طراحی و اجرای سیستم های تلفنی مبتنی بر شبکه (Voip)

با راه اندازی این فناوری نوین و مقرون به صرفه، مدیریت یکپارچه،  کیفیت، نظم و هوشمندی را به ساختار ارتباطی سازمان خود هدیه می دهید.

یک سناریوی پایه در فناوری ویپ:

مشتریان زیادی در طول روز و اﻏلب هم زمان با سازمان شما تماس می گیرند که ابتدا با توجه زمان های کاری تعریف شده یک پاسخگوی هوشﻤند آنها را راهنمایی و به بخش های مورد نظر ارتباط می دهد. پخش شعار تبلیغاتی مجموعه بهترین گزینه در زمان انتظار آنها در صف تماس است وبا کمترین اتلاف وقت به اولین کاربر پاسخگو متصل می شوند.  همه مکالمات  ضبط  و در نهایت نظر ، ضمن ثبت گزارش تماس ها سنجی انجام می شود و هر بخش میتواند راهنمای تماس هوشﻤند مربوط به خود را داشته باشد.

هیچ تماسی بی جواب نمی ماند و اگر لازم باشد مکالمه به سایر نقاط دنیا یا تلفن همراه فرد پاسخگو منتقل یا کنفرانس برقرار می شود بدون اینکه مشتری در جریان قرار بگیرد. از جذابیت های فوق العاده این فناوری قابلیت یکپارچه سازی با سیستم های مالی  (ERP)،نرم افزارهای مدیریت ارتباط مشتریان(CRM)، سایت ها و سامانه های هوشمند تحت وب و سایر نرم افزارهای تحلیلی و تبلیغاتی است که میتواند هوشمندی و قدرت پاسخگویی را به مخاطبان سازمان شما دیکته کند.

دپارتمان شبکه گروه فناوری سپنتام با توجه به نوع کسب و کار شما سناریوهای ارتباطی و تحلیلی ارزشمندی را برای تان پیاده سازی خواهد کرد


ضبط مکالمات
(Call Recording)

پنل مدیریت
(User Interface)

سازگاری با تمام دستگاه های کامپیوتری
(compatible)

قابل یکپارچه سازی
(Integration)

گزارش تماس ها
(Call Logs)

ارتباط بین شعبه ای
(Inter Branch Communication)

زمان بندی چندگانه
(Scheduling)

انتقال تماس چندلایه
(Call Forwarding)

گروه بندی کاربران
(Groupping)

پخش شعار تبلیغاتی
(Advertising)

توسعه پذیر
(Extensible)

صندوق صوتی چند منظوره
( Voice Mail Boxes)

کلاس آنلاین

ویدیو کنفرانس

گروه فناوری سپنتام

ویدیو کنفرانس عبارت است از برقراری ارتباط همزمان و زنده صوتی و تصویری بین دو یا چند مکان مختلف ، بطوریکه گویی افراد در یک اتاق و دور یک میز نشسته و با یک دیگر گفت و گو می کنند. استفاده از تکنولوژی ویدیو کنفرانس افراد را قادر خواهد ساخت تا فایل های کامپیوتری ،نمودار ها ، ویدئو های تجاری یا هر فایل تصویری قابل نمایش را برای طرف مقابل خود ارسال و پخش نمایند.
دپارتمان شبکه گروه فناوری سپنتام با توجه به نوع کسب و کار شما سناریوهای ارتباطی و تحلیلی ارزشﻤندی را برای تان پیاده سازی خواهد کرد.
از قابلیت های سیستم های ارتباطی تصویری(ویدیو کنفرانس) برای کسب و کارهای مختلف میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

ارائه خدمات و مشاوره درمانی تصویری از راه دور

ایجاد سیستم آموزش از راه دور و دانشگاه مجازی

برگزاری کنفرانس غیرحضوری بین کاربران شعبات مختلف

بازگشت سرمایه مطلوب و کاهش هزینه با تبدیل سمینار به وبینار

گروه فناوری سپنتام

مشاوره و نیازسنجی

گروه فناوری سپنتام