طراحی و توسعه سایت

طراحی سایت و ارائه یک وب سایت کاربردی و جذاب، ابتدای راه معرفی و جلب حداکثری نظر مخاطبان برای هر کسب و کاری در دنیای دیجیتال امروزاست. بهتر است بگوییم دیگر هیچ تجارتی بدون داشتن وب سایت به پیشرفت نخواهد رسید. وب سایت، زیرساخت تبلیغات آنلاین و بستر موثری برای شبکه های اجتماعی شماست تا ویترین ارزشمندی برای ارتباط بهتر با مشتریانتان رقم بزنید.
به طور کلی، اولین قدم  در راه اندازی یک وب سایت ایده آل، دریافت مشاوره تخصصی ضمن امکان سنجی، نیاز سنجی بهینه و درک درست دیدگاه کارفرماست.در قدم بعدی یک تیم خلاق و قوی پروژه طراحی سایت را اجرا می کند. سپس با رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ و سئو میتوانید به بهترین شکل ، تجارت و برند خود را به جامعه هدف معرفی نموده و از بازار بدست آمده نهایت را بهره را ببرید. جز این چه میخواهید.. ؟!
گروه فناوری سپنتام با داشتن یک تیم خلاق ، ایده پرداز و برنامه نویس های خبره در زمینه تحلیل ، طراحی و پیاده سازی وب سایت خدمات زیر را ارائه می دهد و بهترین کیفیت را در پیاده سازی ایده های شما، تضمین می نماید.

نیازسنجی سایت
(Needs assessment)

طراحی سایت
طراحی سایت رسپانسیو
(Responsive Web Design)

طراحی رابط کاربری و رابط تجربی
(UI و UX)

طراحی وب سایت

ارتقای امنیت وب سایت
(Secure Website)

طراحی سایت

امکان سنجی سایت
( Feasibility Analysis)


طراحی سایت پویا
(Dynamic Website)

طراحی گرافیکی وب
(Web Graphic design)

طراحی وب سایت

افزایش سرعت وب سایت
(Web Speed Optimization )

طراحی سایت

توسعه وب سایت
(Web Development)

طراحی سایت

هاست قابل اطمینان
(Hosting)

طراحی وب

رعایت استانداردهای جهانی
(Web standards)

سئو و بهینه سازی وب سایت
(SEO)

مراحل طراحی سایت در گروه فناوری سپنتام

آنالیز و پشتیبانی
پیاده سازی کدها و برنامه نویسی
پیاده سازی گرافیکی
طراحی وایر فریم
گروه فناوری سپنتام

مشاوره و نیازسنجی

شروع و ایده پردازی هرکاری، با مشاوره و برگزاری اتاق فکر نتایج بهتری در پی خواهد داشت. پیش از اجرای یک پروژه طراحی سایت، تیم فنی سپنتام، امکان سنجی تحلیلی کسب و کار شما را انجام می­دهد تا نیازهای تجاری و بازار هدف شما به طور کامل بررسی شود. شما میتوانید با  همفکری و همراهی یک تیم متخصص ، گرافیست و تحلیلگر تصمیم حساب شده ای در انتخاب بهترین مسیر برای راه اندازی و پشتیبانی سایتی جذاب و کاربردی بگیرید.
حتی اگه فعلا قصد بررسی و جمع بندی دارید، گروه فناوری سپنتام برای ارائه مشاوره تخصصی در کنار شماست.
گروه فناوری سپنتام