تولید محتوا

تولید محتوا کاربردی و ارائه مفاهیم مورد نظر به مشتری ، فرآیندی مهم  و قابل توجه است که با توجه به استفاده هوشمندانه اغلب کسب و کارها از تکنولوژی در بازارهای روز دنیا نباید نادیده گرفته شود.
هدف از طراحی استراتژی ارائه محتوا به یک مشتری وفادار است. در ادامه به برخی از موارد این فرآیند اشاره شده است :
گروه فناوری سپنتام با پیشینه قوی علمی و فنی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و تجربه بالای ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای نوین و بهینه فناوری اطلاعات در سازمان های مختلف خصوصی و دولتی،آماده همراهی شما در مسیر هوشمند سازی کسب و کارتان است.

تولید محتوا
تحلیل بازار هدف

(Target market analysis)

تولید محتوای اختصاصی

تحلیل نیاز مشتری

(Customer analysis)

ترجمه

ترجمه محتوای تخصصی
(Professional translation)

سئو

تدوین تقویم محتوا
(Content Calendar)

انتخاب کلمه کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی برای تولید محتوا

(Select keywords)

تولید محتوای سئو شده

تولید محتوا تخصصی
(Professional content)

تولید محتوا اختصاصی

انتخاب موضوعات مرتبط با کسب و کار

(Select business topics)

هزینه تولید محتوا

استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

(Digital Marketing Tools)

تولید محتوا

تولید محتوا سئو شده

(SEO Tools)

نزدیک به دو دهه است که بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت با بیان تنها یک جمله اهمیت محتوا را در بازارهای امروزی بیان کرده است : محتوا پادشاه است.
کسب و کار شما، علاوه بر نیاز به تحلیل و نیازسنجی در استفاده نوآورانه از فناوری ، نیاز به تولید محتوای اثربخش دارد ! از زمان شروع طراحی سایت تا انجام مرحله معرفی محصولات و خدمات در وبلاگ و یا فروشگاه آنلاین نیاز به محتوایی خاص و مورد توجه مشتری دارید. در حوزه تولید محتوا باید این نکته را مد نظر داشت که تولید محتوا فقط مربوط به محتوای متنی نمی شود و حوزه گسترده تری از اشکال مختلف بصری دارد تا مخاطبان بالقوه بسیار بیشاری جذب شوند. به عقیده ما انواع محتوای متنی به صورت زیرند:

گروه فناوری سپنتام با تحلیل رفتار مشتری و شناخت نیاز بازار کسب و کار شما ، محتوایی مفید و خاص به شما ارائه میدهد که علاوه بر معرفی شایسته شما به مخاطب در بازاریابی و دیجیتال مارتینگ سازمان شما تاثیر بسزایی دارد.

تولید محتوای گرافیکی و تصویری
(create unique visual content)

تولید محتوای صوتی
(create podcast content)

تولید محتوای ویدیویی
(create video content)

تولید محتوای متنی
(create unique textual content)

راه اندازی ویپ

مشاوره و نیازسنجی

در ابتدای راه معرفی خدمات ،محصولات و یا برندینگ ، هر کسب و کاری نیازمند یک استراتژی تولید محتوای هدفمند است. اینکه چه محتوای مورد نیاز تجارت شماست ؟ چه ابزارهایی برای یک تولید محتوای اثر بخش مورد نیاز شماست ؟ هدف گذاری دیجیتال مارکتینگ شما چگونه است ؟ نیازمند تحلیل، برنامه ریزی و همفکری افراد مختصص است.
گروه فناوری سپنتام ، با به کارگیری افراد خلاق و تحلیلگر پاسخگوی سوالات شماست و اثربخش ترین مسیر بازاریابی محتوا را متناسب با بازار هدف ، پرسونای مخاطب و شخصیت برند شما ارائه میکند.
راه اندازی ویپ