راهنمای کلاس مجازی

ارتباط نوشتاری و چت آنلاین

در کلاس مجازی سپنتام به منظور گفتگو میان کاربران ارتباط نوشتاری و چت آنلاین در نظر گرفته شده است. به راحتی می‌توانید پیام خود را در پنجره گفتگو، قسمت کادر مشخص شده تایپ نمایید و با فشردن کلید enter و یا با کلیک بر روی گزینه ارسال، پیام شما برای دیگر کاربران ارسال می‌شود.

امکانات‌ منوی چت آنلاین عبارتنداز:

  • غیر فعال سازی چت
  • حالت خصوصی : زمانی که این گزینه را انتخاب نمایید، پیام شما را تنها اپراتور و ارائه دهنده می‌توانند ببینند و کاربران دیگر نمی‌توانند پیام شما راه مشاهده نمایند.
  • حذف تمامی پیام‌ها
  • ذخیره سازی همه‌ی پیام‌ها : با انتخاب این گزینه می توانید تمامی پیام‌ها را در یک فایل TXT بر روی سیستم خود ذخیره نمایید.
  • کاربران ساکت شده : اپراتور می‌تواند لیست کاربران مسدود شده در کلاس مجازی سپنتام را مشاهده نماید و رفع مسدودیت آن‌ها را انجام دهد.

امکانات پشتیبان در چت آنلاین :

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید:

۱-پاسخ دادن: زمانی که گزینه حالت خصوصی پیام‌ها فعال باشد، با کمک این بخش می‌توانید پاسخ کاربر مورد نظر خود را بدهید و تنها همان کاربر پاسخ شما را خواهد دید.

۲-سنجاق کردن: این گزینه به شما کمک می‌کند تا به راحتی پیام خود را ویرایش، حذف و یا سنجاق نمایید. توجه داشته باشید، هر پیامی که سنجاق شود، با رنگ نارنجی در قسمت بالایی پنجره گفتگو می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

۳-بی صدا کردن کاربر: این گزینه می‌تواند امکان ساکت نمودن کاربر و یا سنجاق و یا حذف نمودن پیام کاربر را فراهم آورد. لازم است بیان شود، هر کاربری که ساکت شود، دیگر نمی‌تواند پیامی ارسال نماید.

دکمه بازگشت به بالا
شماره تماس
آدرس