خدمات سئو و بهبود سئو

در دنیای کنونی راحت‌ترین و پرکاربردترین عمل مشتریان برای یافتن خدمات یا محصولات مورد نیازشان جستجو در اینترنت است. اما مسئله اینجاست که پس از تولید یک محتوای تخصصی و جذاب، چطور مخاطب به محتوا و سایت شما دسترسی پیدا کند ؟
پس از تولید محتوا قدم بعدی این است که  چگونه در حوزه فعالیت خود، از رقبا پیشی بگیرید و جز اولین نتایج جستجو در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو باشید.! در ادامه به برخی ابزارهایی که میتواند در فرآیند سئو موثر باشد، اشاره شده است :

خدمات سئو سایت

انتخاب کلمات کلیدی مناسب
(Select keywords)

خدمات سئو

بهینه سازی کدها
(Code optimization)

خدمات سئو

استفاده از ابزارهای گوگل
(Google Analytics Tools)

خدمات سئو

تجزیه و تحلیل جستجو
(Search Analytics)

خدمات سئو

بهینه سازی تصاویر
(Image optimization)

خدمات سئو و بهینه سازی

قابلیت استفاده از سایت در تمام دیوایس ها
(Responsive)

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(Search Engine Optimization)، با به‌کارگیری استراتژی‌های گوناگون و گاهی پیچیده، موجب افزایش رتبه و اعتبار سایت شما خواهد شد. چه چیزی بهتر از این که جستجوگران و مشتریان بازار هدف کسب و کار شما، قبل از آشنایی و ورود به وب سایت ها، شما را ببینند. وارد وب سایت شما شوند ، تمام مطالب کسب و کار شما را بخوانند و حتی مشتری دائمی شما شوند.
به طور خلاصه باید توجه داشت هدف نهایی از ایجاد یک بستر مناسب بازاریابی و فروش آنلاین مثل طراحی سایت ، پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ و استفاده هدفمند ار شبکه های اجتماعی، تولید محتوای جذاب است تا به جایی برسیم که شما پایان جست وجوی مشتریان تان باشید.
گروه فناوری سپنتام

مشاوره و نیازسنجی

هنگام راه اندازی یک کسب و کار و یا توسعه آن تجارت انتخاب اسم، نام دامنه، امکانات مورد نیاز و چگونگی معرفی برند به مخاطب و یا موتورهای جست و جو نیازمند استراتژی و برنامه ریزی هدفمند است تا بتوانید جایگاه برند خود را بهبود ببخشید و مخاطبان خود را افزایش دهید.
گروه فناوری سپنتام با بررسی وضعیت موجود، تحلیل رقبا و ایده پردازی در هدف گذاری استراتژی سئو همراه شماست.
گروه فناوری سپنتام