسب‌وکار آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که از آزادی زمانی و مکانی برخوردار باشید تا بتوانید از هرکجا که می‌خواهید زندگی و کار کنید. شما در یک مکان فیزیکی گیر نکرده‌اید.

تا زمانی که شما یک اتصال اینترنتی قوی دارید، می‌توانید تقریباً در هرکجا که فروش آنلاین خود را انجام می‌دهید، زندگی کنید. ممکن است شما در یک کشور زندگی کنید ولی مشتریان شما از کشوری دیگر باشند. جهان بسیار کوچک شده است و شما می‌توانید از این مزیت استفاده کنید.

به‌جز چند استثنا، اینترنت نیاز شما را به “بودن” در جایی کاهش می‌دهد. هرکجا که می‌خواهید زندگی کنید و اجازه دهید کسب‌وکار شما با شیوه زندگی شما سازگار شود.

مشتریان خود را بهتر بشناسید

وقتی در حال اداره یک فروشگاه فیزیکی هستید، ایجاد شخصیت مشتری دشوار است. شما می‌توانید تصور تقریبی از مشتریان خود داشته باشید، اما این بر اساس درک شما و نه داده‌های واقعی است. با داشتن یک فروشگاه آنلاین، شما می‌توانید عادات خرید مشتریان خود را ردیابی کنید. اینکه آن‌ها بیشتر به چه محصولاتی علاقه دارند؟ چه زمانی احتمال خرید آن‌ها وجود دارد؟ چه چیزی به آن‌ها انگیزه می‌دهد؟ همه این اطلاعات می‌تواند برای فروش کارآمدتر به مشتریان مورد استفاده قرار گیرد.

مراقب عادت خرید مصرف‌کنندگان باشید

اینکه شما بتوانید عادات خرید مشتریان خود را پیدا کنید، بهتری راه برای فروش بیشتر کالا و یا خدمات جدید به آن‌ها است. این میسر نمی‌شود مگر با بررسی رفتار خرید آن‌ها. در واقع بهترین کار این است که یک فروشگاه و یا شرکت، عادات و علایق خرید مصرف‌کنندگان خود را مدنظر داشته باشد تا با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان، پیشنهادات آن‌ها را تنظیم کنند. با ارضای مداوم نیازهای آن‌ها، می‌توانید روابط مداوم خود را با آن‌ها بهبود بخشید و روابط طولانی ‌مدت ایجاد کنید.

ارائه حجم زیادی از اطلاعات به مشتری

یکی از بهترین مزایای تجارت الکترونیک برای مشتریان این است که می‌توانند اطلاعات عظیمی را که در یک فروشگاه فیزیکی امکان‌پذیر نیست به دست آورند. همه ما می‌دانیم که تجهیز کارکنان برای پاسخگویی به مشتریانی که به دنبال اطلاعاتی در مورد محصولات مختلف هستند بسیار مشکل است؛ اما وب‌سایت‌های فروشگاهی بدون هیچ زحمتی اطلاعات زیاد و دقیقی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

هزینه سایت فروشگاهی - سپنتام

هزینه سایت فروشگاهی

هزینه، فاکتور بسیار مهم و کلیدی در مورد طراحی سایت فروشگاهی مشهد است. هزینه طراحی یک فروشگاه اینترنتی بی شک متأثر از عوامل مهم زیادی است که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بسته به حجم و ابعاد پروژه شما هزینه کل توسعه وب‌سایت شما متفاوت خواهد بود. اینکه وب‌سایت فروشگاه شما چند صفحه داشته و دارای چه عملکردهایی باشد و یا برای فروش چه کالا و خدماتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در قیمت تمام شده فروشگاه اینترنتی فاکتور مهم و تأثیرگذاری خواهد بود.

اگر قرار باشد فروشگاه اینترنتی با ظاهری عالی طراحی کنید، این مورد بی شک در هزینه طراحی سایت فروشگاهی بی‌تأثیر نخواهد بود چراکه نیازمند افزودن و طراحی المان‌های گرافیکی توسط گروه طراحی سایت و گرافیست‌ها است.

یکپارچه ‌سازی پایگاه داده مستلزم داشتن دانش فنی عمیق و تجربه‌ای طولانی است تا بتوانید مشکلات به وجود آمده را حل کنید. اگر نیاز به توسعه و ادغام پایگاه داده در وب‌سایت خود دارید، این امر هزینه‌های بیشتری را در هزینه توسعه وب‌سایت شما به دنبال خواهد داشت.

درگاه پرداخت، وجود اینماد، میزبانی وب، دامنه و بسیاری موارد دیگر از جمله فاکتورهای دیگری است که در
هزینه طراحی سایت فروشگاهی شما مؤثر هستند.

طراحی سایت شرکتی - سپنتامحتما بخوانید: طراحی سایت شرکتی

تفاوت سایت فروشگاهی با سایر سایت‌ها

در وب‌سایت‌ها، کاربران اطلاعاتی را مصرف می‌کنند و درخواست‌هایی مانند عضویت در خبرنامه، ارسال درخواست در فرم‌ها یا برقراری تماس‌های دیگر را مطرح می‌کنند. علاوه بر این، خوب است که شرکت‌ها کاتالوگ‌های خود را به‌صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

فروشگاه آنلاین نیز یک وب‌سایت است، اما با عملکردهای متفاوت زیرا به مردم امکان خرید و پرداخت آنلاین را می‌دهد؛ بنابراین هر زمان که شخصی در سایت بدون تعامل انسانی خرید می‌کند، می‌توانیم بگوییم یک فروشگاه آنلاین است.

نحوه مدیریت سایت فروشگاهی

بعد از طراحی سایت فروشگاهی و تحویل آن به مشتری، یک کسب‌وکار آنلاین متولد می‌شود و در واقع شروع چرخه زندگی یک فروشگاه اینترنتی از زمان مدیریت آن آغاز می‌شود.

یک فروشگاه اینترنتی با همه جذابیتی و با همه مزایایی که برای مالک یک کسب‌وکار دارد، همراه با محدودیت‌ها و چالش‌هایی است که لازم است در ابتدای کار تمامی این موارد بررسی و میان توسعه‌دهنده و مالک کسب‌وکار مطرح شود تا از مشکلات و چالش‌های بعدی جلوگیری شود.

انواع و اقسام هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی یک سایت فروشگاهی ازجمله دانلود نرم‌افزارها، قالب‌ها، پلاگین ها، تمدید هاست و دامنه‌ای که فروشگاه روی آن سوار شده است، نحوه مدیریت پنل فروشگاه و نحوه مدیریت بخش‌هایی مانند حمل‌ونقل، تخفیف‌ها و کوپن‌ها و بسیاری موارد دیگر باید به‌طور شفاف در اختیار مالک قرار گیرد تا اولاً با هزینه‌های جانبی تعمیر و نگهداری سایت آشنا شود و دوما بتواند به نحو احسن مدیریت فروشگاه خود را به دست بگیرد و در چرخه خریدوفروش آن با مشکل مواجه نشود.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی - سپنتام

ویژگی‌های یک سایت فروشگاهی موفق

اگر قرار باشد از مزایای طراحی سایت فروشگاهی برخوردار شوید بی شک نیاز است تا سایت فروشگاهی شما استانداردهایی را داشته باشد تا بتوان از آن به نحو احسن استفاده نمود.

جستجوی پیشرفته

کسی که برای شما طراحی سایت فروشگاهی مشهد را انجام می‌دهد نباید افزودن کادر جستجوی را فراموش کند. کادر جستجو در سربرگ نوار کناری وب‌سایت شما یک ویژگی مؤثر در جذب مشتریان است. آن‌ها به راحتی می‌توانند محصولات را در وب‌سایت شما پیدا کنند. این یک ویژگی برای صرفه‌جویی در وقت آن‌ها و دسترسی به همه محصولات مطابق با درخواست آن‌ها است. ویژگی‌های جستجوی پیشرفته فروشگاه شما را به موتور جستجوی محصولات تبدیل می‌کند. این به مشتریان کمک می‌کند تا بر روی فهرستی از محصولات کلیک کرده و به صفحه مطلوبی برسند. کاربران می‌توانند چند کلمه تایپ کرده و سپس نتایج را مشاهده کنند.

جذابیت بصری

طراحی وب‌سایت فروشگاهی کاملاً متفاوت از وبلاگ یا وب‌سایت است. هدف اصلی از ایجاد فروشگاه، نمایش محصولات است. باید از استفاده از کارهای اضافه اجتناب کرده و به اهداف تجاری پایبند باشد. افزودن بیش ‌از حد رنگ‌ها یا موضوعاتی که دارای معانی پنهان هستند ممکن است کارساز نباشد.

طراحی یک صفحه با زرق‌وبرق ممکن است به نفع یک فروشگاه مد باشد، اما برای یک صفحه با لوازم الکترونیکی عمومی مفید نیست. می‌توانید از تایپوگرافی خلاقانه‌ای استفاده کنید که روحیه افراد را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین به آن‌ها انگیزه می‌دهد تا متن را بخوانند نه اینکه فقط به تصاویر نگاه کنند. برای زیباتر کردن فروشگاه خود با بهترین افزونه‌های وردپرس موجود می‌توانید از طراح مشورت بگیرید.

روش ثبت‌نام آسان

فرض کنید می‌خواهید از یک فروشگاه آنلاین یک عینک بخرید. وقتی قرار باشد در آن ثبت‌نام کنید و با یک فرم ثبت‌نام طولانی که حتی جزئیات شما را هم برای ثبت نام اجباری کرده است مواجه می‌شوید چه عکس‌العملی نشان می‌دهید؟! بی شک سایت را ترک می‌کنید و از خرید منصرف می‌شوید!

ازجمله دیگر مواردی که در طراحی سایت فروشگاهی مشهد حائز اهمیت است، ثبت‌نام آسان است. گاهی لازم است تا مشتریان برای استفاده از ویژگی‌های پیشرفته یک فروشگاه اینترنتی در ان ثبت‌نام کنند.

حساب کاربری آن‌ها را قادر می‌سازد تا سفارشات را به راحتی ثبت کنند و پیشرفت هر سفارش را ردیابی می‌کند. برخی از کاربران تمایلی به پر کردن یک فرم طولانی برای ثبت‌نام در حساب ندارند. فروشگاه‌های موفق دارای مراحل ثبت‌نام دوستانه هستند. ممکن است از طریق حساب‌های اجتماعی، آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت‌نام کنید. این به آن‌ها کمک می‌کند تا به‌راحتی جزئیات ورود به سیستم را به خاطر بسپارند تا مجبور نباشند گذرواژه‌ها را به خاطر بسپارند.

محصولات مرتبط

نمایش محصولات مرتبط در نوار کناری یا بلوک یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌هایی است که به همان اندازه برای تجار و مشتریان مفید است. وقتی مشتریان از یک صفحه فروشگاه اینترنتی راضی باشند بی شک بیشتر در آن میگردند و صفحات بیشتری را باز می‌کنند. نمایش محصولات مشابه یا پست‌های مربوطه از جمله ویژگی‌های یک سایت پرمخاطب است. افزودن محصولات مرتبط می‌تواند نوعی مشاوره به خریدار برای انتخاب محصولات مرتبط با انتخابش باشد.

درگاه‌های پرداخت فروشگاه اینترنتی - سپنتام

تنظیم درگاه‌های پرداخت چندگانه

داشتن چندین درگاه پرداخت، نرخ تبدیل بالاتری را تضمین می‌کند. پرداخت هزینه محصولات از طریق منبع معتبر یکی از اصلی‌ترین محدودیت‌هایی است که کاربر با آن روبرو می‌شود. روش پرداخت مشاغل کوچک به‌ خوبی مشخص شده است زیرا کاربران می‌توانند به صورت نقدی یا از طریق بانک‌های محلی پرداخت کنند. وقتی وب‌سایت تجارت الکترونیک چند منطقه‌ای مجبور است چندین درگاه پرداخت را پیکربندی کند، وضعیت دشوار می‌شود. انواع درگاه‌های بانکی یک راه‌حل پرداخت قابل ‌اعتماد است، اما ممکن است گاهی با چالش‌هایی نیز همراه باشد.

 بزرگنمایی تصاویر

یک فروشگاه اینترنتی موفق حتما از تصاویر با کیفیت استفاده می‌کند تا جذابیت بیشتر برای مخاطب خود ایجاد کند. برای به دست آوردن تصویر واقعی یک محصول، کاربر باید روی تصاویر زوم کند. افزودن ویژگی بزرگنمایی تصاویر می‌تواند در درک تجار و مشتریان شگفت‌انگیز باشد. هرگونه ابهام در مورد کیفیت، رنگ و طراحی اقلام فروشگاه را برطرف می‌کند. یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی مشهد می‌تواند چنین ویژگی‌هایی را برای جلب اعتماد و وفاداری خریداران اضافه کند. با استفاده از گزینه بزرگنمایی، می‌توانید به مشتریان اجازه دهید تصاویر محصول با کیفیت بالا را مشاهده کنند.

چت زنده

اگر محصولی را مشاهده می‌کنید که سؤالی در خصوص آن در ذهن شما ایجاد شده است، راه‌های مختلفی برای برطرف کردن ابهام شما وجود دارد مانند ایمیل و شبکه‌های اجتماعی و یا تماس گرفتن که گاهی تمامی بسترها نمی‌توانند بلافاصله جوابگوی ابهامات ذهنی ما باشند؛ بنابراین قابلیت چت زنده یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

ویژگی چت زنده به کاربران امکان می‌دهد با گروه فروش و پشتیبانی ارتباط برقرار کنند. این روش جایگزین روش‌های وقت‌گیر متداول رایانامه یا درخواست یک اپراتور می‌شود. وقتی بتوانید در زمانی درست به نیاز و سوالات مخاطبین خود پاسخ دهید در افزایش فروش خود گام بزرگی برداشته‌اید.

همیشه مشتریان راضی بهترین مبلغین هستند. پشتیبانی فوری برای آن‌ها بسیار جذاب است که برای خرید بیشتر برگردند. افزودن ساده چت زنده می‌تواند هزینه رسیدگی به سؤالات مشتریان را برای شما کاهش دهد.

وبلاگ و خبرنامه شرکتی

آیا در فروشگاه اینترنتی خود وبلاگ ندارید؟ شما بخش عمده‌ای از جذب بازدیدکنندگان را در تجارت آنلاین خود ازدست‌داده‌اید. خریداران آنلاین به دنبال اخبار، رویدادها و مقالات مفید در مورد محصولات موردعلاقه خود هستند. یک وبلاگ رسمی به آن‌ها کمک می‌کند تا اطلاعات با کیفیتی در مورد مجموعه‌ای از محصولات بیابند.

چرا وبسایت فروشگاهی - سپنتام

چرا وب‌سایت فروشگاهی

وب‌سایت‌های فروشگاهی و طراحی سایت فروشگاهی مشهد از واجبات یک کسب‌وکار است. صرف‌نظر از اینکه این کسب‌وکار از نوع خدمات باشد و یا فروش محصول لازم است تا یک ویترین آنلاین برای آن بسازید در غیر این صورت از بقیه رقبای خود عقب می‌افتید. البته این روزها شاید طراحی سایت کاری آسان باشد ولی بهتر است تا با یک کارشناس متخصص درزمینهٔ طراحی سایت فروشگاهی مشورت کنید تا شما را تمامی امور توسعه آن و از همه مهم‌تر با مدیریت آن بیشتر آشنا کند.

طراحی سایت در مشهد

چرا سپنتام را برای طراحی سایت مشهد انتخاب کنیم؟

با وجود این همه مزایای طراحی سایت فروشگاهی (Ecommerce Web Design)، طراحی سایت فروشگاهی مشهد باعث می‌شود تا کسب‌وکار شما علاوه بر شهر مشهد در شهرها و حتی کشورهای دیگر نیز ارائه شود. این یعنی یک ویترین آنلاین به تمام عیار! ویترینی که مغازه آن نیاز نیست پاخور داشته باشد بلکه فقط کافی است آن را به درستی بهینه کنید. ولی جذب ترافیک یک فروشگاه اینترنتی هم مستلزم این موضوع است که به درستی سئو روی سایت پیاده شود. پس شرکتی که برای طراحی سایت انتخاب می‌کنید از اهمیت زیادی برخوردار است.

شرکت سپنتام با داشتن کارشناسان و متخصصان در زمینهٔ طراحی انواع فروشگاه‌های اینترنتی در تلاش است تا یک سایت فروشگاهی عالی همراه با امکانات بسیار را به شما ارائه دهد تا بتوانید آن را به درستی مدیریت و فروش خود را به حداکثر برسانید.