بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing)  به مجموعه ای از تمام فعالیت ها در بستر آنلاین و با استفاده از بهترین امکانات ارتباطی روز(وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال)  که برای مدیریت بازاریابی و تبلیغات مورد استفاده قرارمی گیرند ،اشاره دارد و نتیجه مستقیمی از تحلیل هوشمندانه و اجرای حرفه ای فرآیندهای تبلیغاتی در کسب و کار است.
 در طراحی یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای سازمان شما ، ابتدا باید به شناخت درستی از بازار هدف دست پیدا کرد و با تحلیل درست مسائل و نیازسنجی ، فرآیند تبلیغات آنلاین را برنامه ریزی نموده و سپس با استفاده از  ابزارهای بازاریابی دیجیتال به معرفی محصولات و یا خدمات مورد نظر شما به مخاطبان پرداخت. تحلیل دقیق و استفاده به جا از هرکدام از ابزارهای مارکتینگ ، کلید موفقیت در رسیدن به هدف اصلی ما یعنی کسب  بالاترین درجه از رضایت مشتریان عزیز است.
موارد زیر، نمونه‌هایی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شوند که هر کدام به نوبه خود بر اساس نیاز و در زمان مناسب مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی سایت
(Web Design)

کمپین تبلیغاتی

بازاریابی شبکه های اجتماعی
(Social Media Marketing)

بازاریابی دیجیتال

تبلیغات بر اساس کلیک
(PPC)

کمپین تبلیغاتی
(Advertising Campaign)

دیجیتال مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ
(e-mail marketing)

بازاریابی دیجیتالتوسعه برند تجاری
(Brand Development)

کمپین تبلیغاتی

بازاریابی درونگرا
(Inbound Marketing)

اینفلوئنسر مارکتینگ
(Influencer Marketing)

بازاریابی از طریق همکاری در فروش
(Affiliate Marketing)

بازاریابی باشگاهی
(Club Marketing)

بازاریابی دیجیتال

سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو
(search engine optimization)

بازاریابی دیجیتال

استراتژی محتوا
(Content Strategy)

کمپین تبلیغاتی

تبلیغات بنری
(Banner Advertising)

Digital Marketing

بازاریابی ویروسی دیجیتال
(Digital Viral Marketing)

Digital Marketing

بازاریابی موبایلی
(Mobile Marketing)

انجام دقیق روند دیجیتال مارکتینگ علاوه بر اینکه به طور چشم گیری توجه مخاطبان بازار هدف را به محصولات و خدمات تجاری شما جلب می کند ،امکان بهره برداری از شناسایی فرصت های فروش مرحله اول با تحلیل بازخورد داده های بدست آمده را میسر می سازد.سپس با کارشناسی نتایجی که ازنحوه استقبال مخاطبان، نیاز مشتریان و سلیقه آنها بدست می آید، زودتر از سایر رقبا، تصمیمات به موقعی در طراحی و اجرای استراتژی های تولید ، ارائه خدمات با کیفیت و راهکارهای فروش موثرمیگیرید.
امروزه سلیقه و روش های تصمیم گیری مشتریان برای خرید از یک مجموعه ها در بازار رقابتی متفاوت شده است. شما میتوانید با استفاده بهینه از فناوری های هوشمند، رفتار مشتری را تحلیل ، پیش بینی و حتی فرهنگ سازی نمایید و با ارائه کالا و خدماتی که دقیقا مورد نیاز اوست، اعتمادشان را کسب نمایید. در اینجا با طی یک فرآیند تعریف شده مخاطبان و مشتریان بالقوه به مشتری بالفعل و حتی دائمی و طلایی تبدیل میشوند که خود عامل ارزشمند تبلیغات برای شما هستند.
گروه فناوری سپنتام با پیشینه قوی علمی و فنی در حوزه های تاثیر گذار فناوری اطلاعات و تجربه بالای ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای نوین و بهینه فناوری اطلاعات در سازمان های مختلف خصوصی و نیمه دولتی،آماده همراه سرسخت شما در مسیر پیروزی تجاری در دنیای کسب و کارتان است.
گروه فناوری سپنتام

مشاوره و نیازسنجی

باعث افتخار ماست که در اولین قدم یعنی ارائه مشاوره و نیازسنجی، شما را در طراحی یک استراتژی ارزشمند دیجیتال مارکتینگ همراهی نماییم.اتاق فکر ما متعلق به شماست و از اینجا ایده های بی نظیر و خلاقانه ای برایتان متولد خواهد شد.
گروه فناوری سپنتام